254 Shares 7297 views

CCleaner: opinii specjalistów

CCleaner oprogramowanie, które są dość pochlebne opinie, prawdopodobnie więcej niż jeden raz spotkał użytkowników systemów komputerowych i gadżetów mobilnych. I nie ma nic dziwnego w tym, że aplikacja zyskała ogromną popularność wśród użytkowników. Ale wszystko po kolei.

Co jest CCleaner

Sam pakiet oprogramowania jest bardzo mocny (można powiedzieć, że najlepszy) środki do czyszczenia systemy mobilne komputer lub gruzu. Ponadto, pomaga im, aby zoptymalizować i przyspieszyć pracę jako całości.

Z grubsza rzecz biorąc, aplikacja CCleaner jest po prostu niezbędne oprogramowanie dla każdego terminala komputerowego lub urządzenia mobilnego. będziemy rozumieć, co jest co.

Nie należy mylić z komputera i mobilne wersje. Jeśli chodzi o program Recenzje CCleaner profesjonalistów tylko powiedzieć, że w każdej wersji aplikacji lub aktualizacji, istnieją wspólne cechy. Rozważmy je pod względem podstawowych możliwościach.

W związku z tym, stacjonarne wersje komputerowe i aplikacje przeznaczone do stosowania w urządzeniach mobilnych mogą się znacznie różnić dostaochno, chociaż ogólne funkcje i opcje są praktycznie identyczne. Nawet z dostępem do konkretnej funkcji komputera lub smartfonu jest wszystko jedno. Nawet sama etykieta.

Celem programu

Jak wiadomo, śmieci komputer jest wystarczająco duży ból głowy każdy użytkownik, czy użytkownik systemu Windows, Android, BlackBerry, lub coś innego. Niestety, te systemy nie są wolni od błędów i wszelkiego rodzaju awarii, podczas gdy deweloperzy mają tę samą wersję systemu Mac OS X lub iOS mobilnych wersjach podejścia do kwestii usług jest znacznie bardziej poważna.

Niemniej jednak, w odniesieniu do oprogramowania pakietu CCleaner dla Windows 7 opinii pozwalają jedynie stwierdzić, że dany produkt jest, by tak rzec, najbardziej uniwersalny środek do czyszczenia systemu z pyłu i zamykaniem niechcianych procesów wiszące w pamięci komputera lub mobilnego gadżetu.

Korzystanie z systemu Windows

Jeśli chodzi o „operatsionok” typ systemu Windows oraz korzystanie z programu w swoim otoczeniu, warto zauważyć, że pierwotny wniosek został opracowany specjalnie dla nich. Oczywiście, później nie było dostosowanie do urządzeń mobilnych. Ale w każdym opisie programów dostępnych do pobrania można znaleźć numer kompilacji i pobrania wersji. Przeciętny użytkownik, na przykład zmiana nazwy wersji CCleaner 1 maja 5075, przeglądy, które inspirują zaufania nawet sceptyków powie absolutnie nic.

Z drugiej strony, jeśli spojrzeć, ta wersja Tech-Edition napędzany jest Pirform, przeznaczony do stosowania ściśle określonych funkcji, parametrów i ustawień.

Niemniej, uaktualnienie oprogramowania może mieć dość znacznych korekt do pracy nie tylko z samej aplikacji, ale również całego systemu kontroli jako całości (bez różnicy, jest to komputer lub telefon komórkowy). Tu warto zastanowić się, czy komputer i mobilne wersje aplikacji są nieco inne.

Przekształcenie w wersjach mobilnych

Jak wspomniano powyżej, początkowo pakiet oprogramowania CCleaner, który recenzuje pozytywne strony, pobić wszystkie rekordy, został zaprojektowany dla systemów stacjonarnych. W tym czasie u zarania stworzenia, zastosowanie aplikacji na urządzeniach mobilnych nie stoi. Niemniej jednak, raz dokonał jego korekty, a wersja mobilna jest nadal. I należy zauważyć, że ten program CCleaner opinii fachowców w tej dziedzinie stale odbiera. Wszelkie stwierdzenia dotyczące różnego rodzaju forach tylko powiedzieć, że aplikacja sama każdej wersji jest prawie najlepszy w ich kierunku. Należy dodać, że stosowanie programu opinie CCleaner często mówią również, że do korzystania z podstawowych funkcji jest bardzo proste. Rozważmy uruchamianie aplikacji i korzystanie z podstawowych modułów w systemach mobilnych.

Zastosowanie smartfonów i tabletów

Zgodnie z oczekiwaniami, program zainstalowany na urządzeniu mobilnym, posiada kilka innych cech, które różnią się od standardowych wersji komputera, chociaż głównym zestaw i GUI nie jest jeszcze szczególnie wyróżnić.

Na głównym ekranie nie jest standardem analizy systemu kluczem. Jest on także obecny w wersji dla Windows. Z lewej strony, można kliknąć „Analiza”, po którym program będzie dać pełny raport o jakie procesy są ładowane w momencie system będzie oferował wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki i tak dalej. D.

podstawowe ustawienia

Ale wśród opcji programu CCleaner, opinii, które mówią same za siebie, można znaleźć wiele ciekawych rzeczy. W wersji komputerowej lub wersji mobilnej, bez obecności rodzaju uprawnieniami roota, niektóre funkcje przewidziane w podstawowym zbiorze mogą być niedostępne.

Prostym przykładem jest możliwość, aby ukryć aplikację, gdy stają się niedostępne przez telefon gadżetu. Ta funkcja jest dostępna, gdy menu nazywa się „Aplikacje”. Po zakończeniu skanowania, będzie można to zrobić w wersji PC nie jest dostępny. Jak dla CCleaner, przeglądy programu w tym przypadku mówimy, że w przeciwieństwie do systemów komputerowych, naprawdę można złożyć wniosek niewidoczne i niedostępne dla określenia jego funkcji systemu operacyjnego Android. Wystarczy wybrać odpowiedni przycisk menu w prawym dolnym rogu (wyłącz). Po potwierdzeniu, że program będzie dostępny.

Ale to nie znaczy, że jest zablokowane lub usunięte z mobilnego gadżetu lub komputera. Łatwy dostęp do niego nie mogą być wykonane z menu głównego. Ponadto, nawet notyfikacji lub informacji odnoszącej się do stosowania jako oczywiste jest też dotrzeć nie będzie użytkownika.

poważna operacja

W standardowym rozruchu nie jest niczym skomplikowanym. Początkowo, powiedzmy, dla CCleaner dla Windows 8 (to również przegląd wskazuje) pierwszą rzeczą do sprawdzenia jest użycie (analizator pierwotne). Gdy wyświetlany jest wynik, należy zwrócić uwagę, że nie wszystkie elementy, które mają być czyszczone, oznaczone flagami lub kleszczy. W szczególności, podczas podłączania „proces” linii komórkowej można zobaczyć na ekranie.

Możesz umieścić zaznaczenie na nim – zostaną usunięte tylko przez uruchomionych procesów użytkownika. Ale można pójść jeszcze dalej. Po otwarciu tego menu (dotyczy tabletów i smartfonów), można zobaczyć, jak wiele „zawiesić się” w pamięci RAM urządzenia. Można po prostu wybrać wszystkie procesy i naciśnij klawisz End.

Istnieją również aplikacje do czyszczenia ręcznego, jednak, jeśli użytkownik nie zna obowiązki jednej lub drugiej drużyny, proces lub odnośnik, to lepiej nic nie zmieniać, jak mówią, z dala od grzechu.

Porównanie z innymi aplikacjami z tej samej orientacji

Naturalnie, wraz ze standardowej wersji aplikacji znajduje się również profesjonalny CCleaner Professional opinii, które mówią tylko, że ma dużo więcej funkcji w porównaniu do standardowych pakietów. Odnosi się to do specjalnych ukrytych możliwości regularnego czyszczenia i optymalizacji systemu bez interwencji użytkownika, gdy program działa w tle bez konieczności potwierdzenia działania, aby oczyścić pamięć lub usunąć dowolny procesor proces ładowania urządzenia. To właśnie w tym przypadku o opinie CCleaner są zgodni: program jest w stanie oczyścić system z dowolnego poziomu, jak to możliwe.

Porównaj Program może być z tego samego pakietu Clean Master. Ale w tym samym urządzeniu mobilnym, program ten nie wywołuje efekt, który uzyskuje się za pomocą aplikacji CCleaner. Opinie użytkowników wskazują, że nawet zakończenie procesu za pomocą tego narzędzia zwiększa wydajność mobilnego gadżetu niemal się podwoiła.

wynik

Faktycznie, z powyższego możemy tylko stwierdzić, że w przypadku korzystania z programu na tym samym komputerze lub zainstalowany na urządzeniu mobilnym, lepszy sposób, aby oczyścić system i zoptymalizować jego działanie po prostu nie znaleźć. Jak mówią, testowane w czasie, a nie na samym urządzeniu.

Porównując aplikacji z innymi programami tego samego typu, można zauważyć, że jest to najlepszy w swojej perspektywy. Ponadto obciążenie zasobów systemowych, nawet gdy głęboka inspekcja jest minimalne.