122 Shares 2161 views

Piękne wzornictwo bramkowe: Opis i ciekawych pomysłów

Dziś bramkowe – to nie jest miejsce dla uprawy ziemniaków, wygodne przytulnym miejscem na relaks. Niektórzy właściciele więc wyposażyć ją, że put pobliżu dom wygląda bardziej jak obraz z broszury, raczej niż wiele znanych podwórku. Dokonywanie bramkowe – zatrudnienie jest dość ciekawe, że w tym samym czasie wymaga piśmienny podejście. Jak również przestrzegania pewnych zasad. Nie są one bardzo skomplikowane, ale wciąż podstawowe wymagania muszą być przestrzegane, aby skończyć z naprawdę piękne i dobrze utrzymane obszarze lokalnym, to właściciele bardzo dumni. Wszystkie niuanse prawidłowe podejście zapewnia modnym trendem dzisiaj, jako projektowaniu krajobrazu. Dokonywanie ogrody ze wszystkimi jego zasadami dostarcza naprawdę pięknej okolicy. Jednak wyobraźnia też nie będzie zbędne.

Więc śmiało! Pierwsze takie ciekawe działania, takie jak projekt bramkowe. Skąd mam zacząć?

Plan – głowa

Oczywiście, o wiele łatwiej jest zaplanować wykonanie bramkowe w pobliżu nowo wybudowanego domu, zamiast zmieniać już zamieszkane tereny. Niemniej jednak, stary sad, można również bez problemu naprawić. Ale w obu przypadkach na pewno trzeba zrobić wykształconych planu przesiedleń i uwzględniają wszystkie niuanse lokalizacji przydziału, jakości i składu gleby, jej domu, klimatu, naturalnych cech. Ten etap jest bardzo odpowiedzialna, zaniedbują je w każdym razie nie warto. Jest to szczególnie ważne, aby wiedzieć, jaki rodzaj gleby przeważa w zakresie wyposażania. Po tym wszystkim, oprócz form i akwenów architektonicznych, najczęściej prowadzone projektowych ogrody z kwiatami i krzewami. Jeśli nie brać pod uwagę stan gleby, a potem wielu z nich będzie prawdopodobnie niewygodne, co z pewnością wpłynie na wynik końcowy.

Podstawą planu

Najlepiej jest dostać papier milimetrowy i wyciągnąć z niego układ w zakresie wszystkich przedmiotów. Tak będzie łatwiej zrozumieć, co terytorium mogą być identyfikowane przez jedną lub innej formie (kwiatowy ogród, staw, strefa relaksu), jak zaaranżować utwory, gdzie podzielone, jeśli to konieczne, ogród. Wszystkie prace projektowe powinny być przeprowadzane z uwzględnieniem najpiękniejsze punkty widokowe. To jest marchew, oczywiście, nie trzeba posadzić przy wejściu do dziedzińca, i przydzielić miejsce dla niego, powiedzmy, dla oficyn. Jeśli są obecne w miejscu pewnym wzgórzu, może być wskazane, aby nie maskować swoje krzaki, a czynią to miejsce z alpejskiego wzgórza.

W ogóle, wszystko trzeba dokładnie przemyśleć. Należy również pamiętać: formułowanie bramkowe powinno być zaplanowane w tym samym stylu.

ogrodzenie

Dlaczego nie zacząć realizację bramkowe? Szermierka – jest głównym elementem każdego przydziału, które wykonują wiele funkcji. Po pierwsze, chronić oraz z niespodziewanych gości, a przed nieproszonymi oczami, a po drugie, aby mieć przyzwoity wystrój, po trzecie, organicznie płynąć do stylu dekoracji. Istnieje wiele opcji, płoty, ale powinien wybrać odpowiedni do spełnienia wymogów opisanych powyżej. Oczywiście, jeśli finanse pozwalają, można postawić ogrodzenie z kamienia i kutego żelaza elementów. Taka bariera jest bardzo często wysoce artystyczny i dobrze komponuje się z każdym projektowania witryn. Natomiast rozciągnięte wzdłuż obwodu siatki, siatki, z wyjątkiem przygnębienia, jest mało prawdopodobne, aby powodować żadnych uczuć. W tych ostatnich przypadkach, i jemu podobni mogą ubiegać uniwersalnego ruchu – do gruntu, na wewnętrznej stronie żywopłotu krzewów tui, głóg, japoński pigwy. To ogrodzenie jest zawsze możliwe, zwłaszcza jeśli strona sama wzdłuż torów, aby pierwotne granice krzaki.

utworów

Dość szczególną uwagę należy zwrócić na ten problem i jak zaprojektować bramkowe utworu. Należy również całkowicie odpowiadają one do wybranego stylu. I zwykle utwardzonych ścieżek uważane ogólnie nie jest zalecane. Do tej pory, to nie ma znaczenia. Można je nabyć jako gotowe dostępne w szerokiej gamie na rynku kostki elementy i używać środków w kasie i własnych oryginalnych pomysłów. Na rozmieszczenie ścieżek można stosować żwir, odłamki drewna, jeśli nie rzucać własne elementy, tworząc formę sprzed oryginalnej. Ponadto, warto rozważyć pomysł łącząc je z kwiatami, niskimi krzewami. I pamiętaj: im bardziej elegancki i bardziej stylowy wygląd nie jest szlaki geometryczne i uszkodzony lub mieć inny oryginalny kształt toru. Nie bój się kreatywności! Im lepsza wyobraźnia, tym bardziej piękny design bramkowe można uzyskać na wyjściu.

oświetlenie

Kolejny ważny szczegół konstrukcji. Dziś nie jest samotny na tyczki cyny latarni, słabo oświetla powierzchnię, powodując zniechęcenie. To jest cały system, który zapewnia zarówno funkcjonalne i dekoracyjne. Lampy stacjonarną jest wskazane, aby połączyć z automatycznymi światłami LED, zainstalowanych wzdłuż torów. Nie powinniśmy zapominać o zaletach reflektorów. Mogą być wyposażone w małych form architektonicznych, ganek, pokojem relaksacyjnym. Także na pewno trzeba rozważyć wejście i grupa oświetlenia ze względu na jego funkcjonalność i komfort.

staw

Co może być lepszy niż siedzieć w upale na brzegach stawu własnych, choć niewielki. Nie, oczywiście, jeśli wielkość działki pozwala, można go wyposażyć i basen. Jednak nasi ludzie nie są zepsute przez dużych terytoriach, tak aby zagrozić zbiornik nie jest zagrożone. Ale nawet niewielka vodoemchik tego samego pierścienia betonowego, zakopane w ziemi, to jest możliwe, aby zbudować. Uszlachetnić terytorium wokół niego, posadzone kwiaty, break trawnika. I dostać nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, ale również do dekoracji strony. A jeśli umieścisz na tyle duża, że można przekopać własny staw i ma nawet małą fontannę. Lub zbudować wodospad lub strumień, który płynie przez cały czas. Jak widać, „woda” pomysłów bramkowe bardzo zróżnicowana.

kwietniki

Dokonywanie łóżko kwiat w ogrodzie – bardzo ważny punkt. Trudno wyobrazić sobie piękną okolicę lokalnej bez łóżek. Ale tutaj trzeba rozważyć kilka niuansów. Oczywiście, nawet przypadkowo posadzone kwiaty będą wyglądać pięknie. Jednak dopiero po raz pierwszy. A następnie część z nich lub ottsvetut, lub po prostu umierają z powodu, że posadzone w niewłaściwym miejscu, albo nieodpowiednich gleby. Dlatego planuje zaprojektować grządek, trzeba prawidłowo podejść do tego pytania. Po pierwsze, należy wziąć pod uwagę kombinacje kolorów. Na przykład, roślina pomarańczowy doskonale harmonizują z niebieski, fioletowy – żółty, czerwony i zielony. Ale białe kwiaty są odpowiednie wszędzie, mogą uzupełniać dowolną grupę. Ponadto, należy zwrócić uwagę na zapach. Być może niektóre z nich mają ostry smak, nie lubić kogoś z domowników, jeśli nie powoduje alergii. Wybierając lokalizację klombów, powinny uwzględniać ich specyficzną atrakcją. Która jest umieszczona w którym będzie widoczny, ale nie na podwórku. Pełne słońce rośliny świetnie wyglądają odcienie spokojny i zacienione – kontrastujące jasne kolory.

Wyposażanie łóżko, trzeba starać się zapewnić jej ciągłe kwitnienie. Ponadto, należy rozważyć inną regułę. Im bliżej do podtorza znajduje, tym bardziej karłowate rośliny powinny być. W odległości możliwe jest posadzić wysokie kwiaty.

I, oczywiście, na pewno trzeba rozważyć, czy witryna jest odpowiednia dla gleby rośliny. W przypadku pominięcia tego zastrzeżenie na uwadze, że jest to możliwe, aby w końcu stracić wszystko co wydano tyle wysiłku. Rośliny umierają i kwietniki będzie brzydki.

wzgórza alpine

Kolejnym elementem projektowania bramkowe. Wykonane przez wszystkich zasad alpejski ogród będzie nie tylko ozdobą terytorium, ale również dowód dobrych właścicieli smak. Jednak tylko rozprowadzać kamienie na wzgórzu i siać kwiaty nie będą działać. Trzeba przestrzegać ścisłych zasad. Po tym wszystkim, dlaczego to się nazywa? Ponieważ przypomina wyglądem alpejskiego masywu, choć w miniaturze. I powstały takie stowarzyszenia, konieczne jest, aby korzystać z urządzenia w swoich dużych kamieni tej samej rasy, a niskie pełzanie siać kwiaty i sadzenie niskie krzewy. Nawiasem mówiąc, kiedy kupują nasiona lub sadzonki zaleca się zwrócić uwagę na ich potrzeby. Potrzebne do tego elementu roślin projektowania krajobrazu są oznaczone :. „Dla alpinarium”

Dokonywanie teren rekreacyjny na działce

Piękne i miłe gospodarze i goście części oka – to w porządku. Jednak atrakcyjność podwórku Przydziału – to połowa sukcesu. Na miejscu musi być koniecznie niezabudowana wygodne miejsce do siedzenia. Po tym wszystkim, wszystko odbywa się w okolicy, w pierwszej kolejności dla siebie, a nie na oczach ciekawskich przechodniów i zazdrosnych sąsiadów. I w regeneracji strefie rekreacyjnej musi uwzględniać kilka ważnych punktów. Przede wszystkim musi być funkcjonalny. Jeśli pozwolisz obszar, można dokonać duża platforma z baldachimem, wyposażona kuchnia lub jej stacjonarny piec i grill, umieścić komfortowe meble. W tej samej sprawie, jeśli witryna jest mała, wskazane jest, aby ograniczyć pergoli. Może być posadzone wokół żywopłotu, która stworzy poczucie komfortu i izolacji od reszty pomieszczenia. Miejsce w strefie rekreacyjnej pożądane jest, aby być tak dobrana, że nie było tak wiele cieni, dodatkowo, zwłaszcza jeśli nie jest on wyposażony w kuchni, nie jest konieczne, aby wyposażyć go z dala od domu.

dodatkowe elementy

Dokonując okolicę nie zapomnieć o dzieciach. Będą one z pewnością trzeba przydzielić odpowiednie miejsce do gry, które zwykle wyposaża odpowiedni obszar z piaskownicą, huśtawkami i innych elementów. Tu szczególne zasady tam, wystarczy prawidłowo wybrać miejsce: aby strona była widoczna z okien domu, to było w bezpiecznym miejscu, z dala od ewentualnych zbiornika, w cieniu.

Zbyt wielu właścicieli domów prywatnych, wyposażenie działki gospodarstwa domowego, osobiście wykonane z różnego rodzaju materiałów pomocniczych rzeźby, czasem pojedynczo rozrzucone po okolicy, a czasem całe składników kompozycji. To jest, gdzie dokładnie ma limitu wyobraźnia i pomysłowość. Te elementy artystyczne działki odmiany zaprojektować i wykonać go na jego wyjątkowy i niepowtarzalny. Jedyną rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę podczas ich tworzenia – zgodność z ogólnym stylu projektowania.

wniosek

Dokonywanie bramkowe z rękami – zawód, choć interesująca, jednak wymaga przynajmniej minimum wiedzy w dziedzinie projektowania krajobrazu. Oczywiście, można również skorzystać z usług profesjonalistów. Jednak ich koszt jest dość wysoki dzisiaj, a ponadto będzie pozytywna, jest o wiele bardziej przyjemne zrobić wszystko swoje, że tak powiem, dla siebie. Z miłością ich ziemi i stojącej na nim „twierdzy”.