248 Shares 7961 views

Wypłukać – chlorheksydynę

Tak więc, aby rozpocząć, być może, powinna być z faktu, że jest – chlorheksydyna, jak również, co to jest iw jakiej dziedziny medycyny służy? Chlorheksydyny (przepłukać je zrobić w niemal każdej dziedzinie ludzkiego ciała, począwszy od prostych tsarapinok niepohamowaną dziecko na kolana, a kończąc na intymnych częściach ciała dla dorosłych) – to unikalne rozwiązanie, które traktowane przez ranę i uzyskać doskonałe wyniki. Wound kosmetycznie dobrą żwacza, czyli blizna jest prawie niewidoczna, gojenie przebiega znacznie szybciej, a komplikacje i może być mowy – chlorheksydyny całkowicie „wytępić” cały brud i infekcji z otwartej rany. On jest tak dobry, że często myte ranę po operacji, a nie w pierwszych dwóch lub trzech dni, ale przez cały okres pooperacyjny. Został on otwarty przez dłuższy czas, ale tak powszechne w medycynie zastosowano znacznie później niż jego odkrycia (około piętnaście czy dwadzieścia lat temu).


Stał się aktywnie wykorzystywane w następujących dziedzinach medycyny:

– urologiczny (płukanie cewki bez znieczulenia lub pęcherza płukanie pod pełną narkozą, to wtedy, gdy rozpoczęła się infekcji w pęcherzu i dróg moczowych);
– chirurgia (przeguby przemywanie pomiędzy ciężkich i powierzchniowych operacji i blizny z wrzodów i zapalenia sutka);
– ginekologiczne (pochwy wapnem oczyszczony szyjki macicy, a czasami do douching chlorheksydyny w chorobach, takich jak drożdże, grzyby i inne tego typu ciężkich zakażeń przenoszonych drogą płciową);
– Otolaryngology (po przemyciu nosa, gardła, uszu czasem, ale w pewnych przypadkach).

Jak mogę przemyć (chlorheksydyny kupić w aptece i zrobić to, co jest nizej), jeśli trzeba to zrobić w domu?

Twoja uwaga jest szczegółowy opis jak zrobić płukanie (chlorheksydyny – roztwór do płukania) w domu lub w innym miejscu.

Płukania chlorheksydyny prącia cewki odbywa się w następujący sposób: ręce rozpuszcza roztwór pęcherzyku, a jego koniec jest włożony w cewkę moczową (w którym męskich genitaliów należy przemyto ciepłą wodą z mydłem dzieci przed płukanie odbywa) i rozpoczęto kilka mililitrów roztworu w kanale. Nasadka powinny być usunięte i penisa przez około pięć minut, należy przytrzymać tak, że ciecz nie wydostanie, a następnie po prostu uwalniać ciecz i wytrzyj tkanki ciała, pożądane jest, aby było to do sucha.

Jeśli ginekolog wyznaczył wypłukać (chlorheksydynę w ginekologii – bardzo ważne rozwiązanie, z którym można negować choroby grzybicze zapalenie pochwy, jak jest on stosowany jako płukanka po niezabezpieczonym stosunku), to musi być zrobione w następujący sposób. Usiądź na brzegu wanny, tak że jego stopy były w samej kąpieli, a następnie podjąć fiolkę z roztworem, wprowadź jego końcówkę do pochwy i zwolnić do około osiemdziesiąt mililitrów roztworu. Należy starać się siedzieć przez dwie do trzech minut, aby chlorheksydyny nie pojawiły się, po czym squat, pozwolić, aby roztwór odcedzić i przepłukać możliwość srom ciepła woda mydło dziecięce.

Jeśli masz gdzieś w ranie, i potrzeba, aby wypłukać (chlorheksydynę w tym przypadku będzie działać jak nadtlenek wodoru), po prostu mokre chusteczka lub wełna bawełna rozwiązanie i delikatnie do rany, jak można po prostu posypać chlorheksydyny, a następnie wytrzeć serwetką.

W innych przypadkach jest to niemożliwe, aby się opłukać (chlorheksydynę – ciekły roztwór, który może znacznie zranić jeśli spróbować do mycia wewnętrznego ucha, nosa i gardła), ale jeśli trzeba przemyć nos, lekarz wysyła cię do gabinetu specjalisty.