488 Shares 5988 views

Peter Podgorodetsky: biografia i twórczość

Petr Podgorodetsky urodził się w 1957 roku w dniu 12 lutego w Moskwie. Znany jest nie tylko jako pisarza, ale także jako showman, Rosji i muzyk Radzieckiego. Pracował w grupie „Wehikuł czasu” i „Sunday”. Poprowadził różne programy w radiu i telewizji. Obecnie jest liderem grupy zwanej «XO».


biografia

Peter Podgorodetsky babcia była pianistką. Miała na imię Vera Fiodorowna. Mama Viktoria – profesjonalną piosenkarką, która pracowała większość swego życia w „Moskontsert”. Peter Podgorodetsky studiował muzykę od młodości. Rozpoczyna się Gnessin Institute w kaplicy chłopców. Później wstąpił do normalnej szkoły muzycznej. Po dziesiątej klasy poszedł do Szkoły Muzycznej Konserwatorium Moskiewskiego, prowadząc dział i chóralnej. W 1975 roku wyjechał do Włoch w ramach grupy muzycznej. Został laureatem międzynarodowych chórów, które odbyły się w Arezzo. W 1976 roku ukończył studia.

W armii Związku Radzieckiego służył przez dwa lata. Przypadkowo w tym czasie prawie stracił wzrok.

Grał w orkiestrze ZSRR. W 1978 – 1979 był koncertmistrzem teatru eksperymentalnego Judenicz. Moonlighting w restauracji, gra na pianinie, a następnie rozpoczął pracę z grupą „Wehikuł czasu” i „Leap letnim.” Zabrał swoją drugą klawiszowca z Krisom Kelmi.

Przeszedł operację, aby przywrócić wzrok. Półtora miesięcy spędzonych w szpitalu. Potem został zaproszony do udziału w zaktualizowanym grupy „Time Machine”. Zrezygnował z zespołu w 1982 roku. Od 1982 do 1990 roku aktywnie angażuje się w muzyce. On gra w grupie „CB”. Prace z Igorem Granovym. Uczestniczy w zespołach Iosifa Kobzona i Vladimir Migulya. To działa w projekcie instrumentalnej zatytułowanego „Zdrowie” oraz kraj grupa muzyczna „Ziarno”.

W 1987 – 1990 był zaangażowany w jego własnym klubie pokaz, który nazywa się „Free Flight”. W 1988 roku nagrał solowy album. W 1990 roku powrócił do składu „Time Machine”. W 1999 roku grupa oddalić. Jak powiedział, motywy imprezy był czysto polityczny. W 2000 roku pracował jako DJ pod nazwą stacji radiowej „Srebrny deszcz”. Brałem udział w programie „Bully Show”. Został zwolniony.

rodzina

Pierwsza żona (Lubow Yakimova) był studentem wydziału pop cyrk szkolnego. Druga żona – Natalia. Trzecia żona – Swietłana Samoilova. Czwarta żona o imieniu Irina – architekt. Podgorodetskiy Petr Iwanowicz ma dwie córki. Obaj urodzili się w 1987 roku. Anastazja córka zmarła w 2003 roku. Anna absolwentem Moskiewskiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego, studiował na Wydziale słowiańskich i zachodnioeuropejskiej filologii.

Filmografia

Peter Podgorodetsky grał także kilka ról w filmie. W 1978 roku zagrał w filmie „Był tuner piano”. W 1980 roku pojawił się w epizodzie filmu „Bądź moim mężem.” W 1981 roku pojawił się jako członek zespołu w „dusza” obrazu. W 1983 roku napisał muzykę do filmu „Mary Poppins, do widzenia!”. W 1989 roku dostał rolę w filmie „Rock and Fortune”. W 1991 roku brał udział w „geniusz” obrazu. W 1995 roku zagrała w filmie „Moskwa wakacje”. Wśród jego przyjaciół Aleksandr Gordon Robert Gorodecki Igor Butman, Levan Lomidze, Aleksey Alekseevich Bogomolov, Roman Lvovich Trahtenberg.

bibliografia

Coś musiało, a jako pisarz dokonania Petera Podgorodetsky. Książka „Samochód z Żydami”, ukazał się w 2007 roku. Zauważa autor, który wahał się podjąć pisanie tej pracy. Książka jest poświęcona grupie „Time Machine”. Według pisarza, starał się zrobić wszystko, aby jego wspomnienia czytelnikom wszedł w stałym i zrozumiałej formie. Druga książka Petra Podgorodetskogo nazywany „Rosyjski Go”. Została ona opublikowana w 2009 roku. Ta praca opowiada o rosyjskim, który znalazł się poza ojczyzną. Teraz możesz dowiedzieć się nieco więcej o takim człowieku jak Peter Podgorodetsky – muzyków, aktorów i pisarzy.