334 Shares 3996 views

Co sprawia, że badanie pisma?

Dlaczego jest badanie pisma jest tak popularne w dzisiejszych czasach? Właściwie wszystkie przedziały zainteresowanie nim od ogółu społeczeństwa nie umierają, ale kolejna runda uwagi opinii publicznej spada na 90. ubiegłego wieku i dziś. A wszystko dlatego, że od teraz, na szczęście, nie było dużo informacji, opowiadając o tym, jak prawdziwie poznać charakter pisma. Książki, psychologii pracy, artykułów naukowych i popularnych, dokumentalne i więcej. Ale jeszcze jakieś trzydzieści lat temu w naszym kraju, nauka pisma uznano kaprys i burżuazyjny nonsens, niegodnego uwagi rozsądnego człowieka. Na szczęście czasy się zmieniły, a wraz pójść w zapomnienie, a wraz z nimi te uprzedzenia.


Naukowcy udowodnili, że nauka pisma – ten sam poważny i wymaga kompleksowego podejścia, jak każdy inny gałęzi wiedzy. I to nie toleruje amatorstwo.

Tak wiele osób chce wiedzieć, o czym mówi ludzkiego pisma. Charakter pisma otwiera drzwi do swojego wewnętrznego świata , i powiedz nam więcej niż jakiekolwiek słowa. Nauka pisma nazywa graphology.

Zdaniem specjalistów, to najlepiej wziąć do analizy pisma ręcznego ludzkich, napisane na papierze zwykłym, nie prążkowany, na których nie ma geometryczne kształty, linie i wzory. Ponadto pożądane jest, że oprócz propozycji byłyby same lub poszczególne słowa, mogą być obecni i podpis osoby, ponieważ jest to prawdziwa skarbnica informacji na temat charakteru, zwyczajów i problemów z jego właściciela.

Aby rozpocząć, należy spojrzeć na linii. Gdzie oni czołgać? W górę lub w dół? A może są one zaskakująco gładka, prosta, jakby pisanie im niewidzialną giełdowy?
Jeśli przepływ wzrasta przed sobą, najprawdopodobniej, z natury optymistą, wierzyć w siebie iw ich sukcesu. Taka osoba nie jest tak łatwe do złamania, będzie ona nadal walczyć i wspinać. Co zrobić, jeśli linie są pełzające w dół zamiast w górę? Tutaj kończy przeciwnie. Człowiek jest skłonny do niedoceniania swoich możliwości, że nie wierzy w siebie i jest łatwo pomylić.

Jeśli pisanie jest gładka, bez skoków w górę iw dół, a następnie jego szef człowiek prosty, dokładny i skuteczny. będzie myślał kilka razy przed podjęciem tego lub tego kroku.

Nawiasem mówiąc, pisanie – nie zdanie do człowieka. To może się różnić w zależności od rodzaju żywotności biegnie jego właściciela. Być może osoba tymczasowe kłopot lub smutek stało, wówczas pisma byłaby zupełnie inna. Ale to zajmie kilka tygodni lub miesięcy, a linie stają się gładsze ponownie znajdzie dawny kształt. Dlatego musimy zawsze pamiętać, że okoliczności życia tworzyć własne regulacje.

Jeśli pisarz naciska na uchwyt, tak jakby list naciska, nie szczędząc ciśnienie, to w życiu często jest to, co nazywa się „gwałtowny jak czołg”. Odwrotnie, lekki dotyk osobliwych ludzi bojaźliwy, nieśmiały, niepewny i uniknąć walki z losem.
Inną opcją jest bardzo ciekawe – niektóre słowa lub pojedyncze litery, jeśli wydrukowane na kartce, podczas gdy inne są napisane bardzo delikatnie. Tak więc, przed Naprawdę przyrody komórkowego, łatwo pobudliwy, niezrównoważony i niespójne. Należy przyjrzeć się bliżej w tym „przykład”, a na pewno upewnij się, że prawidłowość ich orzeczeń.

Duże znaczenie ma nachylenie pisma. Jeżeli litery są zbyt skłonni, wówczas osoba przed tobą nadzwyczajnym, często idzie w skrajności. Jeśli nachylenie pisma nie jest w porządku, jak to często bywa, ale w przeciwnym kierunku, to jest możliwe, że człowiek przeżywa pewne wewnętrzne konflikty i jego cięty przez kontrowersji.

Grafologia – zaskakująco fascynująca nauka pisma i studiowania go, naprawdę można się wiele nauczyć, najświętsze, że ludzie zwykle nie afiszować. A co najważniejsze, angażują się w graphology są dobre, dużo informacji o nim.