567 Shares 3906 views

Lenovo S8: stylowy wygląd i wydajność żelaza w jednym pakiecie

Stylowa nowość w 2014 roku stał Lenovo S8. Łączy platformę o wysokiej wydajności i elegancki wygląd. Cena tego gadżetu jest dość demokratyczna – $ 175 w tej chwili, co sprawia, że jest to doskonały zakup.


Komponenty, wygląd produktu i ergonomia

Wystarczy skromne wyposażenie dla tej klasy urządzeń. Składa się z następujących elementów i akcesoriów:

  1. Faktycznie, smartphone.
  2. Akumulator o nominalnej pojemności 2 mA tysyachi / h.
  3. format string YUSB / mikroYuSB.
  4. Ładowarka.

Zestaw słuchawkowy stereo, film ochronny i sprawa będzie trzeba kupić osobno dla niego. Obecnie istnieją tylko dwa rodzaje kolorystycznych: szary i złota. Ta ostatnia opcja jest Lenovo S8 Złota jest najbardziej popularny. Telefon wygląda bardzo stylowy i nieco przypomina „iPhone” w złotym opakowaniu. Wymiary ma dość imponujące: 146 mm 77 mm o grubości 8 mm i wadze 146 gramów. Rozmiar ekranu jest 5.3 cali. Kontrolować z jednej strony nadal możliwe. Przycisk zasilania i głośności huśtawki starannie pogrupowane w prawym górnym rogu gadżetu. Standardowym trzy dotykowe przyciski znajdują się pod wyświetlaczem.

Hardware, aparat i wyświetlacz

Nadal recenzję Lenovo S8 z parametrami swojego „żelaza”. Procesor w nim – MT 6592 z 8 rdzeniami na pokładzie audytu „A7” i taktowaniu 1,4 GHz. Oczywiście, największą liczbę punktów testowych na nim jest niemożliwe do uzyskania, ale jego pojemność jest wystarczająca, aby rozwiązać wszystkie problemy istniejące do tej pory. Uzupełnia to karta graficzna z procesorem Mali-450MP4. Oczywiście, nie jest wystarczająca na niebie gwiazdy, ale do komfortowego metę większość swoich zasobów sprzętowych aplikacja wystarcza. W centrum komory głównej jest matryca 13 MN. Jest on wyposażony w prawie wszystko, co jest możliwe. Brakuje automatyczny system stabilizacji obrazu. Ale to jest jakość zdjęć i filmów nie jest naruszona. W każdym razie, aparat działa bez zarzutu. Istnieje również inna kamera z matrycą 5 megapikseli. Jest on wyświetlany na przedniej okładce gadżetu. Według tego parametru, model smartfona pozostawia daleko w tyle wielu konkurentów. W ogóle, komunikacji z
Stosując ten gadżet przynosi tylko pozytywne emocje. Inną zaletą tego inteligentnego telefonu z „Lenovo” – ekran o przekątnej 5,3 cala i rozdzielczości 1280 x 720.

Pamięć i jego objętość

Dobre rzeczy od Lenovo S8 i podsystem pamięci. On RAM 2 GB. Wbudowana pamięć flash urządzenie ma standardową pojemność 16 GB, z czego użytkownik potrzebuje przydzielone 10 GB. Jest tam również gniazdo do ustawiania standardu kart pamięci „TransFlesh” o maksymalnej pojemności 32 GB. W każdym razie, parametry te byłyby wystarczające do komfortowej pracy na tym urządzeniu.

Akumulator i jego zdolność do

Dość skromny akumulator przy 2000 mA / h Lenovo GOLDEN WARRIOR S8. Opinie wskazują, że jego jednym ładowaniu wystarcza na jeden dzień, maksymalnie dwóch. W rzeczywistości, pojemność baterii musi być 2 razy więcej. I tak, procesor z 8 rdzeniami i ekranem o przekątnej 5,3 cala jest bardzo szybko „jeść” baterię. Rozwiązaniem może być zewnętrzna bateria z przyłączem do portu „MikroYuSB”, ale to nie jest dokładnie to eleganckie rozwiązanie dla takiego stylowego urządzenia.

miękki

Lenovo S8 działa pod kontrolą systemu operacyjnego najpopularniejszego dla smartfonów – „Android”. W tej chwili jest ona oparta na firmware w wersji 4.2.2. Na szczycie standardowego systemu operacyjnego dla producenta „Lenovo Laucher”. Jest też bogaty zestaw narzędzi do usług społecznych i procedur z „Google”. Wszystko, czego potrzebujesz do pracy na tego typu smartphone będzie musiał zainstalować z „Android” -marketa.

komunikacja

Imponujący wachlarz interfejsów w tym modelu smartfona. Oto wszystko, co jest możliwe. Dlatego problemy z transmisją danych w obecności takiego gadżetu nie powinny powstać. Główną z nich – jest:

  1. „Wi fi” – pozwala na komunikowanie się z globalnej sieci o dowolnej wielkości. Prędkość maksymalna wynosi około 150 Mbit / s. Dzięki niemu można nawet pobierać filmy imponujące wielkości, w jakimkolwiek charakterze.
  2. „Bluetooth” – informacja standard transmisji na krótkie odległości i przy małej prędkości. Idealne rozwiązanie dla tych przypadkach, gdzie mały rozmiar jest niezbędne do przesyłania plików na podobnym urządzeniem (na przykład telefon komórkowy lub smartfon).
  3. Sieci komórkowe są 2 lub 3 pokoleń może nadawać i odbierać różne wiadomości, nawiązywać połączenia oraz wymianę danych z maksymalną prędkością kilku Mbit / s.
  4. Istnieje również czujnik GPS-nawigacja. Użyj go, aby włączyć telefon w pełnej przeglądarce.
  5. „MikroYuSB” przewodowy interfejs.
  6. Ostatnim ważnym portem – jack 3,5 mm dla zewnętrznych głośników. Kompletna tak nie jest, więc muszę kupić oddzielnie.

A co mamy?

Idealne połączenie projektowania, ceny i wydajności – to Lenovo S8. Wszystkie tego typu smartphone cechy: szybki wielordzeniowe CPU wydajność grafiki, duża ilość pamięci oraz duży rozmiar ekranu. Wady z kolei miał 2. Pierwszy z nich – skromne wyposażenie. Jednakże, w razie potrzeby, a dostępność dodatkowych zasobów materialnych, ten problem może zostać rozwiązany. Drugą wadą – jest to niewielka ilość pełnej baterii. To również może być rozwiązany za pomocą drugiego akumulatora zewnętrznego, trzeba kupić oddzielnie. Ale w tym przypadku pojawienie się psuje devaysa. I tak – to świetny zakup dzisiaj. Ma wszystko, czego potrzeba do wygodnej pracy.