673 Shares 5111 views

Muzeum Sztuki w Ostozhenka – Muzeum sztuki współczesnej

W 1996 roku otworzył „Moskwa Dom Fotografii” – pierwszy w Rosji, gdzie przez cały nacisk został w całości poświęcony obrazów, jest idealny. 5 lat było zamknięte na renowacji, a po otwarciu stało się nie tylko muzeum, ale cały kompleks artystyczny, który wpływa na wszystkie jego zakresu.


Muzeum i Centrum wystawowe w dziedzinie fotografii

Muzeum Sztuki Multimedia prezentuje publiczności dużo zdjęć, w jednym miejscu, na 7 piętrze – imponujący widok, zwłaszcza dla tych, którzy przyjdą po raz pierwszy. „Młody” Muzeum jest bardzo popularny nie tylko wśród fotografów, którzy chcą, aby ich prace były wystawiane tutaj, ale również wśród zwykłych ludzi, którzy mogą widzieć przez cały świat obrazów w dół szerokimi schodami i zapoznaniu się z ekspozycjami prezentowanych na każdym piętrze.

Nic nie będzie rozpraszać odwiedzającego w salach: białe ściany, wysokie sufity, minimum mebli – wszystko uwagi skupia się tylko na zdjęciach. Jednakże, jeśli temat nie jest ciekawe, to jest możliwe, aby ominąć i iść na znaki, które są najbardziej przyciąga do.

Muzeum Sztuki w Ostozhenka często tworzy fascynującą wystawę, która przychodzi do wielu ludzi. Duże zainteresowanie wzbudziła wystawa James Bond i rzemiosła szpiegowską w ogóle, jak i widzów, jak prace Damiena Hirsta.

Muzeum Sztuki w Ostozhenka: Wystawa

Tutaj odbywają się regularnie wystawy młodych, początkujących i znanych artystów. ponad 1500 wystaw rosyjskich i zagranicznych artystów zostały zorganizowane w ciągu ostatnich kilku lat. Uważany najsłynniejsze dzieła Aleksandra Rodczenko, Annie Leibovitz, Anatolij Jegorow, Nan Goldin i innych.

Oprócz stałych wystaw co dwa lata organizuje międzynarodową wystawę „Biennale” w latach parzystych i nieparzystych przechodzi kolejną imprezę – „Moda i styl w fotografii”.

Multimedialne Muzeum Sztuki w 2016 roku stworzył unikalny projekt, który warto zwrócić uwagę osobno, poświęconą historii Rosji na zdjęciach. Ten projekt on-line, który łączy fotografie jako muzeum i prywatny, rozpoczęła się od 1860 do 1999 roku. Każdy w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca na świecie można zobaczyć ten plik.

Co jeszcze można zrobić w muzeum

Muzeum Sztuki w Ostozhenka, oprócz oglądania wystawy prac oferuje do odwiedzenia i inne działania, które są regularnie utrzymywane, które będą szczególnie interesujące dla fotografów.

Na przykład, w budynku muzeum znajduje się kino, gdzie pokazać różne filmy, które są w jakiś sposób związane ze zdjęciem. To może być artystą, który wystąpił w filmie, lub który próbuje zrobić film, czy jest to dokument, który opowiada jakąś fascynującą historię.

W tym samym przejściu Hall i kursach mistrzowskich z sławnych ludzi na zupełnie inny temat, ale związane z fotografią. Jaki rodzaj ćwiczeń mogą przyjść wszyscy po prostu z ciekawości i aby nauczyć się czegoś nowego, dla niektórych osób może to przynieść pewne przygotowania i wiedzy. Pamiętaj, aby odwiedzić warto przeczytać master-class programu zrozumieć, jak to jest interesujące i potrzebne i czy jest możliwe, aby przyjść z dziećmi.

Oprócz szkoleń i działań edukacyjnych w muzeum w Ostozhenka, 16 rozciągają i rekreacyjnych, które są często ukierunkowane na dzieci, w którym mogą uczestniczyć i rodziców. To wszelkiego rodzaju zadania, spektakli i koncertów, które tak urzekają dziecko, że nie chcieliśmy wyjeżdżać.

Rodchenko Szkoła

W 2006 roku Muzeum Sztuki w Ostozhenka otworzył szkołę, gdzie nauczanie współczesnych artystów, został nazwany na cześć słynnego radzieckiego malarza i artysty Aleksandra Rodczenko, którego podwaliny dla rozwoju wzornictwa i reklamy w ZSRR i był doskonałym fotografem.

Nauka może uchodzić za darmo w ciągu dnia, ale można przejść do konkurencji, a wieczorem za opłatą. Każdy może zdobyć wykształcenie, są szkoleni w trzech warsztatach, aby dowiedzieć się o podstawach fotografii, dzieląc go na projekcie, dokumentalnego i mediów. Program studiów trwa dwa i pół roku po zakończeniu dyplomu, ale nie stan próbki.

Muzeum cyklicznie prezentować prace uczniów szkoły, a także wystaw znanych byłych studentów.

Adres muzeum i jak je zdobyć

W muzeum znajduje się w Ostozhenka, 16 i znajduje się w centrum miasta, więc dostać się bardzo łatwo jest na każdym transporcie publicznym. Można metrem do stacji „Kropotkinskaya” i iść 400 metrów lub do stacji „Park Kultury” i iść 700 metrów na piechotę.

Muzeum Sztuki w Ostozhenka: cena biletu

Muzeum jest otwarte dla publiczności codziennie od 12 do 21 godzin, tu można przyjść w dowolnym momencie zakupu biletu w kasie, która jest inna wartość. Dla dorosłych cena wynosi 400 rubli, dla uprzywilejowanych kategorii obywateli (emerytów, studentów i osób niepełnosprawnych.) – 50 rubli, oddzielna cena dla studentów studiów w pełnym wymiarze czasu pracy. – 150 rub. (Pamiętaj, aby przyjść z legitymacją studencką).

Zdarza się również, że Muzeum Sztuki w Ostozhenka posiada akcje, kiedy można dostać się na wystawę bezpłatnie, w tym mieście dzień i dzień muzeów, a także wejście jest zawsze wolny każdą trzecią niedzielę miesiąca.

Pytania zakupu biletów można skontaktować się z muzeum na miejscu lub zatelefonować, na przykład, zorganizować wycieczkę dla kilku osób, ponieważ jest to bardzo interesujący do słuchania kompetentnego przewodnika, który opowie wiele ciekawych faktów. Na różnych imprezach, warsztaty lub bilety widoki filmowe nie są wliczone w koszt programu i dostępne są z wyprzedzeniem.