532 Shares 5737 views

Darrell Horcher: pewni Svyatosha i pierwszej klasy fighter

Darrell Horcher – wojownik z Ameryki, która jest zaangażowana w mieszanych sztukach walki i walk w kategorii lekkiej. Pracę zawodową rozpoczął już dawno temu – w 2010 roku. Ale wojownik udało się ulokować w ringu dobrze i mam dość oryginalny Svyatosha nick. Pomimo swojej krótkiej kariery w świecie sportu zawodowego, Horcher już zyskał sporą popularność wśród fanów mieszanych sztuk walki.


życiorys

Do tej pory na całym świecie, a zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, jest łatwo rozpoznawalny fighter Darrell Horcher. Biografia sportowca rozpoczęła się w 1987 roku, w dniu 28 lipca. Zainteresowany sztukami walki zaczął w liceum. Kółko w liceum, wykonywania mozolnie, on już pokazał dobre wyniki. Ponadto, aby przeciągnąć walkę, młody człowiek wziął interes w motocyklach sportowych, samochodów, a także do broni palnej.

Początki kariery. pierwsze kroki

W 2010 roku, 10 września, turniej Fight Night w klatce 1. To tutaj odbyła Darrell Horchera i zadebiutował jako profesjonalny zawodnik MMA. Pokonał swojego przeciwnika przez TKO w ciągu zaledwie 48 sekund. Następne cztery walki, z których wszystkie Darrell wygrał. Udało mu się zdobyć tytuł promocyjnej Pensylwania Kompletny Devastation w kategorii lekkiej. Kiedy Horcher był w stanie osiągnąć pewien poziom sławy, postanowił pójść w Bellator. Tutaj debiutował w 2012 roku, w październiku. Pierwszą walkę wygrał przez Darrell. Jego przeciwnikiem był Ey Bruks, który wygrał Svyatosha brutalny nokaut. Walka trwała mniej niż minutę. Darrell Horcher miał dwa kolejne pojedynki w bardzo znaczącej promocji w Ameryce, ale w tym ostatnim został pokonany. Strata ta jest jak dotąd jedynym Darrell kariera.

Kontynuacja kariery wojownika

Po jego porażka zawodnik zdecydował się na zmianę organizacji. Podpisał kilka walk z Cage Fury Fighting Championships i grał tutaj aż do momentu wejścia na walkę z Habib Nurmagomedova. W tej promocji sportowiec wziął pięć walk. Wszystkie mecze Svyatosha pokazał ich najlepszej strony i wygrać myśliwca. 7 february 2015 był termin orientacyjny dla sportowca. Tego dnia Darrell Horcher zdobył mistrzowski pas CFFC promocji. A w pojedynku, który odbył się w dniu 31 października, wojownikiem był w stanie skutecznie bronić tytułu. Do tej pory jest to ostatnia walka w karierze Horchera. Ale to nie znaczy, że rzuca MMA i opuszcza scenę.

Ciekawostki o myśliwca

Przygotuj się do bitwy w Horchera przechodzą w małej siłowni Pensylwanii Bezkonkurencyjna Athletics. Darrell – główną gwiazdą Camp. W trakcie swojej pracy zawodowej jako bojownika wyszkolonego zespołu i grał w Curran. Jego partnerem był były mistrz kategorii piórkowej Bellator – Pet Karren. Najszybszy zwycięstwo, który zdobył Darrell jest walka w turnieju Bellator 77. Konkurencyjne obłudnicy był AJ Brooks, który padł ofiarą nokaut tylko dwadzieścia pierwszej sekundzie walki. Horchera ulubiony sposób – trójkąt z aktywacją rękach. Jego ukoronowaniem cios – cross. To dzięki ich wyłącznych „chips” w walce z Darrell był w stanie wygrać tyle spektakularne i pamiętne zwycięstwa nad silnych rywali.

Pewność siebie i zwycięstwo

Jak podano na oficjalnej stronie UFC, zakres Horchera ręka przekracza pojemność Habib Nurmagomedova aż o dwadzieścia centymetrów. Zastanawiam się, jak zawodnik jest w stanie zachowywać się w miejscach publicznych i udzielać wywiadów. Znany i szanowany wojownik Ameryki – Darrell Horcher'a. Zdjęcie z nim i jego udział w walkach rozproszone media. Jego walka z Habib, powiedział tylko kilka słów. Powiedział, że Nurmagomedov dla niego jest tylko kolejnym facetem i walczyć z nim był zwykłym, niczym nadzwyczajnym wydarzeniem. To stwierdzenie szoku wielu fanów mieszanych sztuk walki. Bez wątpienia, myśliwiec wciąż pokazują się i sprawiają, że świat o nim pamiętać. Dowodem na to jest nie tylko Darrell Horchera. Statystyki przeprowadził bitwy mówi sama za siebie. Najwięcej zwycięstw Darrell wygrał nokautując przeciwników. Jego zachowanie w ringu budzi zaufanie świetlanej przyszłości hipokrytów w sztukach walki mieszanym stylu.