601 Shares 7412 views

Dysbakterioza u dorosłych: Leczenie i objawy

Dysbakterioza (leczenie dorosłych będą uważane nieco poniżej) ma wiele ekranów. Wśród nich jest szczególnie podkreślić nieprzyjemne objawy takie jak biegunka, zapalenie jelita grubego, zaparcia, wzdęcia, wzdęcia itd. Zgadzam się z tych objawów trudno jest trzymać się normalnego życia. W związku z tym zapraszamy do rozważenia najbardziej skutecznych sposobów, w jaki sposób leczyć wole u dorosłych.

Podstawowe zasady leczenia

Pierwszą rzeczą jaką należy zrobić chorych, którzy mają problemy z układem pokarmowym, jest całkowicie zmieniają dotychczas stosowaną dietę. Dieta, która jest przepisywany osoby rozpoznano wole, należy dążyć do przywrócenia utraconej równowagi mikroflory i znormalizować wypróżnienia. Tak więc uważamy, bardziej szczegółowo, co powinno lub nie powinno jeść ludzie przedstawiony problem.

Dysbakterioza u dorosłych: leczenie dieta

Pierwszym krokiem jest wyeliminowanie ze składników diety, które są w stanie zwiększyć wzdęcia. Te składniki mogą zawierać błonnik, czyli wszystkie rodzaje kapusty, jabłka, seler, itd. Ponadto powinno być co najmniej 4 razy w tygodniu były spożywania produktów mlecznych wzbogaconych w korzystnych bakterii.

lek

1. Antybiotyki

Dość często, antybiotyki są przyczyną takich kłopotów jak wola u dorosłych. Leczenie choroby w niektórych przypadkach wiąże się również stosowanie antybiotyków. Jednakże są one przypisane tylko w przypadkach, w których nadmierna ilość chorobotwórczego mikroflory w jelitach w końcu prowadzi do dość silne zaburzenia trawienia, zespół złego wchłaniania składników odżywczych, jak również rozwój zakaźnych i zapalnych, chorób żołądkowo-jelitowych.

2. żółciowe i preparaty enzymatyczne

Dysbakterioza u dorosłych, leczenie, które opiera się na leki, często leczonych lekami, które poprawiają procesy trawienia i wchłaniania pokarmu z nich wszystkich składników pokarmowych. Jest to konieczne w celu stworzenia korzystnych warunków w jelitach rozstrzygania normalnej mikroflory. Wśród tych preparatów może zwłaszcza zapewniają fundusze „Kreon”, „Hofitol”, „Mezim”, „Essentiale” i „Resolute”.

3. Środki pobudzające perystaltykę

W celu określenia funkcji zakłóconego jelit pomocy leków, takich jak „Trimedat” (zaparcia) i „Immudon” (biegunki).

4. Preparaty do normalizacji flory:

  • Prebiotyki – leków zawierających substancje szkodliwe dla rozwoju patogenów w jelicie i stymulujące naturalne populacji korzystnej mikroflory (Drugs „Hilak forte” „laktulozy”);
  • probiotyki, – środki, które zawierają żywe drobnoustroje, dzięki normalnej mikroflory w jelitach (czyli „Bifiform”, „linex”);
  • Synbiotyki – preparaty złożone ( "Normoflorin").

Też wole u dorosłych (objawy, leczenie przedstawiony powyżej) jest znacznie szybsze, jeśli osoba oglądająca ich stan immunologiczny, używając immunomodulatory i witaminy.