440 Shares 5879 views

Samochód Fiat Ducato. opinie

Samochody Fiat Ducato przedstawiony model dużego vana. Maszyna została stworzona przez włoskiego koncernu. Samochód został wyprodukowany, a w takich marek jak Citroen Jumper, Peugeot Boxer były również modele.


Pierwszy model generacji minibus zostały zaprezentowane w 1981 roku. Samochód został uruchomiony w Sevel Sud «» (włoski fabryczne). W tym czasie, model Fiat Ducato (opinie i komentarze ekspertów to potwierdzić) była podobna do takich samochodów jak: Citroën C25, Peugeot J5, Alfa Romeo AR6. Ale seria obejmuje różne wersje, nazwanych zgodnie z charakterystyką podnoszenia.

Samochód Fiat Ducato. charakterystyka

Dla wersji z sześcioma silnikami zostały opracowane w pierwszym pokoleniu. Połowa z nich benzyna, pół – diesel. Silniki benzynowe obejmowały cztery-agregaty (objętość 1,8, moc 68 KM) oraz silnik dwulitrowy o mocy 83 i 74 KM Silniki Diesla wyrażono w 1,9 litra (69 KM), dwie i pół litra objętości jest 72 KM Wydany Turbo (2,5 litra i 94 KM).

W 1993 roku nowa wersja Fiata Ducato został opracowany. Recenzje właścicieli nowych modeli, które były najbardziej pozytywne. Wynika to przede wszystkim z faktu, że na zewnątrz samochodu został całkowicie przeprojektowany. W rezultacie samochód stracił trochę kanciastość organizmie. «Iveco» W 1998 roku, w dziewiątym roku koncern do już istniejącej listy silników dodaje silnik wysokoprężny z firmy. Objętość wynosiła 2,8 litra silnika. Został zwolniony, a jego wersja z turbiną.

Przez następny rok, 1999 series of th Fiat Ducato (komentarze z ekspertami potwierdzić) uzupełniane bardzo popularne samochody. Wśród nowych modeli należy zauważyć wersję Transportu Towarowego (przeznaczony do przewozu towarów), wersję pasażerską pasażera transport, jak również wersji pasażerskiej i cargo Combi.

Ciężarówka Fiat Ducato (opinie i komentarze ekspertów potwierdzają to) był wyposażony w wystarczająco istotnego jednostek. Dla towarów transportu opracowano dwulitrowym benzynowy silnik (99 KM) dwulitrowym turbo napędowego o tej samej mocy, shestnadtsatiklapanny turbodoładowaniem silnik wysokoprężny w objętości 2,3 litra (108 KM) i 2,8 litra turbo diesla. Ponadto przekładni jest w dwóch wariantów: a czterostopniowy „automatyczne” pięć krokowo „mechanizm”.

Wersja osobowe Fiat Ducato (komentarze z ekspertami również mówić o nim) był dość przestronny samochód. Przestronne wnętrze może pomieścić sześć do dziewięciu osób. Model Shestnadtsatiklapannym został wyposażony w 2,3 litrowy turbodiesel pojemności 110 KM

Wersja Combi (Universal) seria Fiat Ducato (opinie Kierowcy mówią) może być z powodzeniem wykorzystywany do przewozu pasażerów i dla przewozów towarowych. Ta wersja została wydana w trzech różnych pojemnościach.

Do 2003 roku th grupa wydaje nową wersję. Oprócz pewnych zmian zewnętrznych ze spisu wyklucza diesel o pojemności dwóch i pół roku, całkowita pojemność wzrasta modeli.

Trzecia generacja Fiat Ducato został wprowadzony w 2006 roku. Muszę powiedzieć, że te modele są produkowane i teraz.

Nowoczesny samochód Fiat Ducato – jest ucieleśnieniem niezawodności, komfortu, funkcjonalności i gospodarki. Maszyny lekkie i wygodne są bardzo popularne. W serii Fiat Ducato prezentuje różne modele samochodów, aby spełnić wszystkie potrzeby biznesowe.

Kierowcy przedstawiono do wyboru trzy wysokości dachu, trzy rodzaje rozstawu osi i dość szerokim zakresie zmian. Modele różnią się silny nadwozia, wysoką moc i sprawność silnika odpowiadającego normom europejskim ochrony środowiska. Najpopularniejsze samochody zakupione a ze względu na przystępne ceny i wysoki poziom bezpieczeństwa.