716 Shares 1540 views

Kwiaty z własnych rąk – proste i oryginalne

We współczesnym świecie jest to bardzo popularne i cenne ręcznie. Wiele gospodyń domowych (i nie tylko, jak, nawet bardzo zajęci ludzie) znajdź coś dla duszy, aby odwrócić uwagę od obowiązków domowych. Jednym z tych interesów – kwiaty własnymi rękami. Występują one w różnych formach rękodzieła – scrapbooking, KANZASHI, koralikami, modelowania zimnej porcelany i gliny polimerowej, itp również. Sztuczne kwiaty z własnych rąk wykonane z materiałów złomu i odpadów – plastikowych butelek, kartonów, gazet i starych rzeczy.

Najpopularniejsze kwiaty z papieru i tkaniny. Jedną z opcji Jak zrobić kwiaty z własnymi rękami z papieru – czy to w kształcie stempla (lub wyciąć nożyczkami) niektóre kwiaty, skleić je na siebie (na pyshnoty) i ozdobić środku kamienia lub strazik. Inna opcja – gardenia. Znowu trzeba nadyrokolit duże kwiaty (lub navyrezat), moczyć je w wodzie i szybko usunąć. Następnie końce dunk tuszu rozcieńczonego uprzednio wodą. I składana Braid osiem płatków. Następnie rozkłada się i pozostawić do wyschnięcia. Poprzez połączenie dwóch takich kwiat do innego, a umieszczenie w środku pręcik, otrzymujemy Gardenia.

Tkaniny kwiaty z rąk dostać bardzo ciepły, a powietrze czuje. Opcje i tworzy bardzo dużo. Weźmy pod uwagę niektóre z nich. Najprostszym sposobem – aby wziąć taśmę (satyna, organza, jedwab) i nawleczone na nitkę go na jednym końcu tworzą kryzę. Następnie połączyć końce wstążki. W środku koralik przyszyć lub przykleić kostium kamieni jubilerskich.

Biorąc pod uwagę długi pas tkaniny (szerokości 12 cm), konieczne jest skręcenie płaskie powierzchnie. Począwszy od połowie drogi kwiat zwiększając średnicę więcej. Przy czym skręt nie tylko na obwodzie, ale także zwracając się tkaniny pas. Końcówkę należy zawsze zabezpieczyć spód klejem.

Inna opcja – róża satyna. W tym celu konieczne jest, aby wyciąć plasterki z taśmy satynowej (lub kawałkiem materiału) i końce świecy je spalić. Ważne jest, aby robić to bardzo ostrożnie – legkozagorayuschayasya tkaniny. I utrzymać koło nie trzeba bezpośrednio nad ogniem, a strona, że tylko spalone gorącą temperaturę. Można to zrobić z zapalniczką w najkrótszym czasie. Następnym krokiem – montaż. Musisz umieścić wszystkie okręgi w prospektywnym kwiat i szyć lub klej (w tym przypadku lepiej jest użyć pistoletu do kleju). I nie zapomnij, aby trzymać (do szycia) w połowie. To może być perełka, strazik, kamień, pręciki.

Łatwo jest przyjąć następną kwiat. trzeba będzie materiał, który nie torochitsya przy cięciu. Od tego cięcia kręgów o tej samej średnicy. Każdy z nich sumują się cztery razy i uszyć oddzielnie. Następnie trzeba zebrać wszystkie wynikające igła płatki razem. Lepiej jest uszyć je na bazie tektury – cięcie z gęstej kardstoka koła o mniejszej średnicy niż zakładano kwiat i miały je dołączyć płatków. Średnim, nie jest potrzebne. Okazuje się, że większość i bardzo przewiewne kwiat.

Okazuje się, zrobić kwiaty własnymi rękami nie jest tak trudne. Najważniejsze – chcą się uczyć. A potem można eksperymentować z tkaniny, warstw i kolorów, tworząc arcydzieła.