439 Shares 7663 views

Narodowy Uniwersytet Lotnictwa w Kijowie (NAU): opis, specjalność i opinie

Narodowy Uniwersytet Lotnictwa w Kijowie jest jednym z najbardziej prestiżowych instytucji edukacyjnych Ukrainy. Wysokie wskaźniki instytucji zapewnić poziom pracy nauczycieli i wielu znanych absolwentów uczelni. Im bardziej słynny uniwersytet, który ma specjalizację tutaj, i co robić w National Aviation University (Kijów)? Kwestia ta zostanie omówiona dalej.


Uniwersytet Lotnictwa w Kijowie: Tło historyczne

Założył uniwersytet w 30-tych ubiegłego wieku. W tym przypadku, historia zaczyna się od utworzenia kursów lotniczych organizowanych przez politechniki w Kijowie w 19. wieku.

Po powstaniu Instytutu w 1933 roku, ponadto zmieniła nazwę kilka razy. Uczelni był Instytut Lotnictwa Cywilnego, Civil Aviation Institute, International University of Aviation, Narodowy Uniwersytet Lotnictwa.

W pewnych okresach uniwersytecie prowadzonym przez wybitnych prezydentów, takich jak M. Golego lub Aksenova, którzy zainwestowali wiele wysiłku w tworzenie kompleksu przyszłości uczelni w bazę materialną. Na ramionach ma dużą odpowiedzialność w zakresie pracy organizacyjnej, w dziedzinie badań naukowych i tworzenie zespołu nauczycieli. Począwszy od roku 2008, w N. Kulik pracował jako rektor.

W uznaniu wkładu i pracy na Uniwersytecie Kijowskim Lotnictwa dla państwa i w skali globalnej, wybitnych prac naukowych i rozwoju systemu oświaty Ukrainy, w 2000 roku ówczesny prezydent Leonid Kuczma zanotował National University, co znacznie zwiększoną jego stan.

Absolwenci i studenci NAU

Nat. Aviation University (Kijów) był platformą dla prac wielu znanych naukowców. Wśród nich należy wymienić G. Pukhov, P. Lepikhina A. Zenkovskaya, V. Kasjanow, V. Astanina, Kozhevnikova, A. Penkov, A. i N. Kukhtenko Borodachova. Ukończył studia na uniwersytecie i wielu wybitnych jednostek. Tak więc, należy powiedzieć o takich uczonych jak G. Maykopar i P. Nazarenko, a także znanego eksperta w dziedzinie przestrzeni kosmicznej i lotnictwa – V. czole, szef firmy lotniczej „International Airlines” Ukraina Potemskom V. i wsp.

W 2005 roku, statystyki wskazują, że w szkole w tym czasie były wykształcony ponad 35.000 studentów.

Do tej pory, Narodowy Uniwersytet lotniczy jest jednym z najbardziej zaawansowanych tego typu instytucji na całym świecie. Liczba studentów osiągnęła liczbę ponad 50 milionów euro, z czego około 1,2 tys. Konto dla cudzoziemców, którzy pochodzą z około 50 różnych krajach.

kadry nauczycielskiej

Narodowy Uniwersytet Lotnictwa w trakcie jego istnienia istnieje kilka istotnych szkoły naukowe i pedagogiczne, dzięki której uczelnia może przeprowadzić szkolenie nie tylko specjalistów-inżynierów, ale także uczyć studenci ekonomii, prawa, ekologii, specjalistów pociągów w dziedzinie socjologii, psychologii i lingwistyki itp ,

Wysoka jakość procesu dydaktycznego jest dobry widok z umiejętności naukowców i pedagogów pracujących w NAU. Wśród nich znajdują się piętnaście akademickich, a także członków Narodowej Akademii Nauk Ukrainy, ponad 250 lekarzy i profesorów, a około 900 są albo docent dr. zajęcia dydaktyczne w Narodowym Uniwersytecie Kijowskim Lotnictwa uczestniczą również pracownicy linii lotniczych i przedsiębiorstw przemysłowych. Personel nauczanie, są tacy, którzy mają odznaczenia państwowe w różnych dziedzinach.

Struktura NAU

Struktura zakłada, że 15 instytutów, 7 uczelni i szkół technicznych, 2 gimnazja, ośrodki prawa kosmicznego i lotniczego, Regionalne Centrum Lotnictwa Cywilnego (oddziały organizacji międzynarodowych).

Wielkość kompleksu oceniano w 72 ha i szafki, że uczniowie bezpośrednio przechodzi szkolenia są umieszczone w 140 tysięcy m2. W ramach przygotowań użyciu ponad 70 samolotów i śmigłowców, silników lotniczych o 40 większa niż 200 Systemy pokładowe ławki symulacyjne, 3 symulatory lotu, około 6000 komputerów.

jednostki oświatowe

Duża liczba studentów każdego roku wchodzi Narodowego Uniwersytetu Lotniczego w Kijowie. Wydziały istnieją różne zapewnienie szkoleń nie tylko w dziedzinie inżynierii, ale także w innych technicznych i humanistycznych.

Uniwersytet może być podzielona na piętnaście instytucji. Szkolenie studentów odbywa się w Instytucie Aerospace oraz Instytutu lotniskach, żeglugi powietrznej, informacji i systemów diagnostycznych, bezpieczeństwo środowiska, Instytut humanitarna i Instytut Stosunków Międzynarodowych, Computer Technologies, Ekonomii i Zarządzania, Instytut Prawa. Ponadto, istnieją inne jednostki. Uniwersytet to instytucja, która przygotowuje studentów korespondencji, Institute for Advanced Studies i innych.

W strukturze NAU zakłada osobny wydział, którego pracownicy są zaangażowani w zagranicznych studentów oraz specjalne oddziały wojskowe, które przeszkolenia funkcjonariuszy w rezerwie.

Na uniwersytecie znajduje się hostel, który ustawia Uniwersytet Lotnictwa w Kijowie przechodząc wynik, który zapewnia szkolenia na budżet i zatrzymać się w kompleksie uniwersyteckim.

Życie studenckie w NAU

Studenci mogą aktywnie uczestniczyć w zajęciach sportowych. Istnieje wiele różnych sekcji, które zapewniają niedrogie kursy dla studentów. Studenci mają możliwość wyrażenia siebie w paralotnie i żeglowania, Aeromodelling, nurkowanie. Ponadto, istnieje również sekcja NAU rugby, piłki ręcznej, piłki nożnej i tak dalej. Wiele z nich jest zajęte i nadal zajmują miejsce w prestiżowych zawodach. Szczególnie dumni uniwersytet drużyna rugby. Jest to 13 razy mistrzem ZSRR, jak również 6 razy – mistrz Ukrainy. drużyna rugby na uniwersytecie – jest podstawą do drużyny narodowej. W NAU posiada również własny klub jachtowy.

studenci biorą czynny udział w różnych festiwalach, konkursach KVN, tworzyć muzykę, itd. d.

zatrudnienie studentów

Absolwenci Uniwersytetu Narodowego Aviation może dostać pracę w jednej z najbardziej prestiżowych i znanych firm działających w kraju i za granicą. Tak więc, uniwersytet jest stała współpraca z wieloma firmami, takimi jak International Airlines Ukrainy „Koń”, biuro podróży American Travel Group, firmy „Aerosvit”, Adidas, Coca-Cola, Beeline , i więcej. i in.

Kolegium Uniwersytetu Lotniczego w Kijowie

Na Uniwersytecie działa w szczególności kolegium technologii komputerowej i gospodarki. Studenci instytucji mogą korzystać z różnych wyposażonych sal, laboratoriów, obecnej generacji komputerów, warsztatów i systemu komputerowego, przejdź do Internetu bezpośrednio do miejsca szkolenia. Studenci mają możliwość wykazania się w działaniach naukowych i pracach swobodę uprawiania sportu i środowisk artystycznych w oparciu o studia. Każdego roku najlepsi studenci uczestniczą w konkursach na różnych poziomach.

Łączna liczba studentów uczelni technologii komputerowych i ekonomii na Narodowym Uniwersytecie Lotnictwa osiągając ponad 1200. Statystyka wskazuje również, że warunki konkurencji na rachunku budżetu zakłada konkurencja 1,5-2,5 osób na miejscu, a na podstawie umowy – 1 3 (może zmieniać się w różnych kierunkach i specjalności).

Po ukończeniu studiów absolwenci mogą być także wykładał na Uniwersytecie Lotnictwa i zapisać w skróconej program szkoleniowy (a także w innych instytucjach szkolnictwa wyższego). Jednak ten przywilej dotyczy tylko tych oddziałów, które będą pasować otrzymanych w kierunkach uczelni.

Kontakty i czesne

Corocznie odbywają się dzień otwarty dla tych, którzy chcą zapisać się do Narodowego Uniwersytetu Lotniczego w Kijowie. Adres szkoły – Avenue kosmonauta . Komarova, d numer 1. Można tu dostać metrem z dowolnego miejsca w mieście.

Kandydaci mogą zapoznać się z cenami, które są ustawione Uniwersytet Lotnictwa w Kijowie. Czesne dla studentów studiów stacjonarnych jest w następujący sposób: na kawalera – około 19.000 dolarów rocznie, dla profesjonalistów – 21.000 UAH, magistra – 23000 dla studentów zewnętrznych cena jest inna …. Zatem Bachelor będzie kosztować 11 tysięcy hrywien, możesz stać się specjalistą do 12,500, a Master – do 14 tysięcy hrywien rocznie studiów.