561 Shares 6570 views

Ciasto drożdżowe fast food

Współczesne kobiety są dziś tak zajęty, że ciągle próbuje znaleźć przepisy na szybkie przygotowanie pysznego jedzenia. Po tym wszystkim, dobra gospodyni jest rozpoznawany nie tylko przez porządek w domu, ale również na pyszne ciasta. Feed bliskich i gospodarstw rodzinnych chcą bardziej smaczne. Do zajęty matka często gotować ciasta i pizzy, trzeba wiedzieć, jak zrobić ciasto drożdżowe fast food.

Przepis jest bardzo prosty i nie wymaga wiele produktów. Ale ciasto drożdżowe fast food okazuje soczysty i delikatny. Tak, w smaku nie jest gorsza od innych. Trzeba najpierw postarać się o dobrą drożdżowego ciasta, przepis którego odbędzie należne jej miejsce w książce kucharskiej.

Aby drożdże Fast Food ciasto będzie potrzebne: worek szybko czy pięćdziesiąt gramów świeżych drożdży, sto pięćdziesiąt gramów margaryny, pół szklanki z płynami (jogurt, wodę, mleko, jogurt), dwie łyżki cukru, łyżka soli, dwadzieścia siedem łyżki mąki , Jogurt zasnąć soli, cukru i drożdże, nieznacznie ogrzewa się i odstawiono. Roztopić margarynę w kuchence mikrofalowej. Umieszczenie naparu drożdży i margaryny, wlać mąkę cieczy. Zagnieść niezbyt twarde ciasto.

Najważniejsze – utrzymać proporcje i nie dodawać mąki, jakbyś chciał. Gotową ciasto umieścić w lodówce przez pół godziny. Jesteśmy zaangażowani w przygotowania nadzienia. Od tego testu, piec może być otwierane i zamykane ciasta i pizzy. Wyjęciu z lodówki, nie marszczy dużo i staram się nie toczą. Upieczony produkt w ciągu 10-15 minut, bardzo smaczne i rozpływa się w ustach.

Dla wielu gospodyń domowych wyjście zaczął supermarketów, gdzie można kupić żadnego ciasta i nie wydać czas gotowania. Ale tylko ciasta, gotowane własnymi rękami od początku do końca, będzie mógł przenieść całą swoją miłość i przywiązanie gospodarstwo domowe. Wiele naciskają na zakup strachu ciasta awarii lub niemożności przygotowania zrobić to sam. Następujące porady, dowiesz się, jak przygotować ciasto drożdżowe łuszcząca. Musisz wszystko się uda.

Aby puff barmy ciasta fast food potrzeba: szklanka piwa, dwieście pięćdziesiąt gramów zimnej margaryny, trochę soli, dwie lub trzy szklanki mąki. Margarynę posiekać na małe kawałki lub rozdrabniania na tarce. Wymieszać z solą i prawie dwie szklanki mąki. Jednorodna ciasto na przemian dodać piwo i mąkę, stale vymeshivaya. Gotową ciasto jest bardzo elastyczna.

Głównym zadaniem – to dobrze ugniatać, nie robiąc zbyt strome. Złożyć ciasto w torbie i umieścić je w lodówce przez cztery godziny. Z tego puff warstwy ciasta zrobić wielkie przygotowania do „Napoleon” i inne wypieki jak z nadzieniem lub bez. Można przygotować ciasto i zamrozić do późniejszego wykorzystania, lub zrobić to wieczorem, a upiec rano do zastosowania na śniadanie gorące i aromatyczne produktów.

Jest jeszcze inny ciekawy sposób gotowania ciasto o nazwie „utonął”. Wiele razy słyszałem o nim, dopóki nie zobaczyłem jak to jest zrobione. Wszystko było bardzo proste. I taka ciekawa nazwa od jednego szczególności do przygotowania. Z tego przepisu trzeba przygotować szklankę ciepłego mleka, pięćdziesiąt gramów świeżych drożdży, łyżkę cukru i taką samą ilość oleju roślinnego, dwa jajka, łyżeczkę soli, czterech filiżanek mąki i sto pięćdziesiąt gramów masła.

Wszystkich komponentów, z wyjątkiem masła, zagnieść ciasto drożdżowe. Robimy je ręcznie, bez użycia różnych urządzeń. I gotowego ciasta miesza się ciepłego masła. Garnka z lodowatą wodą i sprowadzić ją gdzie nasze ciasto. Pozostaje tylko czekać 25 do 40 minut. Gdy ciasto jest doprowadzana do powierzchni, można je dostać, i piec ciasta. Smak pieczywa taki test nie jest jak ktoś z was znanych opcji. Ciasto okazuje przewiewne i smaczne.