294 Shares 4222 views

Nos: porady, opinie. Przed i po

Jeśli nie jesteś zadowolony z kształtu nosa lub rozmiar, można szukać pomocy u chirurga plastycznego. W naszych czasach, ta operacja – jeden z najbardziej popularnych. Uciekają się do niej wiele gwiazd muzyki rosyjskiej i zagranicznej.

Dziewczyny często doświadczają ze względu na wygląd. Ktoś myśli, że to koliduje z pięknem „źle” postaci nos, wąskie usta, lub odwrotnie, zbyt krzywego, jak Angelina Jolie. Każdy ma swój własny standard urody.

Wybór kreatora

Zdecydowałeś się zmienić wygląd? Korekcja – idealny wybór dla odmiany. Bardzo starannie wybrać specjalistę w tej dziedzinie. Nie należy tylko zwrócić uwagę na doświadczenie zawodowe, chirurg musi czuć, która forma jest odpowiednia dla Ciebie, tak aby nie drastycznie zmienić swoją osobowość.

Postęp nie stoi w miejscu, z pomocą plastyka nosa dzisiaj, można uzyskać dowolny kształt nosa, zmiany rozmiaru nozdrzy sprawiają, że cieńsze nosa lub usunięcia guza. Bardzo popularne dzisiaj plastikowa końcówka nosa. Jest uważany za najtrudniejszy operacja w chirurgii plastycznej – ze względu na fakt, że mamy mieć wpływ na tkanki miękkie i chrząstki.

Jest otwarty lub zamknięty Korekcja nosa (Operacja nosa). Jaki rodzaj trzeba określić eksperta podczas jego konsultacji.

Gdzie się udać?

Korekcja można zrobić w prywatnych klinik kosmetycznych lub instytucji publicznych. Wybór – dla Ciebie. Oczywiście, w instytucjach prywatnych koszt takich procedur będzie wyższa. Cena zależy również od ciągłej eksploatacji.

Metody działania

Tylko jedna operacja jest w stanie poprawić wszystkie istniejące braki. Na przykład, jeśli wykonano plastykę nosa, można natychmiast poprawić swoje skrzydła iz powrotem. Metoda wybiera lekarza, na podstawie informacji i procedur. A on będzie wybrać coś, co pomoże.

 • Zamknięty Korekcja (zdjęcie).

Jej istotą jest przeprowadzenie operacji przy minimalnym uszkodzeniem. Wykonywana jest poprzez nacięcia i nie dotykać Columella. Zalety tego sposobu:

 1. krótki okres rehabilitacji;
 2. skóra nie pozostaną blizny, blizny;
 3. Nie trzeba usunąć szwy, ponieważ używa wchłanialny materiał nici ;
 4. Większość Wyniki przewidywalne;
 5. obiegowa pozostaje normalny.

Zamknięty Korekcja ocenić wynik zaledwie sześciu miesięcy. Jak we wszystkich przypadkach, istnieją pewne wady:

 1. chirurg wykonuje operację niemal na ślepo, więc powinien być wysoko wykwalifikowanych;
 2. Korzystając z tej metody nie będą działać, aby rozwiązać wszystkie problemy zdrowotne;
 3. czasami jest to niemożliwe, aby zapewnić symetrię usieciowanych łuki.

Advance ma obowiązek przekazać niezbędne testy i zrobić test. Pacjent po zabiegu przez 1-2 dni w szpitalu.

 • Otwarte rhinoplasty.

Ten rodzaj działania jest charakteryzuje obecność nacięć krawędziowych. Po usunięto skórę sekcji do nosa, odsłaniając tkanki kości, chrząstki, który spełnia wymagane manipulację. zalety:

 1. Specjalista będzie w stanie osiągnąć właściwą symetrię nosa;
 2. Montaż przeszczepów;
 3. Metoda ta pozwala chirurga plastycznego obserwować operację.

Dzięki tej metodzie korekty można ocenić wynik po 9-12 miesiącach. wady:

 1. długi okres rekonwalescencji;
 2. Efekt mniej przewidywalne;
 3. Moc uszkodzenia skóry.

Otwarte Korekcja jest przypisany, kiedy osiągnąć pożądany rezultat w inny sposób jest niemożliwe. Wskazania dla tego sposobu są następujące: kompleks anatomicznego kształtu nosa, drugą operację (gdy jest to konieczne w celu usunięcia tych wad poprzedniego), przeszczepy instalacji.

świadectwo

 • Odbiegający przegrody.
 • Defekty w jamie nosowej.
 • Duszność.
 • Niewłaściwy kształt nosa.

Przeciwwskazania

 • Wiek do 18 lat (z uwagi na fakt, że szkielet twarzy nie został utworzony do końca).
 • Patologia krzepnięcia krwi.
 • Cukrzyca.
 • Onkologia.
 • chorób zakaźnych.
 • Ciężka choroba narządów wewnętrznych.
 • chorób skóry.
 • Wysokiej lub niskiej jakości gorączka.

Jakie problemy zajmie plastikową końcówkę nosa

Wszystkie wskazania są podzielone na nabyte i fizjologiczne. Pierwsza kategoria obejmuje różnorodne deformacji nosa w wyniku urazu lub choroby. Druga kategoria obejmuje:

 • zbyt szerokie nozdrza i vice versa;
 • przesunięcie w lewo lub prawo oś nos;
 • lekceważyć, hak w kształcie nosa;
 • duży czubek nosa.

Zauważ, że ta operacja może nawet zmienić cię nie do poznania. Informacje dla kobiet: czubek nosa zabiegu nie wykonuje się w trakcie miesiączki. Najbardziej dogodny czas – 7-15 dni po jego zakończeniu.

Korekcja niechirurgiczna

Strach każdej operacji jest zawsze obecny. Plus przestraszyć historie o niebezpieczeństwach znieczulenia, długi okres odzyskiwania, blizny, które pozostały na skórze. Należy zauważyć, że szkodliwe znieczulenie nie ma. Obecnie znieczulenie – głęboki sen, aktywowane nieszkodliwych leków. A najnowsze techniki chirurgiczne pozwalają pracować bez pozostawiania śladów na skórze.

Ale jeśli pacjent nadal nie ma pragnienie, aby włączyć do chirurgii plastycznej, nie ma sposobu – kontur plastikowy nos. klinik kosmetycznych stale reklamować tę procedurę. To naprawdę jest postęp w medycynie! Bez ryzyka i powikłań może zmienić kształt nosa, aby wyrównać obciążenie do usunięcia dołeczki i inne niedociągnięcia.

Najbardziej podstawową zaletą plastyka nosa niechirurgiczne – bez szwów, blizn, obrzęk. Jego wciąż nazywa wtrysku. Nazwa mówi sama za siebie. Żądany efekt daje iniekcje kwasu hialuronowego. Ale warto zastanowić się, że wynik będzie mniej widoczne i długotrwałe niż w interwencjach chirurgicznych. Opcja ta jest idealna dla tych, którzy mają niewielką wadę.

Jakie inne zalety ma kontur plastikowy nos? Nie ma bólu, efekt będzie zauważalny od 6 miesięcy do roku. Pod względem finansowym, jest bardziej dostępny. Procedura od początku do końca trwa około 40 minut, a w szczególności na przygotowanie nie jest to konieczne. W następnych dniach po zabiegu w miejscu podania może być poczucie lekkiego poparzenia.

rehabilitacja

Czy chcesz, aby sprawdzić skuteczność plastyka nosa? Wystarczy, aby zapoznać się z rysunkami plastyka nosa przed i po.

Po zabiegu na nosie nałożony obsady. będzie musiał być noszony przez kilka dni 7-10-letnich. Aby nie krwawią na jeden dzień w nosowych wstawionych turundy. Największe pacjent odczuwa dyskomfort ze względu na fakt, że mamy do oddychania przez usta. Czasami są siniaki w okolicy oczu. Po około miesiącu nich zostanie zakończona. W skrajnych przypadkach mogą one być przechowywane do sześciu miesięcy. W celu wyeliminowania najbardziej obrzęki, zabiegi kosmetyczne sprzętowe mogą być przypisane. Okres rehabilitacji może być zmuszony do wykonywania określonych procedur. Na przykład: wypłukać nosowych, a następnie smarować leki, przepisane przez lekarza prowadzącego.

Nie prowokować wzrost obrzęku w okresie pooperacyjnym należy wyeliminować stosowanie alkoholu i unikać długotrwałego przebywania na słońcu, wizytę w solarium, intensywne ćwiczenia. Wynik nie zawsze jest doskonały. Jest to bardzo trudne do osiągnięcia symetrii. W końcu, wynik nie zawsze jest całkowicie zgodna z symulacji komputerowych. tkanka ludzka nie jest tak plastyczny w wyniku tego, nawet najlepsi chirurdzy są w stanie obliczyć wynik milimetra.

O operacji, takich jak Korekcja, opinie zróżnicowane. Ktoś był w stanie rozwiązać problemu za pierwszym razem, a ktoś, a trzecia operacja nie powiodła się. To wszystko jest czysto indywidualnie.

Ciekawostki o plastyka nosa

 • Pierwsza transakcja z postępów w XVIII indyjskich lekarzy. Po artykułu została opublikowana ze szczegółowymi opisami plastyka nosa. Do przeszczepu przy użyciu skórę z policzków i czoła. Ta metoda jest nadal w głównym plastyka nosa Europejskiej.
 • Im więcej urazów wniesione operację, tym dłuższy czas potrwa do zakończenia regeneracji. Czasem trzeba czekać rok lub nawet sześć, by w końcu zdecydować, jak wynik, czy nie.
 • Czasami te operacje są przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym, w przypadku problemów płuc. Ale chirurdzy plastyczni są bardziej skłonni do znieczulenia ogólnego.
 • Jeśli nie masz chorób przewlekłych i operacja przebiegła pomyślnie, okres odzyskiwania odbędzie się o wiele szybciej i łatwiej.
 • Im starsza osoba, tym wolniejsza regeneracja skóry. Dlatego też, jeśli jesteś pewien, że potrzebujemy plastykę nosa, to nie powinno być opóźnione. Im dalej, tym trudniej jest odzyskać.
 • Specjalista, zdecydowali się powierzyć swój wygląd, jest zobowiązany mieć wysokie kwalifikacje, w przeciwnym razie istnieje ryzyko pozostawienia nieproporcjonalnie nosa, a operacja zostanie powtórzona. Nieoficjalne statystyki pokazują, że większość pacjentów są niezadowoleni z tworzywa sztucznego nosa słabe wyniki chirurga. Nawet jedna taka operacja osiąga tylko 25-35 proc.