178 Shares 7531 views

Sufity strzeliste: projektowania. Podłużnymi dla napięcia sufitów gwałtowny wzrost.

W ostatnich latach na rynku zaczęły pojawiać się budowa nowego pułapu powlekania. Szybko zyskał popularność wśród konsumentów. pokrycie nazwa – rosnących sufity. Co to jest? Zbadajmy dalej.


Przegląd

Kto jest pułapy strzeliste? Projekt, jak układy zawieszenia z płyt gipsowo-kartonowych może być jedno- lub wielowarstwowa. Jaka jest różnica? Patrząc z góry wydaje się, że sufit podwieszany nie dotykać powierzchni ścian. Oznacza to, że wydaje się on mieć żadnych załączników. Stąd nazwa – gwałtowny wzrost. Napinane sufity tego typu są bardzo atrakcyjne. System jest uzupełniony o różnych materiałów dekoracyjnych. Specjalna podłużnymi dla rosnących rozpinany sufit służy do stworzenia „zawieszonego” efektu.

elementy systemu

Wyposażenie obejmuje podstawowe i dodatkowe szczegóły. Pierwszy występuje niezależnie od rodzaju konstrukcji sufitu. Skład dodatkowe elementy mogą się różnić. Wśród głównych składników zawartych w polu, należy zauważyć:

  • Nieprzezroczysta internetowa (PCV lub tkanki).
  • „Soaring” profil dla sufitów podwieszanych.
  • komunikacyjne i elektryczne punktowe źródła światła.
  • Specjalna pasta przezroczyste.
  • Złącznych.

Dodatkowe szczegóły:

  • Profil do mocowania komunikacji elektrycznych.
  • elementy zawieszenia (dla układu wielopoziomowego).
  • Bagietki, półprodukty i tak dalej.

klasyfikacja

Sufity strzeliste są podzielone na typy na różnych powodów. Na przykład, są one klasyfikowane w zależności od których stosowane szmatką – tkaniny lub PVC. Wyodrębniono również 1, 2, i system wielopoziomowego. Trzeci rodzaj separatora jest wykonywana w zależności od rozwiązań konstrukcyjnych.

cechy konstrukcyjne

Kiedy dekorowania projektanci materiały wykorzystywane wyłącznie ultranowoczesne. specjalne profile są stosowane w drugim lub trzecim poziomie poniżej sieci. Panel jest ustalona na podstawie profilu, ukryte pod ściereczką. To właśnie dzięki temu konstrukcja sprawia wrażenie „lekkości” całego systemu. W tym przypadku, wydaje się, że w internecie i pierwszy poziom jest również wisi w powietrzu. Wzmacnia działanie specjalnego oświetlenia na obwodzie systemu.

cechy szczególne

Zgodnie z ogólną zasadą, instalacja elastycznych systemów ramki jest wykonywane przez specjalistów, w którym zostały nabyte. Do instalacji wymagany specjalny sprzęt. W szczególności, za pomocą specjalnego pistoletu rozciągać plandeki. Kreator instalacji posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie, więc praca jest lepiej powierzyć im. W tym przypadku, oszczędności nie byłyby całkiem właściwe. Przede wszystkim należy stwierdzić, że istnieje pewna kolejność operacji. Montaż napięcie sufit rosnących w kilku etapach. Jednakże, w zależności od konfiguracji i charakterystyki dekoracji, i może wymagać dodatkowych środków. Następne będą rozpatrywane główne etapy instalacji.

przygotowanie powierzchni

Praktycznie wszystkie prace wykończeniowe zaczyna się od tego kroku. Wiadomym jest, że jakość bazy będzie zależeć od wyników pracy. Dlatego też, preparat należy przyjmować ostrożnie. Podczas jego oczyszczanie przeprowadza się obróbkę powierzchniową lub Shpatlevanie kompozycji podkładu. Na tym etapie uruchomienia narzędzia.

pomiary

Aby ułatwić proces instalacji, eksperci zalecają, aby rysunek przyszłego systemu. Pomiary powinny być wykonywane bardzo starannie i dokładnie. Pozwoli to określić ogólny pogląd na pierwszym miejscu. Zmierz się lepiej, za pomocą poziomicy laserowej. Pierwsza długość ścian na obwodzie, a odległość od sufitu.

ramka

W trzecim etapie nośnik profil wstęga jest ustawiony, a drugie elementy zawieszenia i kolejnych poziomach. Chociaż te ostatnie nie są bardzo ciężar ich siły w każdym przypadku muszą być zaniepokojony. Muszą być na tyle twardy i mocno dokręcone. Po zainstalowaniu profil nośny podświetlenie jest zamontowany.

końcowe etapy

Po ustaleniu się oświetlenie rozciągniętej taśmy. W procesie, konieczne jest, aby zaznaczyć obszary ustalania tych poziomów. Finalizacji instalacji lamp, wtyczek mocujących, montaż wiszących elementów systemu.

Cechy podświetlenie

Oryginalne oświetlenie zamienia zwykłe systemy zawieszenia pływających. Sufity napinane będzie wyglądać imponująco tylko wtedy, gdy praca jest wykonywana prawidłowo. należy stwierdzić, że nie wystarczy tylko zbudować taśmy LED w szczelinie między drzwiami a ścianą. Rzeczywiście, w tym przypadku, można po prostu zepsuć wszystko – mając profil będzie widoczny, a cały efekt jest stracone. Aby uniknąć takich błędów diody LED są stosowane w połączeniu z przezroczystego nasadki. Będzie to ukryć profil i skutecznie rozpraszają światło.

Dodatkowe dekoracje

Jeżeli system jest wyposażony w elementy zawieszenia utworzenia drugiego lub trzeciego stopnia, wówczas tworzą także efekt lekkości. Jest to możliwe ze względu na ich elementów konstrukcyjnych. Dodatkowo podkreślić efekt może być przy użyciu różnych kolorów do innego poziomu.

Konkludując

Należy zauważyć, że pomimo faktu, że pułapy rosnących uczynić głębokie wrażenie na ogół nie stanowią one coś sverhvydayuschegosya. Oczywiście, istnieje skomplikowany system wielopoziomowego, urządzenie, które wymaga pewnych umiejętności i wiedzy. Płótno dla sufitów podwieszanych są przedstawiane w ogromnym zakresie. Użytkownik może wybrać dowolną powłokę zgodnie ze swoimi preferencjami. Ale w żadnym wypadku nie należy zapominać, że system musi dobrze komponują się z wnętrzem. Koszt sufitu pływającego jest nieco wyższa niż zwykle. Wynika to z obecności utajonych i dodatkowymi elementami profilowanymi (kołki). Jednak nadpłaty warto. Po zainstalowaniu takiego systemu w domu, można uzyskać efekt, który wstrząśnie nie tylko właścicieli, ale także gości.