441 Shares 5750 views

Wynajem samochodów w Japonii

Kraj Kwitnącej Wiśni zawsze interesujące dla naszych gości w ciągu ostatnich lat, dla wielu to marzenie stało się realne. Podróż dookoła tego pięknego kraju może być szybkie pociągi i autobusy, ale aby dostać prawdziwą przyjemność z tego, co można lepiej skorzystać z wynajmu samochodu z kierowcą.

Aby wypożyczyć samochód na własny napęd, trzeba mieć prawo jazdy międzynarodowego próbki, próbki kwestię obowiązkowego ubezpieczenia. Jak we wszystkich krajach, koszt ubezpieczenia wpływa wiek kierowcy i liczba nagłych sytuacjach, w których mógłby uczestniczyć z własnej winy.

W tym kraju, a nie tylko cudzoziemiec wydawać usługi „wynajem samochodów”, również nie jest łatwe do opanowania, ponieważ ruch w złym kierunku, a w dużych miastach nie jest tak łatwo znaleźć parking. W takiej sytuacji, aby stawić czoła wszystkie zalety wynajmu samochodu z kierowcą, umiejętności językowe oraz zdolność do poruszania się po ruchu lewostronnego nie jest zaletą nieistotne. W miastach zdecydowanie bardziej wygodny w użyciu metra, co eliminuje opóźnienia i korzyści finansowe. Ale jeśli jesteś na wakacjach, warto pomyśleć o tym.

Przekazując miast w Japonii jest tak wiele ciekawych miejsc znajdujących się w odpowiedniej odległości od miast. Na pewno nie można zrobić bez wypożyczenia samochodu. Biorąc wynajem samochodów stajesz się pełna panem sytuacji i nie trzeba dostosować się do harmonogramu. Nie zapomnij o zasadach ruchu drogowego, japońska policja są bardzo surowe z przestępcami i mogą aresztować za naruszenie ważki, takich jak jazda na nie trzeźwy. Chciałbym mówić osobno o służbie „pijany kierowca”, usługa ta jest wysoce rozwinięta w Japonii. Restauracja Tokio czy Kioto życie jest bardzo rozwinięta, a Japończycy nie myśleć o tym, co pić czy nie pić alkoholu. Usługi te są zawsze ciemne van z dwoma chłopakami, ale wydawało się przybyć w czasie jednego do prowadzenia samochodu, a drugi służy jako taksówkarz. Ci faceci są regularnie dostarczane do Ciebie i Twojego samochodu, aby dostać się tam, gdzie chcesz.

W tym kraju, „wynajem samochodów” usługa będzie korzystać z marką różnych klas od subcompact do klasy biznes. Jeśli vospolzovalit „wynajem samochodów” usługa nie zapominać, że wszystkie koszty dodatkowe, takie jak koszty parkingu, dróg płatnych i koszty paliwa spadnie na swoje barki. Wszystkie główne drogi w Japonii są płatne, na przykład, jeśli chcesz dostać się ze stolicy do północnej lub południowej części wyspy, trzeba będzie wydać co najmniej 90 $. Cena benzyny wynosi równowartość jednego dolara. Wystarczy zwrócić uwagę na trudną sytuację z parkowania w dużych miastach. Każda lokalna ma swoje parkowania samochodów, które nie są zarejestrowane w Departamencie Dróg i im bliżej jest do centrum miasta, tym bardziej kosztowne wynajęcia.

Miejscowi prowadzić samochód ostrożnie i powoli, po wypadku, w tym kraju nie są dość często. Więc wynająć samochód z kierowcą pozwoli Ci cieszyć japońskich miast i krajobrazów. Nie należy zapominać, że znaki drogowe są napisane w języku nieznanym wam.