825 Shares 1341 views

Kazan Architektura i Budownictwo University, stan uniwersytet: historia, wydziały edukacji

Po ukończeniu szkoły absolwenci stoją poważne wybór – ich przyszłego zawodu i instytucji edukacyjnych, aby otrzymać odpowiednie wykształcenie. Dla tych, którzy chcą połączyć swoje życie z architektury i budownictwa w Kazaniu jest jedną z wiodących instytucji edukacyjnych Rosji i Republiki Tatarstanu Wołgi. Ten Kazan Architektura i Budownictwo University, uniwersytet państwowy. Weźmy bliżej zapoznać się z nimi.


Historia instytucji

W 2015 roku uczelnia obchodziła swoje 85-lecie. Został założony w 1930 roku. Stworzyliśmy Wydział szkolnych Inżynierii Lądowej miejscowej politechniki. Niezależna instytucja została nazwana Kazan Instytut robót publicznych.

W historii uniwersytetu było wiele znaczących wydarzeń, począwszy od zmiany nazwy, kończąc poprawę wydziałów i wprowadzenie nowych specjalności. W związku z rozwojem instytucji edukacyjnej zbudowane nowe budynki, otwarty hostel. Nowoczesne Kazan Architektura i Budownictwo University – uniwersytet państwowy, duży kampus. W swoim składzie ma kilka budynków edukacyjnych i laboratoryjnych, trzy pokoje wieloosobowe, jadalnia, kompleks sportowy, odkryty stadion, sanatorium.

Korzyści z uniwersytetu

Jedną z głównych zalet tej instytucji polega na tym, że jest to publiczna instytucja edukacyjna, która posiada licencję i certyfikat akredytacji państwowej. Status i dokumenty pozwalają na uniwersytet:

 • zapewniają wnioskodawcom bezpłatny parking;
 • płacić stypendia;
 • do wydawania dyplomów państwowych do absolwentów.

Drugą zaletą – bogata historia i długa tradycja zachowania, które zgromadził Kazan Architektura i Uniwersytet budowlane. State University w okresie swego istnienia zdobyła bogate doświadczenie w szkoleniu wysoko wykwalifikowanego personelu. Wyższe wykształcenie jest wysoko cenione przez pracodawców. maturzystów, którzy zdecydowali się dostać na ich specjalności, zawsze znajdzie pracę. Właściciele firm nie boją się zaufać ich do stanowisk kierowniczych.

Kazan Architektura i Budownictwo University: działy

Obecnie istniejący Kazan Architektura i Uniwersytet budowa w latach tworzenia miał tylko 3 wydziały: drogowe, budownictwo cywilne i sanitarnych. Później ich liczba wzrosła. Dziś wydziały, które istnieją w przeszłości, są przedstawiane w strukturze organizacyjnej Instytutu:

 • Ekonomika i zarządzanie w budownictwie;
 • inżynieria i systemy ochrony środowiska i technologii budowlanych;
 • budowlanych;
 • środków transportu;
 • projektowanie i architektura;
 • Dodatkowa edukacja.

Szkolnictwo wyższe w KGASU

Licencjackie Wstęp oferuje szeroki wachlarz szkoleń. W KGASU specjalna Kontakt:

 • Działalność w zakresie architektury;
 • przebudowa i odbudowa dziedzictwa architektonicznego;
 • Aktywność wzór;
 • urbanistyka;
 • budowlanych;
 • technologii i systemów informatycznych;
 • bezpieczeństwo technospheric;
 • technologii procesów transportowych;
 • wykształcenie zawodowe;
 • zarządzanie.

We wszystkich kierunkach przygotowanie studentów prowadzone przez wiodących naukowców, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. 500 nauczycieli z 70 osób to lekarze i profesorowie PAN, 300 – kandydat nauk i docentów.

Możliwość uzyskania dyplomu uczelni zagranicznej partnera

Wielu młodych ludzi ma marzenie – aby wyjechać za granicę, aby zdobyć wykształcenie i dostać się do jakiejś prestiżowej firmie. Kazan State University Architektury i Budownictwa Profil pomaga swoim uczniom, aby umieścić go w praktyce. Aby marzenia studentów, uczelnia współpracuje z University of East London (Wielka Brytania). W rezultacie, szkoła rosyjska były podwójne studiów.

Przy przyjęciu, każdy student bierze pre-test, aby określić poziom znajomości języka obcego. Na podstawie obowiązkowego przejścia dodatkowych kursów języka angielskiego. Starsi uczniowie odwiedzić je do woli, a roczne badania jest zobowiązany do przekazania (w końcu bez wiedzy świadectwa partnerem zagranicznym uniwersytecie języków obcych nie może być wydany).

kształcenie na odległość

Kazan Architektura i Budownictwo Uniwersytet stara się sprostać potrzebom czasu. Niedawno wprowadzono kształcenia na odległość. Studenci, którzy wybiorą tę nowoczesną formę szkolenia, otrzymują wprowadzanie danych do środowiska edukacyjnego „Prometeusz”. Tu są określone samouczki online, wykłady, materiały szkoleniowe, quizy, aby sprawdzić swoją wiedzę. Ponadto, wszyscy uczniowie w odległej postaci dysków z materiałami edukacyjnymi.

Kształcenie na odległość pozwala studentom przez cały rok szkolny do pracy, czas z rodziną i w najbardziej dogodnym czasie zaangażowania w uczenie się spędzać. Przyjdź do szkoły trzeba tylko do egzaminów, testów i prac laboratoryjnych są wykonywane 1 raz w roku w okresie letnim.

Przydatne informacje dla kandydatów KGASU: punkty na budżet

Najwyższy ogólny wskaźnik wprost było 422 punktów na „architektura” w 2016 roku. Przychodzące minęło 5 pacjentów – rysunek, rysunek, skład, matematyki, języka rosyjskiego. Zdanie była większa niż 400 w innym kierunku. Ten "Design". Wnioskodawcy podał rysunek, rysunek, skład, języka rosyjskiego i literatury.

na Wydziale „technologia procesów transportowych” oraz „transport lądowy i kompleksów technologicznych” najniższe wyniki uboczny obserwowano. W pierwszym przejściu w kierunku wynik był 178, a drugi – 179 punktów.

Kazan Architektura i Budownictwo University – State University, godnym instytucja, w której edukacja wysokiej jakości. Ponadto studenci mają możliwość prowadzenia ciekawych zajęć pozalekcyjnych: sport, kreatywności. Lato zaprasza studentów z obozu sportowego szkoły, położonej w malowniczej okolicy.