681 Shares 3884 views

Soczewki kontaktowe Freshlook Wymiary: Opinie

Chcesz wygrać tylko męskie spojrzenia? Następnie należy zwrócić uwagę na naprawczych kolorowych soczewek Freshlook Dimensions. Wraz z nimi, nie tylko będzie zapomnieć o okularach, ale też trochę zmienić kolor swoich oczu. Jeśli masz naturę błękitnych oczach, wtedy zbliżyć soczewki Sea Green Series. będą one głębokie oczy i jasne. Dziś dowiadujemy się, jakie inne kolory są te punkty substytuty, a także dowiedzieć się, co ludzie myślą o nich.

opis

Kontaktowe Soczewki Freshlook Wymiary są kolorowe światła polimerów dla oka. Produkuje te substytuty zdobyć firmy Ciba Vision. Soczewki te zapewniają doskonałą widoczność i pole widzenia we wszystkich warunkach. Produkty te mogą być zarówno z dioptrii, a bez nich (czyli tylko cel nasycenie kolor oczu).

Noszą takie soczewki mogą być w ciągu dnia, w nocy oni koniecznie muszą być usunięte. okres noszenia wynosi jeden miesiąc.

dostępne kolory

soczewki kontaktowe Freshlook Wymiary mają następujące kolory:

– Pacific Blue – niebieski glazury.

– Sea Green – zielone laguny.

– Caribbean Aqua – Aquamarine.

zalety

Soczewki kontaktowe Freshlook Wymiary, którego zdjęcia można zobaczyć poniżej, mają następujące zalety:

– naturalny wygląd z powodu naturalnych kolorach.

– Wysoki stopień suchego oka.

– Wygodne dopasowanie.

– Możliwość zakupu produktu, nawet przy zerowej dioptrii. Oznacza to, że dana osoba może kupić tylko soczewek zmienić kolor oczu.

braki

soczewki kontaktowe Freshlook Wymiary nie są bez wad. Jednakże, istnieje tylko jedna wada tych produktów polimerowych i małej przepuszczalności tlenu. Jednak ta funkcja jest niestety typowe dla wszystkich kolorowych soczewek. Dlatego nie można spać w nich, jest to absolutnie konieczne, aby usunąć te produkty przed snem. Po często niedostatecznej podaży tlenu do rogówki oka stają się przyczyną wielu chorób.

Produkty bez regulacji

Soczewki kontaktowe Freshlook Wymiary Plano dopiero dioptrii „0”. Oznacza to, że te polimery są tworzone wyłącznie w celu zmiany koloru oczu, dzięki czemu są jasne i żywe. Ale widok tych soczewek nie są korygowane. Z tej serii można kupić ten sam odcień 3, które zostały określone powyżej. Z tych soczewki oka stają się atrakcyjne, wyraziste, oczy – głęboki i uroczy.

Polimery te powinny być zmieniane co miesiąc. Soczewki są noszone tylko w ciągu dnia.

Opłat manipulacyjnych (2 szt.) Wynosi około 900 rubli.

opinie ludzi na temat produktów niewymagających dokonania korekt

soczewki kontaktowe Freshlook opinie użytkowników Wymiary Plano są w większości pozytywne. Dziewczyny mówią, że wizualnie wzmocnić oczy. Są również łatwe do usunięcia i umieścić na. Ponadto takie soczewki korygujące non-oko nie było suche oczy, nie je wyciąć. Dziewczyny lubią, że można nosić te miękkie polimery cały dzień i czuć jednocześnie doskonale.

Jakie są zalety soczewek kontaktowych? Kolorowe żywice innych producentów, według niektórych dziewcząt spojrzeć w oczy nienaturalnie. Nawet chcą oderwać wzroku od właścicieli sztucznym okiem. Jednocześnie, seria Obiektyw Plano są cieniowania, zamiast koloru. Dlatego takie polimery i naturalny wygląd. Oni irys obwód taki jak koloru, ale pigmentacja nie jest tak intensywny, lekko przytłumiony.

W rzeczywistości wiele kobiet zaleca się zakup tych soczewek w zależności od koloru oczu. Po tym wszystkim, polimery te sprawiają, że ciało bardziej wyrazisty pogląd. Jeśli dziewczyna ma niebieskie oczy, a ona chce kupić zielone soczewki, a następnie wynik jest nie do końca jej się podoba.

Niektóre płci pięknej, że produkty te są znacznie cieńsze niż ich odpowiedniki, więc trzeba je obsługiwać ostrożnie, aby uniknąć rozdarcia. Są jednak dziewczyny, które były niezadowolone z tych soczewek ze względu na fakt, że mają standardową krzywiznę. I rzeczywiście, są one wydawane z krzywizną 8.6. Dlatego ci, którzy mają postać jest, na przykład, 8,3, nie jest konieczny zakup soczewek. W przeciwnym razie będą one stale poruszać się w dół od oczu, w drodze.

Aby skontaktować się z soczewek FreshLook Wymiary bez dioptrii przyjść, trzeba koniecznie odwiedzić okulistę. Lekarz określi kąt krzywizny, i na podstawie tej osoby zdecyduje się go kupić czy nie tych produktów.

Pozytywne opinie o soczewkach kolorowych

Opinie soczewki kontaktowe Freshlook wymiary są głównie pochwały. Wielu użytkowników, takie jak fakt, że produkty te pełnią rolę raz 2: działają jako substytut okularów, a także zmienić kolor oczu, czyniąc je bardziej wyrazisty i sexy. Ponadto, dziewczęta i chłopcy zauważyli, że te polimery jest łatwy w obsłudze nawet dla początkujących. Po tym wszystkim, same obiektywy FL znak, który służy jako przewodnik dla prawidłowego zakładania.

Wiele osób nie chce zmienić soczewki na analogach innych firm, ponieważ są one całkowicie usatysfakcjonowany. W takich polimerów, idealna równowaga między ceną a jakością.

Ujemne sprzężenie zwrotne na substytuty kolorowych okularów

Soczewki kontaktowe Freshlook Wymiary wyjątkiem pochlebne mieć również odrzucać reakcje ludzi. Niektórzy użytkownicy uważają, że brak tych polimerów tylko w napisach Floryda. Ludzie myślą, że ten znak jest widoczny dla innych. Jednak w rzeczywistości nie jest to prawdą. Jednak niektórzy użytkownicy są niezadowoleni z faktu, że po trzech godzinach noszenia okularów podstawia te oczy stają się czerwone smugi pojawiają się na nich. Takie rzeczy się zdarzają, ale tylko w określonych przypadkach:

– Człowiek nie jest zgodne z przepisami o sobie. Na przykład, spał w obiektyw nie zmienia rozwiązanie w tej sprawie.

– użytkownik nie pasuje do krzywizny tych produktów.

W rzeczywistości, te obiektywy są dobre, ale zanim je kupić, trzeba dowiedzieć się, będą Ci odpowiadać, czy nie. Po tym wszystkim, twoje oczy są różne, jeśli jedna osoba jest odpowiedni kąt krzywizny 8,6, a drugi nie. Dlatego bardzo ważne jest, aby udać się do wizyty u okulisty i dopiero potem podjąć decyzję o zakupie tych soczewek.

pielęgnacji soczewek

– Te kolorowe wyroby z tworzyw sztucznych mogą być przechowywane w dowolnym wielofunkcyjnego rozwiązania. Jednakże, ciecz nie może zawierać w swoim składzie nadtlenku wodoru.

– Ponieważ te soczewki są miesięczne zużycie, wówczas osoba powinna zmienić roztwór w pojemniku na nowy dzień.

– jest możliwe do mycia obudowę, która przechowuje tych polimerów, w wodzie z kranu. Można to zrobić tylko z tego samego roztworu, który wlewa się następnie do pojemnika.

– Raz w tygodniu ludzie powinni przeprowadzić obróbkę cieplną przypadku za pomocą wrzącej wody.

– Nie mieszaj czystego roztworu ze starym.

wniosek

W tym artykule dowiedziałeś się, że są to produkty polimerowe Freshlook Wymiary, jakie są ich zalety i wady. Sądząc po opiniach, możemy stwierdzić, że jest to wielkie okulary zamienne. Ponadto, obiektywy te mogą sprawić, że oczy ekspresyjny Bole i oczy – głębokie ze względu na palecie składającej się z 3 kolorach.