235 Shares 7391 views

Podróż zaczyna się od pięknej pulpicie

W dzisiejszym świecie, ludzie mają pracę, a czasami spędzają wolny czas przy komputerze. A czasami chcę, aby rzucić wszystko i udać się na wycieczkę do jakiegoś egzotycznego kraju, a tylko do zapoznania się z życiem sąsiednich krajach europejskich.
Ale żeby mieć chęć odwiedzenia jakiegokolwiek kraju, za mało pracowników entuzjastyczne historie. Trzeba zobaczyć zdjęcia i tylko percepcja wzrokowa spowoduje wielkie pragnienie, aby go zobaczyć jeszcze raz, ale w rzeczywistości.
Lepsza motywacja przyjść w podróż, to zainstalować tapetę na pulpicie w formie atrakcji w różnych miastach. Ogromna liczba zdjęć publikowane na różnych stronach internetowych, gdzie można pobrać tapety na komputer za darmo. Http://desktopmania.ru strona może nie tylko pobrać darmowe tapety, ale także dodać własne, aby wziąć udział w konkursie i mieć szansę na wygranie nagrody, które mogą być najbardziej pożądane podróży.
Na stronie można znaleźć w dowolnym miejscu ekranu światowej – Amsterdam, Saint-Michel, Paryż, Londyn, Nowy Jork … lista może być nieskończona. Ustaw wygaszacz ekranu na pulpicie iw między studiów lub pracy za pośrednictwem zdjęć swoich ulubionych miast i planowanie podróży. Jeśli nie wiesz, co wybrać do kolejnego urlopu, można zmienić ekran co tydzień. Po pewnym czasie, będzie już w stanie dokładnie jakim kraju przyciąga wam.
Wiele witryn podróży sprawiają, że można pobrać darmowe tapety, przyciągając tym samym potencjalnych klientów w przyszłości do zakupu ich bilet. Może wygaszacz wieży Eiffla na pulpicie będzie służyć jako motyw świętować Nowy Rok w Paryżu.
Jeśli, w wyniku czego niemożliwe jest zorganizowanie podróży, dzięki programu jak Fotopedia można odbyć wirtualną wycieczkę do dowolnego kraju na świecie. Po zainstalowaniu tego programu, można spędzić godziny podziwiając zdjęcia w dowolnym miejscu na świecie, ustawić swoje ulubione zdjęcie jako tapetę, i po prostu odpocząć, patrząc na piękne zdjęcia. Można zwiedzić całe piękno, widok architektury, zabytków, kawiarnie, restauracje, a nawet sklepy. Można dokonać indywidualne plany podróży. Taki program byłby najlepszy przewodnik do swojej przyszłej wizyty.
Z punktu widzenia psychologii, wygaszacz ekranu na komputerze – jest to rodzaj terapii, która wpływa na wewnętrzny stan psychiczny danej osoby. A w chłodne dni jesieni przyjemnej scenerii i sen o przyszłej podróży będzie rozwiać wszelkie ponure myśli.