792 Shares 9565 views

BMW 730d – kolejny elegancki z Bawarii avtostroya

Pamięć o bawarskim samochodu przed naszymi oczami pojawia się zawsze luksusowe i drogiego samochodu, który jest marzeniem każdego kierowcy na świecie. Więc samochód jest bohaterem tego artykułu – BMW 730d. Pierwszą rzeczą jaką należy pamiętać, że jest to projekt nowego flagowego BMW. Samochód wygląda po prostu piękny: pochyły dach, drapieżne reflektory, tradycyjną kratkę, większe 17-calowe koła i inne cuda projektowania fikcji zawarte w BMW 730d. Co mogę powiedzieć? Samochód oddaje ducha każdy na pierwszy rzut oka.

We wnętrzu polityka firmy jest wyraźnie widoczny kosztem swojej klasie pakiet produktów. właściciel zachwyci oko skórzaną tapicerkę z drewna wkłada swoją ogromną przestrzeń (Wszakże 5 metrów długości), wiele różnych rozwiązań technicznych i małych pomocników domowych. Wśród dostosowania techniczne należy zauważyć, system multimedialny, klimat i rejs sterowania, regulatory i tylnej części przednich foteli, mini-lodówkę, czujniki światła i deszczu, Wielofunkcyjne i inne urządzenia, które uzasadniają cenę 50 tysięcy euro. Za dodatkową opłatą, która jest dla ludzi, którzy kupują takie samochody, byłby nieszczęśliwy, można zamówić monitory 9,5-calowe, są one wbudowane w przednich fotelach, umożliwiając pasażerom oglądać swoje ulubione filmy bezpośrednio na drodze. Bagażnik jest ogromny, ponieważ jego objętość wynosi aż 500 litrów. W ogóle, kierowca jest stale towarzyszy Ergonomiczny kształt, komfort i zazdrosnych spojrzeń.

Teraz kilka słów o dynamice. BMW 730d jest wyposażony w trzy-litrowy 245-konny silnik, który, nawiasem mówiąc, może zdziałać cuda. Z masy dwóch ton pojazd rozwija 100 km / h symbolicznych 7 sekund i osiąga maksymalną prędkość 250 km / h. Silnik agregowane 6-stopniowy „automatyczne”. Zasadniczo, BMW 730 Diesel ma kilka zalet w porównaniu z odpowiednikami benzynowych. Po pierwsze, to, oczywiście, pchnięcie moc – na drodze to przyjemność trzymać wyprzedzania małe maszyny. Po drugie, gospodarka. Tak, dla ludzi, którzy mają samochód, to nie jest taki plus, ale jednak. 100 km tryb miejski zużywa 9,5 litrów. Na autostradzie, liczba ta zmniejsza się do 5,9 litra. Warto też wspomnieć, że „siódemka” ma kontrolę dynamiki twardym, który zawiera 4 tryby: «Comfort», «Normalne», «Sport» i «Sport +». BMW 730d jest również obsługa na wysokości, ze względu na dobrze dostosowanego zawieszenia i układu kierowniczego reakcji ogłuszania. Inżynierowie i zmniejszenie wagi samochodu został osiągnięty w 22 kg i była wyższa sztywność skrętna wręcz przeciwnie, że, oczywiście, również przyczyniły się do poprawy jego zalety jazdy BMW 730d.

Co powiedzieć na zakończenie o BMW 730d? To jest rzeczywiście doskonały pojazd dla jego grupy docelowej: przyjemne zewnętrzne i wewnętrzne, duża moc i wyjątkowy komfort. Co więcej ma człowiek musi być całkowicie zadowolony? Wspomnieliśmy wcześniej o cenę, a teraz mówią o przedmiocie bardziej zaawansowanych. Cena pakietu podstawowego będą, jak wspomniano powyżej, 50 tys. W wersji z większą ilością funkcji pasek wzrośnie do 60 tys. Nawiasem mówiąc, jak myślisz, już zauważyliśmy w niniejszym artykule, do zdjęć BMW 730 załączeniu. Przyjrzeć się bliżej. A może jutro zdecydujesz się na zakup tego niemieckiego.