149 Shares 4253 views

Przegląd wydawnictwa „RIPOL klasyczny”

Wielu utalentowanych ludzi, wprowadzenie do dzieła literackiego, nie można otworzyć ich dzieła szerszej publiczności z powodu niewiedzy lub braku, jak radzić sobie wydawnictwo, jak to jest, aby wybrać spośród ogromnej masy. W tym artykule zajmiemy się publikowania „classic RIPOL”. Zwróćmy uwagę, na który specjalizuje się w tej firmie, co jest wymagane od autorów, a także, jakie usługi są dostarczane przez różnych klientów.


o wydawnictwie

Wydawca „klasyczny RIPOL” sięga 1996 roku. To kiedy organizacja powstała. Pierwsza książka została wydana – „Apostołowie”, autor – Ernest Renan. Przez ponad trzy tysiące tytułów zostały wydane pod koniec lat 90-tych. Główne kierunki wydawnictwa jest artystyczny krajowych i zagranicznych literatura dla dzieci, jak i aplikacji.

literatura dla dzieci pojawił się w kierunku wydawnictwie tylko do 2009 roku. Jest to zdecydowanie jeden z najbardziej znanych wydawców. W 2004 roku „RIPOL Classic” wziął 13 miejsce pod względem obrotu, aw 2009 roku przeniósł się już na 9-te miejsce w rankingu. Dla „RIPOL Classic” napisać znanych autorów naszego kraju, a także pisarzy zagranicznych. Ponadto wydawnictwo aktywnie współpracuje z nowej generacji jest nadal niejasne, nie publikowanych autorów. W 2015 roku wydawnictwo zatwierdziła stypendium w Instytucie poligraficzny Moskwa nagradzania uzdolnionych młodych pisarzy i poetów.

„RIPOL klasyczny” bierze udział w różnych programach rządowych w celu ożywienia słowa literackiego, promuje projekty tego tematu. Wydawca wielokrotnie otrzymała liczne nagrody takie jak „Najlepszą Książkę Roku” i „Najlepsza Publisher of the Year”. Oprócz współpracy z autorami „RIPOL klasyczny” współpracuje z profesjonalnych artystów i ilustratorów. Zmontowany zespół jest ozdobą organizacji.

Wymagania dla zapewnienia tekst

Autorzy, którzy chcą przedstawić swoje prace do rozpatrzenia w „klasycznym RIPOL”, należy wziąć pod uwagę wymogi dotyczące projektowania tekstu. Wszystkie prace, które są planowane do opublikowania, powinien być w jednym tekście plik programu Word. Wyślij powinno być w postaci załącznika do e-mail e-mail wydawcy. średnia lokalizacja, w formacie A4. Pierwsza strona powinna być wymienione nazwisko, imię i nazwisko rodowe autora, miasto zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail i pseudonim, jeśli autor nie chce być opublikowany pod swoim prawdziwym nazwiskiem. Cóż, tytuł książki, oczywiście. Czcionki dla całego dokumentu – Times New Roman, rozmiar czcionki – 12.

Teksty są wyrównane z prozą szerokości, nie są dozwolone do automatycznego dzielenia wyrazów. Opona napisany długą kreskę we wszystkich przypadkach użycia. Litera „E” umieszczony przez samego autora. Tiret tekst, jednorazowy, Przestrzeń, too. Tab umieszczony specjalny klucz. Jeśli masz zbiór opowiadań, książka „RIPOL Classic” rozumie się podwójne podział wiersza po zakończeniu pierwszej historii, a przed nazwą drugiego, jak również pojedynczego przelewu po tytule i tekście następnej historii.

Podczas przesyłania pliku z wersów umieścić je jak chcieli zobaczyć w książce. Oznacza to, że jeśli każdy nowy wiersz powinien być nową stronę w książce, a następnie plik powinien być taki sam. Jeśli wiersze muszą iść jeden za drugim, nie ma potrzeby, aby przenieść każdy do nowej strony. Również w przypadku zgłoszenia tylko w wersji elektronicznej książki. Jeśli chcesz, aby w książce były niektóre ilustracje, musisz umieścić kopię tekstu lub złożyć odwołanie do nazwy pliku w tych miejscach, które są uważane za idealne do zdjęć. W związku z powyższym, plik obrazu musi być również dołączony do listu. Teksty w formie druków, rękopisów, zdjęć i skanów nie są akceptowane. I, oczywiście, autor musi być zapewnione przez tekstem autorskim.

O autorze

Oprócz pliku z tekstem utworu, autor musi wypełnić i dołączyć go do kwestionariusza e-mail. W pierwszej części kwestionariusza zawiera pełną informację o autorze, jego miejsce zamieszkania i danych kontaktowych. W drugim jest informacja o książce. W tej sekcji można wskazać wstępną nazwę, liczbę znaków, przypuszczalnie czytelnictwa, podobne w stylu i tematyki prac innych autorów. Oprócz tych danych, można podać nazwę wydawnictwa, które opublikowało wcześniej, a także nazwisko i rok poprzednich książek.

partnerzy wydawców

Ltd. „RIPOL klasyczny” współpracuje z literaturą ponad szesnaście sklepów. Wśród nich są sieci sklepów, jak również wirtualnych sprzedawców. Najbardziej znane księgarnie online "Czytaj-miasto", "Biblio-Globus", "Moskwa Book House", "Moskwa", "Nowe Książki". Wśród znanej literaturze sklepach internetowych, RIPOL klasyczny partnerów "są:" Kaluga24.tv "" Ozon.ru "" Amital "Read-ru" Eva.ru "" Świat science fiction "Thankyou.ru" litrów "LiveLib" AZAPO "" Lamartis”. Jest możliwe, że książka zostanie sprzedana w tych miejscach po publikacji.

Bankowość korporacyjna

Często dyrektora lub integracyjnych eksperci w dziedzinie szukają okazji, aby przekazać swoim pracownikom kilka cennych informacji, które promuje budowanie zespołu i praca bardziej produktywne. W tym przypadku może to być bardzo przydatne usługi wydawnicze do produkcji broszur i literatury biznesowej. Ciekawym sposobem autopromocji będzie broszura, która mówi o cechach organizacji. Również często interesują się historią czytelników budowaniu udanego biznesu na przykładzie życia i organizacji pracy. Prezent Edition – jeden z najciekawszych sposobów pogratulować wakacje. Istnieje możliwość zamówienia reklamy w publikacjach innych autorów. Ponadto, pisząc historię o swojej firmie, osobistego rozwoju, aktywności i tak dalej, można polecić właściwych członków zespołu wydawniczego.

Kontakt Wydawca dane

Pocztowy i rzeczywisty adres "RIPOL classic" – ul. Większość Andronievskaya, 23, indeks Ustaw numer 109147. oficjalnej stronie internetowej spółki oraz e-mail, aby komunikować się z różnych działów. Oprócz „klasycznych” umieszczony RIPOL swoich danych w sieci społecznych „VKontakte” i Facebook.