237 Shares 8585 views

Restauracja „Sixty”: stolica lotu ptaka

Czy odwiedził restaurację „Sixty”? Moskwa jest bogaty we wspaniałych miejscach. I to jest – nie wyjątkiem. Opisuje miejsce wyjątkowe. Ta restauracja wyróżnia się lokalizacją. Znajduje się on w „Federacji” wieży, na wysokości 62-tego piętra. Restauracja jest uznawany za najwyższy w Europie. Dla odwiedzających miasto jest gdzieś daleko poniżej. I wokół nich tylko jasne niebo. Restauracja „Sixty” jakby stworzony w celu skorzystania z wschody i zachody słońca, oglądać ptaki latające wysoko. Gwiaździste niebo, widok, który otwiera się z okien w godzinach wieczornych, można zaszokować kogoś.


kompleks biznesowy „Federacja”, w którym znajduje się restauracja, uznany za najlepszy projekt biurowy. Opisane instytucja jest ultra-nowoczesne wieżowce stylu. Ponadto, można prześledzić i nostalgia za 1960 – stylowy, ekstrawagancki, lekkomyślny. Soczyste i jasne kolory wnętrza stworzyć magiczną atmosferę. I restauracja „Sixty” demonstruje smak nie tylko we wnętrzu, ale także w ogólnej atmosferze, oraz żywności i paszy. Wszyscy są zobowiązani do doskonałości. Nawet forma dla pracowników tworzą popularny i modny projektant Alain Ahmadulina. Tutaj można skosztować najlepszych koktajli na Beck NARP, zobacz znamienitych gości, aby spróbować najbardziej pyszne jedzenie, słuchać najgorętszych DJ-ów.

Restauracja „Sixty” znajduje się na Presnensky nabrzeża. Jest ono zawarte w słynnym Ginza projekt sieci. Jeżeli jesteś fanem europejskim, włoski i kuchni śródziemnomorskiej, wszystkie swoje kulinarne preferencje i potrzeby zostaną spełnione. Ale fani muzyki na żywo będą rozczarowani – nie jest w restauracji. Zamiast tego, klienci mogą cieszyć się pokazy. Jest przytulny salon, wygodny parking. Nie mam żadnych problemów z samochodem (i to dość ostry w Moskwie problemu parkowania).

Restauracja „Sixty” oferuje średnie ceny. To nie ultradorogoe instytucja, ale nie jest to miejsce dla tych, którzy szukają możliwości ekonomicznych. Średni rachunek nie może być 2 tysięcy rubli i 5000: wszystko zależy od Twoich nawyków żywieniowych. Restauracja ma ganek, ale do zaoferowania w formie. Ponadto, istnieje również menu sushi. Teraz w wielu miejscach są wprowadzane do gamy potraw japońskich. Po tym wszystkim, kuchnia z kraju w ostatnich latach stało się niezwykle popularne.

Dla wygody klientów, restauracja oferuje pojemną szafę. Nie trzeba powiesić ubrania w hali. Ponadto, nie tylko obiad lub kolację, ale również mogą pracować: działa Wi-Fi. To przyciąga klientów panoramiczny widok z okien, a także obecność w sali przytulnych kabinach. zawsze można je ukryć przed wzrokiem ciekawskich i relaks z przyjaciółmi, spotkanie z partnerami biznesowymi, i tak dalej. Wygodnie, że akceptować karty.

Jest tam restauracja „Sixty” to jedna cecha – restauracja dla palaczy. Dlatego też, jeśli jesteś zaciekły przeciwnik tego nawyku i nie są gotowi zaakceptować fakt, że przy sąsiednim stoliku będzie aktywnie dym, trzeba szukać innego miejsca na pobyt. Czy warto? Stracisz dużo, jeśli nie odwiedzić to niesamowite instytucji. Ale jeśli myślisz tu w weekend, to jeszcze lepiej zarezerwować stolik. Pomimo przestronnej sali (około 200 osób bez problemu może być tutaj w tym samym czasie), popularna restauracja może być poddane ubojowi w piątek i sobotę.