570 Shares 4124 views

Akcesoria ślubne z własnymi rękami. Utwórz piękno!

Dzień ślubu jest głównym i głównym urlopem w życiu każdej kobiety. Każda kobieta w tym dniu chce wyglądać szczególnie pięknie. Dużo akcesoriów daje młodej towarzyszy prawdziwie królewska elegancja i uroczystość: Kwiaty w włosów lub zasłonę, rękawiczki do łokcia, koronki i perły w dekoracji sukienki, kiryniny na przepych przepaskę, dżetów w butach i innych drobiazgach. Wszakże szczegóły sprawiają, że wizerunek oblubienicy jest wyjątkowy i ukończony.

Oczywiście cała gałąź branży mody pracuje nad produkcją tych świątecznych rzeczy, a wszystkie małe rzeczy w salonach ślubnych są dosyć drogie. Ale jeśli jesteś trochę zaangażowany w roboty, a następnie niektóre akcesoria można zrobić samodzielnie.

Dokonywanie akcesoriów weselnych własnymi rękami jest tak ekscytujące! Porozmawiajmy dokładnie o tym, co mogą tworzyć twoje umiejętne ręce. Jeśli możesz szyć, możesz zaszyć satynowe rękawiczki i ozdobić je gotową koronką. Najbardziej prosty model – z otwartymi palcami, wzorami i lekcjami mistrzowskimi, które można łatwo znaleźć w Internecie. Jeśli masz hafty z koralików, możesz łatwiej kupić rękawiczki gotowe i haftować je perłami i perłami.

Teraz rozważyć inne akcesoria weselne. Z Twoich rąk możesz zrobić biżuterię na szyi i uszach, wykorzystując naturalne perły i prostą technologię. Zdjęcie przedstawia spektakularny naszyjnik, bardzo prosty w produkcji: trzy pasma naturalnych lub sztucznych pereł oraz gotową broszkę z różami, którą trzeba naprawić. Jeśli kiedykolwiek zrobiłeś ozdoby z koralików i koralików, możesz łatwo radzić sobie z tym zadaniem, kupując niezbędne akcesoria w sklepie do robótek.

Kwiaty wykonane z tkanin są najpopularniejszymi akcesoriami weselnymi. Całkiem możliwe, że z własnymi rękami można tworzyć skomplikowane modele, które powtarzają prawdziwe kwiaty w formie i formie, i bardzo proste, od zwykłych kręgów białej organzy. Podłączając je do szpilki, dostaniesz eleganckie szpilki do włosów panny młodej.

Bardziej złożone ekskluzywne dodatki ślubne do włosów można wykonywać z wykorzystaniem techniki "koralowców". Kilka pereł, kilka kulek kwiatów – i wyrafinowana dekoracja jest gotowa. Szczegółowy opis techniki tkania w tym artykule nie jest konieczny, ponieważ klasy magisterskie w Internecie są wystarczające. Jeśli nie chcesz się nauczyć tej techniki, będziesz mógł po prostu sznurować perły drutowe, białe koraliki lub okrągłe płatki księżyca, zginać drut w postaci sylwetki motylka i przymocować biżuterię do kolców. To nawet dla rzemieślników bez żadnego doświadczenia.

Jeśli z różnych technik wykonywania igieł można poznać tylko sztukę aplikacji, to w takim przypadku nadal masz możliwość robienia akcesoriów weselnych samodzielnie. Na przykład można przykryć kwiatami, wyryte z koronek, parę prostych okularów. I jedyny prezent na świecie dla przyjaciela wesela jest gotowy!