331 Shares 4318 views

Hosta, pensjonat "Aquamarine": opis, zdjęcie, usługi, opinie o odpoczynku

Małe miasteczko Khosta stało się dziś jednym z mikroskopijnych dzielnic Soczi. Znajduje się między centrum Sochi i Adler, na malowniczym terenie parku narodowego. Od centrum Soczi do miejscowości wypoczynkowej – tylko dwadzieścia kilometrów. Przyjedź tu miłośnicy połączenia rekreacji plażowej z rozrywką w dużym mieście, a także zwiedzania atrakcji przyrodniczych i historycznych.


Opis ośrodka narciarskiego

Hosta położony jest w zielonej dolinie zatoki Khosta, w otoczeniu gór. Klimat tutaj jest subtropikalny, gorący. Dzięki położeniu miejscowości w naturalnej dorzeczu, jest ona zawsze zauważalnie cieplejsza niż w centrum Soczi. Ale dzięki morskiej bryzie, odświeżającym powietrzu, ciepło nie wydaje się tak wyniszczające.

Średnia temperatura powietrza w lipcu wynosi +27 ° C, a woda rozgrzewa się do + 25 ° C. Sezon pływania jest dość długi – od końca maja do końca października. W pozostałym czasie sanatoria i domy gościnne Gospodarze nie są pusta, ponieważ jest to jeden z najlepszych i najbardziej popularnych kurortów balneologicznych w naszym kraju.

Ponadto Host jest często nazywany subtropikalnym rajem. Wyjątkowo piękna bujna roślinność fascynuje wszystkich, którzy przyjeżdżają do kurortu: rozkwitają pachnące magnolie, wspaniałe bukszpan, cyprysy, niezwykłe dęby korkowe, egzotyczne palmy.

Hosta znajduje się na ich terenie wiele sanatoriów i hoteli, hoteli i pensjonatów. Najbardziej odwiedzany jest pensjonat "Aquamarine". To, co lubi wiele dla turystów, dowiesz się, czytając ten artykuł.

Sochi, Hosta: dom noclegowy "Aquamarine"

Ten przytulny pensjonat położony jest pięćdziesiąt metrów od kamienistych plaż, w dolnym biegu rzeki Khosta. Przylega do centrum zdrowia "Matsesta", sanatorium "Volna". Zdjęcie domku kempingowego "Aquamarine" w Hosta można zobaczyć poniżej. Znajduje się w sześciopiętrowym budynku w strefie parku, która stoi w otoczeniu ogromnej liczby starożytnych drzew.

Jest to nowoczesny dom wakacyjny, idealnie nadaje się dla wszystkich, którzy potrzebują leczenia fizjoterapią i balneoterapią, oddalone o dwieście metrów od hotelu jest słynny szpital "Matsesta", jeden z najlepszych w Rosji. Ale aby otrzymać procedurę lekarską, goście powinni mieć kartę ośrodka. Pensjonat "Aquamarine" w Khost z przyjemnością gości gości z dziećmi od czterech lat.

Zasilanie

W internacie trzy posiłki dziennie wliczone są w cenę wycieczki. W przestronnej jadalni w pensjonacie, wszystkie potrawy przygotowywane są dla pary na nowoczesnym wyposażeniu, jest menu dla dzieci.

Liczba pokoi

W schronisku «Aquamarine» w Hostu możesz wybrać jeden z 114 pokoi o różnej pojemności i różnym poziomie wygody. Z okien sześćdziesięciu pokoi można podziwiać panoramiczny widok na morze, az drugiej – widok na miasto.

W jednoosobowych pokojach dwuosobowych znajdują się dwa pojedyncze łóżka z szafkami, lodówki, telewizory, klimatyzatory.

W pokoju trzyosobowym trzyosobowym – trzy łóżka z szafkami nocnymi, szafki na ubrania, telewizory, lodówki i klimatyzatory.

Dwuosobowe apartamenty dwupokojowe urządzone są w nowoczesnym stylu. Mają dwa pojedyncze łóżka lub jedno łóżko podwójne z stołami nocnymi. Wszystkie pokoje wyposażone są w duże lodówki i indywidualnie regulowaną klimatyzację.

Usługi

Pensjonat "Aquamarine" w Khost znany jest z nienagannej obsługi i funkcjonalnej infrastruktury. Każdy urlopowicz może odwiedzić bary i kawiarnie znajdujące się na terenie, korzystać z wypożyczalni i wynajmu zasobów wodnych. W "Aquamarine" można popływać w krytym basenie ze słodką wodą lub pójść do sauny.

W biurze informacji turystycznej można zarezerwować pojedynczą lub grupową wycieczkę po Soczi, do zabytków rejonów Khostinsky i Adler – jaskiń Vorontsovsky, do daczy na terenie Stalina, do wodospadu Azka itd.

Wszyscy, którzy dbają o swój wygląd, mogą odwiedzić salon fryzjerski, kosmetyczny i masażowy. W autotrafach znajduje się bezpłatny strzeżony parking. Blisko do pensjonatu jest rozrywka i zabawy miasto "Adlerkurort", dolphinarium, aquapark "Amphibius".

Do zalet domku kempingowego wielu podróżnych ma bliskość przystanków taksówek na trasie stałej. Goście mogą z łatwością w dowolnym momencie udać się do Adler, na lotnisko lub do dworca kolejowego.

Opinie turystów

O pensjonacie "Aquamarine" gości pozostawiają niejednoznaczne. Jedną z kategorii turystów jest prawie wszystko: czystość w pokojach, praca personelu, która jest przyjazna i uprzejma dla gości. Plaża jest czysta i zadbana. Posiłki wysokie kalorie, porcje duże, ale chciałbym wiele warzyw i owoców.

Inna kategoria turystów uważa, że w domu jest wiele niedociągnięć i braków: rzadka zmiana pościeli i ręczników, a nie na tyle zróżnicowane menu. Mamy nadzieję, że administracja wysłucha krytyków i wyeliminuje wady.