640 Shares 4071 views

Skrobak magnetyczny akwarium – jaki powinien być miłośnikiem ryb

Czego potrzebuję kochanka ryb? Przede wszystkim, akwarium. Jest to jednak dopiero początek. Następnie trzeba będzie wypełnić go z glebą, glony potrzebują światła, filtr, podajnik itp Magnetic skrobak Aquarium – .. Jeszcze jedna ważna akcesoria ułatwiające życie miłośnika ryb. On czyści okna pojawianiu się na tych glonów. I jako firma nie jest najbardziej przyjemny rzeczą jest skrobak akwarium magnetyczny będzie przekształcić go w czystej grze. Rozważmy szczegóły.

Skrobak magnetyczny akwarium – wygodny i łatwy

Zacznijmy od najbardziej popularnych modeli. Charakteryzują się one różnej długości rękojeści. Oznacza to, że można usunąć zanieczyszczenia z każdej strony, a małych i dużych zbiornikach. Jednakże, dno może być trudne do utrzymania w czystości. Ryby ponieważ ruchy mogą odczuwać stres. W tym przypadku najlepiej jest użyć magnetyczną skrobak akwarium. Będziesz w stanie oczyścić go bez zwilżania rąk – wystarczy pojechać je wzdłuż ścian.

wspaniały wynalazek

W ogóle, magnetycznego zgrzebłowego akwarium – wspaniała rzecz, zaprojektowany, aby pomóc ryby-czyszczące użyteczne. Ponieważ nie ma potrzeby czekać na moment, kiedy okulary zaczynają rosnąć ogromne plamy. Tak szybko, jak są małe zielone kropki, można uważać za czyszczenie.

Skrobak składa się z dwóch magnesów zamknięte w plastikowej powłoki. Kształt akcesoriów doskonale przemyślane, tak trzymać go w dłoni jest bardzo wygodne. Najważniejsze jest, aby zwrócić ich uwagę na dobór wielkości. Dla małego akwarium i skrobaczki należy wziąć mniej. Będą one znacznie łatwiejsze do pracy, a rośliny można uniknąć szkód. Dla dużego akwarium również konieczność zakupu większej skrobaczki. W przeciwnym razie, czyszczenie może być opóźnione przez długi czas.

Oceniano przy wyborze więcej magnesów i moc. Połowy należy również przyciągać się wzajemnie. Obudowa, dogodnie jest wykonana w całości z tworzywa sztucznego, w celu uniknięcia części metalowe powłoki antykorozyjne. Piękne modele są również pływających zgarniaczy. Jeśli jedna połowa przypadkowo odłączony od drugiego, takiego akcesorium nie utonie. Dlatego też, na dole to nie trzeba złapać.

Zasada działania

Wszelkie magnetyczne sprzężenie zwrotne skrobak akwarium zawsze pozostawia tylko pozytywne. Wewnętrzna część jest dobre dla oczyszczenia jakichkolwiek zadrapań, które pojawiają się na jej drodze. Zewnętrzna – poleruje do połysku szkła. Zgarniacz może w każdej chwili być w akwarium, nie przeszkadzając ani przeglądu lub same ryby. Ponadto służy ona coraz rodzaju koryta dla nich. Po tym wszystkim, podczas czyszczenia ścian much dużo wodorostów.

Skrobak może szybko doprowadziły zarówno pionowo jak i poziomo. Można zrobić i koliste ruchy. Akwarium nie grozi, nawet jeśli zorganizować go w tzw mini-tsunami.

Jeśli warstwa jest duża tablica

Czasami jednak jasno zielony tablica za pierwszym razem nie powiedzie się. W tym przypadku, część szkło skrobaka jest konieczne przeprowadzenie kilka razy. Nie wątpię, że za trzecim lub czwartym razem będzie czyste. Przy zastosowaniu specjalnego wysiłku nie ma, takie jak, na przykład, podczas pracy z pędzla, noża lub zwykły szmatką. Magnet scraper silniejszy od niego nie będzie. Jedynym efektem zwiększonej prasie – polerowane szkło zewnętrzne.

Ważne jest tylko, aby pamiętać o następujących lany na aksamicie. Tak szybko, jak to się skończy (około 500 pralnie o 1,5 m), trzeba kupić nowy skrobak lub trzymać miękkiej szmatki. Brakuje akcesoriów do około dwóch lat na codzienne sprzątanie co 4-5 dni. To powinno być takie samo akwarium skrobak magnetyczny (cena, oczywiście, zależy od wielkości i jakości) od 300 do 7000 rubli.

W skrócie, to wydajny i wysoce wyspecjalizowane narzędzie musi być obecne w każdym akwarystów, t. Aby. Trudno się bez niego obejść.

Co to jest wybieranie: oznacza
432 shares 5924 views
Co dobrze karmić kurczęta
290 shares 1699 views
750 shares 3437 views