107 Shares 5980 views

Kamienie stołowe. W naszym ciele nie ma dla nich miejsca!

Nie każdy wie, że długość jego jelit jest ponad dziesięć razy większa. Na całej swojej długości tworzy fałdy i dlatego pasuje tak łatwo do żołądka. Eksperci twierdzą, że nawet zdrowy człowiek z codziennym krzesłem, nie może pochwalić się tym, że w jego ciele nie ma toksyn i toksyn. Przez lata, biorąc pod uwagę fakt, że nasza droga życia i odżywiania nie zawsze jest idealna, "śmieci" gromadzi się coraz bardziej. Wędruje, gnije, zagęszcza i tworzy kamienie stołowe.

Ich objawy przejawiają się w różnych zaburzeniach funkcjonowania żołądka i jelit, nieprawidłowościach w układzie endokrynologicznym i metabolizmie. Toksyny są wchłaniane we krwi i rozrzucane po całym ciele, przyczyniając się do rozwoju różnych chorób. Jeśli na twarzy są drobne zmarszczki, pigmentowane plamy, wypryski, skóra staje się chropowata, a jej kolor staje się niezdrowy, oznacza to, że w jelitach tworzą kamienie stołowe. Objawy są wyrażane z drażliwości, zaparcia, przyrostu masy ciała, złego oddechu, obrzęku i bólu w brzuchu. Kobiety po trzydziestu latach grozi to pogwałceniem cyklu menstruacyjnego.

Najbardziej popularnymi kamieniami stołowymi są u osób starszych. Ich ciało zawiera małą wilgotność, a czasem zapominają o regularnym opróżnianiu jelit. Jest to bardzo niedopuszczalne, ponieważ w tym wieku najbardziej niebezpieczne są kamienie stołowe. Rzucają na organizm ponad 20 rodzajów toksyn i przyczyniają się do rozwoju demencji starczej, miażdżycy tętnic, różnych chorób serca i nadciśnienia tętniczego.

Lekarze nie zalecają pacjentom tego problemu przyjmowania jakichkolwiek środków przeczyszczających lub wleczonych. Jeśli kamienie stołowe są w pełni ukształtowane, ich gęstość jest wysoka, a środek przeczyszczający może pogłębić sytuację. W przypadku lewatywy istnieje niebezpieczeństwo uszkodzenia ścian jelit, gdyż w większości przypadków pacjentka, starając się samemu złamać kamień. Jeśli powstanie duża ilość kału, leczenie powinno rozpocząć się od wizyty u proktologa. Lekarz, ubrany w rękawiczkę i smarujący palcami specjalną maść, rozpocznie dokładne kruszenie kamienia. Pacjent w tej chwili powinien leżeć po jego stronie, zginając kolana i podnosić do piersi. Sama procedura jest prawie bezbolesna. Ale to trwa długo i przynosi uczucie dyskomfortu pacjentowi, a nie tylko fizyczne, ale i moralne niedogodności.

Dlatego, jeśli powstały kości kału, bardziej wskazane byłoby rozpoczęcie leczenia za pomocą środków ludowych. Weź liści lipy, macierzystych, birdwort, rumianek, ocet stołowy i sok buraczany. Wszystkie składniki są łyżką. Wlać otrzymaną mieszaninę do dwóch litrów wrzącej wody i przytrzymać w najmniejszym ogniu przez kolejne piętnaście do dwudziestu minut. Chłodź do przyjemnej temperatury ciała i zrób lewatywy. Niezależnie można to zrobić w następujący sposób. Weź zwykłą butelkę ciepłej wody i napełnij ją tym wywarem. Do otworu przymocuj długą, cienką rurkę tak, aby nie było wycieku. Zamocuj podkładkę grzewczą z otworem na wysokości półtora metra nad podłogą. Drugi koniec rury jest włożony do odbytu i rozluźnia mięśnie brzucha. Ciecz będzie płynąć bardzo gładko do jelit, podczas gdy będziesz miał do czynienia z minimalnym dyskomfortem. Dzięki temu lewatywa, kamienie stołowe są dobrze zmiękczone, a już po pierwszym zabiegu są łatwo usuwane z jelita.

Znany jest wiele olejów rycynowych (olej rycynowy) bardzo szybko pomaga rozwiązać problem. Nie potrzebujesz żadnych enem. Wystarczy wziąć olej rycynowy w ilości jednej łyżeczki bezpośrednio przed pójściem spać. W ciągu sześciu do siedmiu godzin poczujesz efekt. Pamiętaj, że regularność krześle całkowicie zależy od stanu twojego ciała. Ostrożnie postępuj zgodnie z tym procesem, a jeśli wystąpią błędy, rozpocznij natychmiastowe zapobieganie.