487 Shares 5292 views

Dmitry Khokhlov: lider na polu

Ten piłkarz grał w czterech wiodących Club Moskwa, w uzupełnieniu do „Spartakusa”. Ale to właśnie on najbardziej skutecznie wprowadzony w „Spartak” grze drużyny rosyjskiej.

Zacznij wspaniałą ścieżkę

Jeśli mówimy o tym piłkarz Dmitrij Chochłow biografii różni się od standardu. On – jeden z niewielu zawodników, którzy wykazali wysoki poziom gry w Europie, i wrócił do ojczyzny, nie zgubisz się, wziął wiodącą rolę w krajowym futbolu. Narodzin pomocnika Rosyjskiej, jak i zagranicznych klubów w 1975 roku, 22 grudnia, w Krasnodarze. Nauczył się grać w przedszkolu, lokalny „Kuban”, ale po osiągnięciu wieku 18 lat został zaproszony do stolicy CSKA, który w tym czasie nie miał jeszcze reputacji olbrzymiego krajowym futbolu. Gracz z tych danych antropometrycznych (wysokość: 189 cm) na ogół obejmuje zabezpieczanie. Ale Dmitry Khokhlov został wyróżniony przez subtelnej wizji tej dziedzinie, więc to ma miejsce w centrum miasta, w roli mózgiem zamachów klubu wojskowego. Prawie pięć lat bycia w CSKA zdobył piętnaście bramek w 62 meczach, co jest dość dużo, biorąc pod uwagę jego dyspozycja na boisku. W tym czasie trzy Dmitri grał pod rosyjską flagą w drużynie olimpijskiej.

wzrost kariera

W 1997 roku, razem z trenerem i niektórych byłych kolegów Dmitry Khokhlov rozpoczęła swoją działalność w innym klubie stolicy – „Torpedo”. Ale w przeddzień młody piłkarz nie mógł wejść tylko drużyny narodowej, ale aby wziąć udział, choć bez większych sukcesów w 1996 roku Pucharu Europy. Przez dwadzieścia lat futbolu, zdarzenia te były absolutny przełom. Po mistrzostwach młody piłkarz przyciągnęło uwagę wielu europejskich klubów. Po rozegraniu jednego roku w formie klubu „Torpedo”, Khokhlov w dość młodym wieku wchodzi do holenderskiego PSV.

Dla klubu (jeden z liderów regularnych Eredivisie) Dmitrij grał dwa lata, a następnie przeniósł się do skromnego hiszpańskiej „Real Sociedad.” Dla piłkarzy płacono rekord funduszy Hiszpański – prawie pięć milionów dolarów. Po zagraniu w Hiszpanii w rolach głównych 111 występy na okres trzech lat, Dmitry Khokhlov powrócił do Rosji i stał się członkiem klubu trzecie Moskwie – „Lokomotywa”.

Po raz kolejny Moskwa

To była kolej, wraz z CSKA złamał dawna hegemonii „Spartakusa”. A jeden z tych, którzy mają stać się podstawą nowego rosyjskiego arystokraty, został wykonany przez Hohlov Dmitry. Piłkarz w postaci kolejarzy wygrał swoje pierwsze poważne trofea – mistrzostwo i rosyjską Super Bowl kraju.

W ramach projektu „Lokomotywa” Dmitrij Khokhlov lewo polu 64 razy, aż do 2005 roku. W tym samym roku, spędził ostatni mecz w reprezentacji Rosji, ustawienie następujących parametrów: pięćdziesiąt sześć goli w trzech meczach. Od 2006 roku piłkarz próbuje na białym i niebieskim postaci Dynamo. Przez sześć lat w „Dinamo” piłkarz na boisku 130 razy, co grają największą liczbę meczów w tej samej drużynie. W tym samym klubie Dmitry Khokhlov próbował na opaskę kapitana, był jednym z założycieli nowej Moskwy „Dynamo”.

ścieżka coachingu

W 2011 roku Dmitrij Khokhlov otrzymał tytuł zaszczycony Mistrza Sportu. W tym czasie przeszedł na emeryturę i zaczął bieżącą ścieżkę coachingu nożnej. Teraz stało się z szacunkiem nazywa po imieniu – Hohlov Dmitriy Valerevich (czasami błędnie nazwał go Hohlov Dmitriy Nikołajewicz). Na początku swojej kariery w Moskwie „Dynamo”, pracował jako asystent trenera. Mimo krótkiego czasu w 2012 roku, Dmitrij pełnił funkcję głównego instruktora. Od 2012 roku kierował zespołem młodzieży: ona z nim dwa razy został mistrzem Rosji. W 2015 roku Dmitrij Khokhlov postanowił spróbować swoich sił w innym klubem i wrócił do rodzinnego Krasnodar.

Pierwszy niezależny doświadczenie coachingu był porażką – w „Kuban” pracował przez kilka miesięcy i opuścił klub, nie wykazuje pożądane rezultaty.