99 Shares 955 views

13 oznak, że zmarnowałem swoje życie, ale nie chce się do tego przyznać

Co chcesz być, gdy byłeś dzieckiem? Astronauta, piosenkarka, inżynier? A co ty pracujesz? Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze, a Twoje marzenia. Ale są tacy, którzy nie mogą tłumaczyć swoje marzenia w rzeczywistość. Oto 13 oznak, że marnujesz swoje życie, ale najprawdopodobniej nie wiedząc o tym.


1. Czy lubisz spędzać czas na niepotrzebne rzeczy

gry wideo, sieci społeczne, reality show, dużo jedzenia, nadużywanie alkoholu … Ta lista może iść dalej. Spojrzeć poważnie na swoje życie. Gdzie spędzasz większość swojego czasu? To czyni życie lepszym? To może być podstawą lepszej przyszłości? Jeśli nie, należy zmienić harmonogram na dzień i dokonać niezbędnych zmian.

2. Czy podoba Ci się skarżyć

Najprawdopodobniej również poznać ludzi, którzy są przytłoczeni problemami i stale narzekają na ich temat. Również należą do nich? Państwo narzekać na pracę, sąsiadów, szef, wynagrodzenia lub współmałżonka? Jeśli tak, to wszystko co musisz zrobić to emanują negatywną energię. Negatywność nie jest w stanie zmienić ten stan rzeczy. On cię nie rusza. Dlatego też zmienić sposób myślenia i mówienia o tym, co cenisz w swoim życiu, że nie nienawidzą.

3. Nie dać pokarm dla umysłu

Jeśli nie stale rozwijać jako osoby, a nie do rozwoju, to jesteś w stagnacji. Podobnie, jak w stawie, jeśli nie ma bieżącej wody, zaczyna się rozwijać. To samo dzieje się z twoim umyśle, jeśli nie należy go używać i uczyć się nowych rzeczy. Kwestie pozytywne rozszerzy swój umysł i nie prowadzi do jego degradacji.

4. Jesteś z siebie negatywne

Wewnętrzne własny talk będzie w stanie poprawić życie i zatrzymać go. Henry Ford powiedział kiedyś: „Możesz myśleć, że będzie, lub że jesteś przegrany, tak czy inaczej masz rację.” Mówisz, że nie jesteś wystarczająco inteligentny, aby rozpocząć i rozwijać własną firmę, masz rację. Jeśli powiesz, że jesteś zbyt zmęczony próbuje zmienić swoje życie, to również prawda. Wszystko, co mówisz do siebie, staje się realne. Dlatego należy uważnie obserwować, co mówisz do siebie, bo to okaże się, że życie to odpowiada.

5. Nie czujesz inspirację

Czy masz jakiś pęd do zrobienia czegokolwiek? Jest wielu ludzi, którzy twierdzą, że nie mają. Ale to nie jest prawda. Tam musi być coś, co lubisz robić. Musisz odnaleźć pewność, że ci zależy i spróbuj to zrobić.

6. Nie rób planów na przyszłość

To zawsze wielka – żyć tu i teraz, ale musimy być w stanie spojrzeć w przyszłość, jeśli chcesz poruszać we właściwym kierunku. Jeśli nie dokonały plan, a ty nie masz cele, Ty, jako że łódź dryfuje w oceanie i nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Ale nie należy tego robić. Należy rozwijać krok po kroku, jeśli chcesz dostać coś. W taki sam sposób, jak przynosi GPS do miejsca docelowego, należy rozwijać swój wewnętrzny GPS, który będzie Cię.

7. Państwo spędzić czas na ludzi, którzy utrudniają swój rozwój

Jest to łatwe do utknąć w rozmowie z ludźmi, którzy nie pozwalają czuć się lepszym człowiekiem. Ale jeśli nadal to robić, będzie pozostawać na tym samym poziomie i nie będzie w stanie poruszać się do przodu. Takie osoby nazywane są wampiry energetyczne. Zabiorą ci energii, ale nawet nie myśleć, aby dać coś w zamian. Rozejrzyj się. Istnieje wiele osób koncentruje się na rozwoju osobistym.

8. Czy jesteś uzależniony od telefonu

Oczywiście, telefony komórkowe – jest to bardzo użyteczne gadżety, ale może również stać się zależne od nich. Wystarczy pomyśleć, dlaczego tracić czasu na telefon? Co gorsza, pomyśleć o wszystkich związków, które wpływają na związek. Możesz przeglądać wiadomości w sieciach społecznościowych w czasie obiadu z rodziną. Jeśli tak, to można stracić wiele ważnych czasu, że można spędzić z tych, których kochasz, lub zostać wykorzystane do planów na przyszłość.

9. Użytkownik wydawać pieniądze na rzeczy, które nie mają znaczenia

Jest różnica pomiędzy „potrzeby” i „chcą”. Prawdopodobnie jest to wyjaśnione w dzieciństwie. Ale teraz wyraźne granice między tymi pojęciami są prawie nie istnieje. Jest wielu ludzi, którzy nie mogą spłacić hipoteki, ale sami są nowe gadżety. Jeśli myślisz o tym, że w rzeczywistości istnieje bardzo niewiele rzeczy, których naprawdę potrzebujesz. Wśród nich – żywność, woda, schronienie i miłość. Wszystko inne – tylko bonus. Więc przemyśleć na co wydać swoje pieniądze, i dokonać niezbędnych korekt. Możesz być w stanie zainwestować pieniądze zapisane w przyszłości.

10. Nie wyspać

Nie trzeba być lekarzem, aby wiedzieć, jak ważny jest sen dla człowieka. Jeśli jesteś zbyt zajęty, aby sen, albo masz zły zwyczaj kłaść się aż do świtu, a następnie należy ponownie rozważyć swoje nastawienie do snu.

11. Nie dbam o własnym ciele

Nie tylko sen jest ważny dla zdrowia, ale także dieta i ćwiczenia. Niewątpliwie jesteś świadomy. Ale zbilansowana dieta i wystarczająca aktywność w ciągu dnia zrobi o wiele więcej niż do harmonii wszystkich diet na świecie. To wpływa na samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Dlatego też przyjrzeć się swojej diecie i poziom aktywności. Wystarczy kilka zmian, można znacznie poprawić swoje życie.

12. utkniesz w strefie komfortu

Żyć jak są wygodne, bardzo łatwe. Jeśli pójdziesz do znanej restauracji i zawsze zamówienie to samo jedzenie – to nie jest strach próbować czegoś nowego, po prostu podoba Ci się ta naczynia. To nie ma nic wspólnego ze strefą komfortu. Istnieje pojęcie rodzaju ryzyka, który pomaga zmienić swoje życie. Wszelkie ryzyko może prowadzić do awarii, ale trzeba rozważyć wszystkie opcje i rozważyć plan działania. Nazywa się to uzasadnione ryzykiem.

13. Nie lubisz swoje życie

Sposobem pomiaru czyjegoś sukcesu – jest, aby wiedzieć, jak szczęśliwi ludzie. Czy jesteś szczęśliwy? Jeśli nie, to trzeba coś zmienić. Nawet poczucie satysfakcji i zadowolenia nie znaczy, że żyjesz pełnią życia. Jeśli nie spodoba, myśleć o zmianach, które można zrobić, aby poczuć się lepiej.