397 Shares 7615 views

Maskowanie sieci: różne sposoby, aby to zrobić samemu

W pewnych sytuacjach, ludzie zaczynają się zastanawiać, kamuflaż netto. Wielofunkcyjny rzecz, ale wiele mylić swoją cenę: kwadracie metr Sklepy specjalistyczne prosząc od 230 do 745 rubli. w zależności od jakości podłoża, techniki i splot materiału, który został uruchomiony na kamuflaż siebie. Jeśli chcesz kawałek nie jest zbyt duży, to jest możliwe, aby stać się hojny. Ale jeśli chcesz sukno, pieniądze staje szkoda, ale pomysł, aby zbudować własny maskowanie wygląda atrakcyjnie.

Kamuflaż netto z rękami

Komu może się przydać? Pierwsza sieć kamuflażu armii we wszystkich jego odmianach trzeba myśliwych i rybaków. Używają go do Ambush i maskowanie łodzie, samochody, a jeśli to konieczne – namioty (jeśli są nowoczesne, jasne kolory). Ale to nie jest tylko krajowych miejsc kamuflaż. Jest on stosowany jako markiz Villa parkingu lub strefie rekreacyjnej, altanach odprawy i ogrodzeń na terenach podmiejskich. A ostatnio Maskowanie sieć stała się bardzo popularna w elemencie konstrukcji w klubach i dyskotekach. Tak, i kawiarni na świeżym powietrzu nie mają wstręt do takiego projektu.

Oczka wykonane z materiałów naturalnych

Myśliwi są w pełni świadomi, że dla różnych warunkach pogodowych i środowiskowych wymagają inny kolor kamuflażu. Co jest korzystne dla kradzione bagnie lub ptaków wodnych w gęstym runie tylko da myśliwego. Dlatego wielu nieść ze sobą różne sieci cieniu lub skonstruować odpowiednią opcję na stronie.

Najprostsza sieć maskującą materiałów wymaga ram, który będzie pasował pod dowolny, choć połowów, siatki. Pożądane – nie jest zbyt ciężki, zwłaszcza gdy kamuflaż jest przeznaczony do kamuflażu myśliwego, ponieważ będzie musiał nosić na swoich barkach. Nie nadaje się do tworzenia wędkę kamuflaż – ciągnie, przerwy i cięć w organizmie, nawet przez ubranie. Jeśli polować na przykład kaczka, kamuflaż doskonały trzcina liści. Są odcięte od łodygi (nie tak łatwo rozdarty skaleczyć) i są oddzielone za pomocą noża wzdłuż na długie paski, które są przymocowane za pomocą taśmy lub nitki do komórek. można przeplatać ich wiarygodności suchej trawy. W kontekście trzcinach bagiennych lub drewna zastąpionych mchów, porostów i sosnowych łapach.

opcja wielokrotnego użytku

Dla tych przypadków, w których sieć maskującą będą używane mniej lub bardziej stacjonarne (na pokrycie lub maszyn podmiejskiego czaszy), to lepiej, aby uczynić go bardziej niezawodne. Oznacza to, że body kit do tkanin użycie kamuflaż, który jest dość łatwo kupić. Jest pocięto na paski o szerokości sześciu centymetrów. Każdy z nich ręcznie wycięte wstążki – będą przywiązane do siatki. Następnie, w ciągu całego licznika długości skośnych nacięć wykonanych gdzieś w dwóch trzecich szerokości pasa w kroku równym tych samych 6 cm. Taśmy wyprężanie klamrowe „frędzle”. Tylko poprivyazyvat i przekręcić je pomiędzy komórkami w sposób chaotyczny.

opcje oplotem

W przypadkach, w których dana estetyczny nie jest wymagana jako maskowanie sieci zostaną wykorzystane w tej dziedzinie, kamuflaż tkaniny mogą być zastąpione przez szereg materiałów pod ręką, która będzie kosztować dużo tańsze. Przede wszystkim – tow sanitarnej, która jest cięta nieregularny „ogony” i jest związany przez tego samego rodzaju co taśmą maskującą. Nie mniej skuteczne jest stosowanie bandaży drogerii. Oba wymagają dodatkowego malowania tonem okolicę. Odbywa się to zazwyczaj do plecionki, spędzać mniej czasu i tuszu. Kolor – naturalna mieszanina zielonych i różne odcienie brązu: uzyskać świetny kamuflaż netto! Ich własne ręce, aby to tak proste, jak w poprzednim przykładzie wykonania opisanym powyżej.