787 Shares 4483 views

Oryginalny i compunctionate „Miś” (bar)

Doskonałe i smaczne przekąski to mały przytulny bar. A wiele z nich w dużych miastach, co jest prawdą w Petersburgu. Podczas spaceru przez północną wygląd kapitałowej w miejscu o nazwie „Miś Bar”, gdzie nawet sama nazwa wskazuje dobre i pozytywne myśli. Co to leczyć? Czy warto spędzić romantyczny datę? Może można tańczyć całą noc do upadłego, albo zobaczyć prawdziwą misia? Pytania zgromadziły tyle, a na barze, podczas gdy reklama nie wystarczy. Do przodu, do zwiedzania!


Skąd on pochodzi?

Pierwsze pytanie brzmi: „Gdzie jest” Miś Bar „Moskwa – miasto zamieszkania No, to Petersburg Tutaj, tuż przy rzece Fontanka jest bardzo ładny przytulny bar z tańcem i kanapki należący do zespołu kreatywnego obejmującej Cyryla?!. . Ivanova i Aleksandra Berkovskogo pierwszy zaangażowany przed muzyki, a drugi – z pisania ich pomysł było pragnienie, aby miejsce, w którym mogą gromadzić Następni główne instytucje przynęty -… koktajle „Niedźwiedzia” i „Chanterelle” zaletą będzie muzyka DJ ustawia lokalnych Bohemians n do czynienia z danymi, ale czasami organizowanie imprez prywatnych. Miejscowa publiczność nie stereotypy, snobizm i patos.

ludzie mówią

Dlaczego przychodzą do miejsca, z oryginalną nazwą „Miś-bar”? Adres już definiuje podstawowe wiadomości publicznej. Tutaj jest odprowadzana młodzież miejską, intelektualistów, artystów i nigdy głodny para zakochanych w tym okresie. Tutaj mogą cieszyć się kilka strzałów, tańczyć i poznawać nowych ludzi. Zawsze pełen ludzi, a publiczność jest bardzo zróżnicowana. Istnieje wiele DJ-ów, dziennikarzy, modeli i innych osobistości. Dla fanów przekąski – świeże sałatki, pikantne i słodko-kwaśny i, oczywiście, wielkie kanapki. Strzały z głośników o nazwie „Miś” i „Kurka” przyczyna ciekawych skojarzeń z bajek. Otrzymywany rodzaj mieszanki dziecięcym i dorosłym objadania się. „Miś Bar” wciąż dość młody jak na standardy północnej stolicy, ale udało mu się ustanowić siebie z dobrej strony i wygrać swoją publiczność. Tytuł bary symboliczne – na cześć słodko husky pies, właściciel przyznał zakochany w języku angielskim.

wewnątrz

Więc już odwiedził „Niedźwiedzia Bar”. Wnętrze jest jasne, ale nie jasne. Ściany i podłoga są pomalowane na szaro, a bar jest zasysane byka. Jest to praca z innymi właścicielami i dobry artysta Yasha farby. Drugi pokój z baru działa z otwartą kuchnią, która serwuje lekkie przekąski, sałatki i kanapki. Tutaj można zamówić jabłecznik naturalnych jabłka, które, nawiasem mówiąc, przygotowanych przez właścicieli. Zaloguj się, oczywiście, za darmo. Wewnątrz „Bar” Niedźwiedzia przytulne, ale małe. Dlatego tutaj jest to możliwe, by wyjść na randkę. Ona z pewnością docenią oryginalność młodego człowieka, gdy on przyniesie go w takiej instytucji. Trzeba powiedzieć, że to nie z wizytą do kiedy chcą jeść smaczne i obfite, prowadzenia poważnych rozmów przy kolacji. Tak, a na lunch biznesowy tutaj nie jest zbyt racjonalne przyjść. Mimo to, jest to bardziej miejsce do odpoczynku, relaksu i zabawy. W godzinach wieczornych, instytucja działa jako kawiarnia, a nocą zamienia się w klub.

streszczać

Tak więc, jeśli odwiedzicie Niedźwiedzia „Bar” godny? Zdjęcia tego zakładu z pewnością ozdobić swoją stronę w sieci społecznych, ale nie jest to jedyny powód, aby odwiedzić. Oto doskonałe koktajle, a często aktualizowany asortyment i koktajle się na bieżąco. Cena strzałów wahała się od 100 do 200 rubli, i tęskni rozpoczyna cena od 200 rubli. Dla tych, którzy są w barze po raz pierwszy, należy zalecić koktajl „Grapefruit Kakuivana” z wódki i syropu, rozcieńczony pomarańczy i grejpfrutowego. Wśród koktajli bezalkoholowych, aby wybrać „Pina Colada” z mlekiem kokosowym i lodu. Wieczory są głównie samice firma i pary. Chłopaki z pewnością docenią szeroki wybór piw, win i wysokiej jakości koniaku. Tam wódka, jak w każdym barze, z jego wybór jest dość obszerna.

Ogółem, jeśli podsumować, w barze, odprężającej atmosferze autentycznej, tradycyjnej dla klasycznego Petera. Ze względu na pewnego kontyngentu (i to jest młodzież) miejsce wydaje się być lekkie i bardzo jasne. Bar jest mały, ale przytulny, wyposażony jest w salę balową, a raczej dwa. Dla osób palących i niepalących ma rozróżnienia między salach. Warto więc iść, ale nie ma gwarancji, że rodzina zacne pary, ludzi biznesu i kobiety, którzy zebrali się na rozmowach będą zadowoleni. Ponadto, nie jest właściwym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi lub na romantyczną kolację.