245 Shares 4922 views

Puer – spróbuj, nie zrozumie.

Basta i Guf w słynnym utworze „stanu wyjątkowego” delikatnie zasugerował, że ja i wielu moich rodaków, aby spróbować chińskiej herbaty. Tor w linii tak zwanych „Pruszcz” chińskich herbat, na trzecim miejscu, po Da Hong Pao i Tenuaninya warto pu-erh.


Natychmiast pragnę zauważyć, że w moim życiu, nigdy „parał” narkotyków, nigdy nie palił, więc nie dokładnie literacki wyraz „gwałtowny” dla mnie to nie było jasne. Ale jestem bardzo zainteresowany w jaki sposób herbata może wpływać na kondycję człowieka. Trudno było uwierzyć, że herbata może działać zarówno ekscytujące i kojące.

Po przeczytaniu w internecie można wszystko o Pu-erh, nauczyłem się nie tylko o jego właściwościach leczniczych, mineralnych i metod warzenia, ale również o „dodatkowości” efekt herbaty. Okazuje się, że efekt „dodatkowości” przejawia się w tym, że jeśli jesteś zmęczony, Puer ożywienia i wypełnić niezbędną energię. A jeśli chcesz się zrelaksować, to w tym przypadku, pu-erh będą bardzo mile widziane. Teraz wreszcie zrozumieć, w jaki sposób mówią o sile i słabości po imprezie herbaty!

Czytaj – to dobrze, ale jak to się mówi, „Nie próbuj. – nie zrozumie” Istnieje wiele odmian herbaty. Większość nawet nie odmian i sposobów jego opakowaniu: tłoczona – w tabletkach, w naleśniki, z cegły, w języku mandaryńskim, w bambus. Ale polecam zacząć luźny Pu-erh. Uważa się, że to jest bardziej miękki, aby spróbować wszystkich innych i najbardziej odpowiednie dla dziewcząt.

Smak i aromat herbaty nietypowe: trochę śliwek, trochę miodu, trochę wilgotna ziemia. Pozostaje słodki, przyjemny posmak. Efekt „dodatkowości” nie pochodzi chwilowe. Po prostu po jakimś czasie przychodzi spokój i ciszę. Wiesz, że życie jest piękne i niesamowite. Może to jest pojęcie „gwałtowny”? Wspaniały stan! Puer spróbować zrozumieć, co mówię.