881 Shares 7698 views

Wentylacja w domu jego własnymi rękami: to jest trudne?

Wentylacja – niezbędny atrybut do komfortowego pobytu w domu, jak to jest świeże powietrze. Jej właściwe instytucja wystarczająco ważnym etapem konstrukcji na równi z wznoszenia ścian. Czasami właściciele podczas budowy mieszkań pominąć ten moment, ufając przepływ powietrza do pęknięcia pokoju i okien. Wentylacja w domu własnymi rękami – obowiązkowy etap wykonywania prac, ponieważ od niego zależy poziom komfortu.


Z może być uchylony jedynie w przypadku, gdy chodzi o dziennik lub drewnianym domu, wewnątrz której znajduje się piec, a ściany nie są otynkowane wewnątrz. W takiej strukturze kłód pochłaniają powietrze, które przepływa na zewnątrz. Dodatkowy strumień świeżego powietrza wpadające przez szczeliny w drzwiach i oknach, a poprzez komin poświęca znaczną część odpadów. Ale takie budynki są rzadkością, więc właściciele domów nowoczesnych materiałów niezbędnych do zapewnienia przejścia powietrza.

Wentylacja w domu jego własnymi rękami: naturalny lub sztuczny?

System wentylacji naturalnej jest ucieleśnieniem budżet, którego wydajność jest na niewystarczającym poziomie, więc nie może zapewnić wymaganą szybkość przepływu powietrza. Nowoczesne systemy mechaniczne mogą produkować wymianę powietrza w lepszym poziomie. Warto zauważyć, że wentylacja w domu własnymi rękami powinien być naturalny, zbyt, gdyż pozwala na tworzenie najbardziej wygodne dla mieszkańców żyjących warunki. Można zobaczyć, jak to zorganizować.

Naturalna wentylacja w domu własnymi rękami

Takie urządzenie może być dostarczone dzięki zastosowaniu przewodu wentylacyjnego z dużym przekroju poprzecznym, na przykład 400-250 mm. Z technicznego pozycja instalacja tego kanału w ścianie czasami niemożliwe, a z estetycznego stronie to nie wygląda dobrze z zewnątrz. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany Wentylacja w domu własnymi rękami, jest to konieczne ze względu na kompromis systemów mechanicznych i fizycznych. Tutaj najważniejszym zadaniem jest stworzenie komfortowych warunków życia, które podajemy liczbę punktów:

– jest możliwe, w celu zapewnienia przepływu powietrza w sposób naturalny za pomocą infiltracji poprzez luźne balustrady i wentylacji;

– doprowadzenia powietrza przez wentylację zawory ściennych lub okna wyodrębnia wentylatora ssącego.

Nowoczesne systemy mogą być również reprezentowane w wykonaniu budżetu. Tego rodzaju wentylacja w prywatnych domach z rąk jest wykonany w postaci urządzenia z odzyskiem ciepła, oszczędność 50% ciepła, umożliwiając częściową ogrzewania wilgotnego powietrza ciepło. Sprawność nowoczesnych wymienników ciepła jest na wysokim poziomie, ale taki sprzęt często nie jest tani system wentylacji, który może być stosowany nie we wszystkich dziedzinach.

Należy powiedzieć, że wentylacja w drewnianym domu własnymi rękami można łatwo osiągnąć za pomocą tej samej metody, jak w innych budynkach.