331 Shares 6533 views

Dlaczego miasto się tak rzadko połknąć nas spotkać?

Jaka jest nazwa Martin w literaturze średniowiecznej, znany wielu. Ludzie Narok jej lejek. Martin wielkość w przybliżeniu od wróbla. Ale jej czystej bieli nadhvoste i brzuch, czarne z niebieskawym tyłu, ogon z ładnym dekoltem, pokryte puchem i piór nogi są tak atrakcyjne, że ludzie są zawsze traktowane bardzo delikatnie do ptaka.


Dom Martin leci szybko, zręcznie zbierając w swojej drodze do owadów. Pomimo słabego i bezbarwnym głosem, jest bardzo towarzyski. On kusi do swoich piskląt skrócie brzmi jak bełkot „Chirri-Chirri” lub „Trick-Trick”. Kocha nie tylko sąsiadów ptaki, ale również ludzi. Gdy cute little rodzina jaskółek patrzy, siedzi na ścianie domu, jest tak ciepło na sercu, i cichy radość wypełnia serce.

Od tego czasu ludzie zaczęli żyć w większych osiedli, miasto zaczęło przełykać im towarzyszyć życie. Willy ptaków gniazduje pod okapem domów, umiejętnie dołączyć je do stromych ścian. Został on uznany za dobry znak nad lokatorami. Bogobojnych ludzi w dawnych czasach, traktuje je jako amulety dla domu i rodziny.

Dom Martin – wspaniała zapowiedź deszczu i złej pogody. Jednak dzisiaj ich liczba znacznie się zmniejszyła. Wynika to z faktu, że połyka coraz trudniej znaleźć pożywienie i potrzebne do budowy gniazd gliny i błonnika. W obrębie miast mają praktycznie żadnych kałuż, gdzie się ich materiałów budowlanych. Dziś są napędzane przez mężczyzn, a od okapu swoich domach, dbając o czystość elewacji.

Jak piękny i elegancki w locie Martin, zdjęcia, znajduje się tutaj odzwierciedla bardzo dokładnie. Po pierwsze, ona często często macha skrzydłami, a następnie zatrzymuje się i unosi się w powietrzu przez długi czas, podczas gdy pozostała nieruchoma. Wtedy ptak łagodnie opada drzewo do odpoczynku lub łapania zdobyczy, wytrwale przywiązuje swoje ciało do stromej ściance gniazdo, gdzie czekają ich pisklęta Wielkogębowy kolacja.

Buduje jego gniazdo Martin Dom poza domem. Ale jego rustykalny kuzyn wie, jak trafić na małe okienko w dachu budynku i urządzić dom bezpośrednio na poddaszu. W jednym lecie rodzina zajmuje dwa lub trzy pokolenia piskląt. Jej młode potomstwo z dala od domów rodzicielskich nie odlecieć, ale tworzą zgrany grupę pobliżu osady. Każdy kładzie kobietę w gnieździe trzy do pięciu jaj, biały, ale z małymi czerwonymi kropkami. Pierwszy sprzęgło późną wiosną.

W chwili obecnej, kiedy to miasta i miasteczka stały się niegościnne dla jaskółki miasta, ale z powodu rozpylania pestycydów pól, sadów i lasów, nawet karmić je było mało, ten typ ptaka bardziej powszechne w opuszczonych kamieniołomów wypełnionymi wodą z dołów odpadowych. W niektórych miastach Europy Zachodniej jest to grupa ludzi, którzy próbują chronić te ptaki. W tym celu, wysokich masztów ludzie zainstalować sztucznych gniazd i budki lęgowe dla kilku rodzin. Blisko zorganizowaniu ciągłego źródła, której dolna część była wypełniona gliny i roślinnych włókien i wełny.