371 Shares 5767 views

Samochody „Iveco”: kraj pochodzenia, historii marki

Samochody „Iveco” (kraj pochodzenia Włochy) produkuje jeden z największych światowych korporacji. On nadal szybko się rozwija, wprowadzając nowe technologie.


Historia koncernu „Iveco”

Historia grupy, która produkuje samochody „Iveco”, którego kraj pochodzenia Włochy, sięga listopada 1974 W tym roku została podpisana umowa z maszynowego niemiecki holding sprawie przyznania jej własności jednego z działów, które przychodzą pod kierownictwem Fiata.

W rezultacie, firma „Iveco” został utworzony. Ona szybko wzrósł do poziomu jednostki dominującej i rozpoczęła produkcję samochodów ciężarowych.

Na „Iveco”

IVECO zwany w rozszyfrowaniu Car Corporation do użytku przemysłowego. Formalnie Gospodarstwa składał się z dwóch firm, ale także jednostek włoskich i francuskich. IVECO siedziba znajduje się w Amsterdamie. Okazało się, że łączny posiadających 5 włoskich producentów samochodów:

  • OM.
  • Lancia Veicoli Speciali.
  • Fiat (jednostki ładunkowe).
  • Unic.
  • Magirus Deutz.

Grupa rozwój

Aby zachować najlepsze cechy każdego z kierownictwa Grupy postanowili kontynuować kierunek firmy, która zajmuje się przed połączeniem. W rezultacie, ciężarowe pod tą samą marką stale pojawiające się w reklamach telewizyjnych o budowę „IVECO”.

Kraj pochodzenia marki jest bardzo dumny. Kolejna firma w dalszym ciągu produkować silnik o wysokiej wydajności, który jest wyposażony w sprzęt AGD. Za pośrednictwem jednej z firm posiadających wszedł do „Club of Four”. Obejmuje on również firmę „Saviem”, „DAP” i „Volvo”.

Wielkość produkcji

W rezultacie, ciężarówka „Iveco”, kraj pochodzenia, które pozostały takie same, zostały wyposażone w światła i nowoczesnych kabin na silnikach. Tylko 95.000 pojazdy zostały wyprodukowane przez pierwszy rok. Do dyspozycji grupy był program produkcji samochodów różnych klas z różnych wzorów. Gospodarstwa postanowiliśmy zatrzymać produkcję prawie 50 procent modeli i odmówił uwolnienia odpowiedniki w innych krajach.

Okres przejściowy w rozwoju gospodarstwa

Rozpoczął się czas, kiedy niektóre marki samochodów wyposażonych kabin i jednostek innych modeli. Produkcja jest stale w ruchu w różnych fabrykach w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań technologicznych. Wszelkie spory dotyczące dwóch typów silników wysokoprężnych. Zwycięzca przyszedł podziału „fiat”, oferując potężne silniki z chłodzenia cieczą.

W okresie przejściowym samochody „Iveco”, kraj pochodzenia, który zapewnia wsparcie, produkowane w różnych marek, które są połączone z nazwą grupy (np IVECO-FIAT), i tak dalej. D. Ale mimo związanych z tym problemów w rozwoju firmy w 1978 roku , spółka holdingowa zwiększyła wielkość produkcji. Wzrost ten był kontynuowany w 1979th.

Zakres Concern własny

Na dzień dzisiejszy, która produkuje „Iveco”? Kraj pochodzenia Włochy są wciąż takie same. Koncern od dawna specjalizuje się w pojazdach użytkowych. Zaczął produkujących własny zakres. Najpierw był lekki serii „The Daily”. waga samochód był od 3,1 do 4,5 tony. Model został w Brescia. W południowych Włoszech, w Foggia podpisał umowę o stałej produkcji tych samochodów. Stwierdzono, masową produkcję 4-cylindrowego silnika wysokoprężnego z bezpośrednim wtryskiem 8140.

Od 1978 r. Silnik zaczął zamontowany na układ tylnych kół samochodów ciężarowych z napędem polukapotnoy. Były to pierwsze w świecie lekkich pojazdów użytkowych, które weszły do masowej produkcji. Podstawą ciężarówki ramie podwozia z 4 lub 5 przekładnią. W samochodach zamontowano hamulce tarczowe i niezależne zawieszenie drążek skrętny, i podwójnego hamowania napęd hydrauliczny.

Skład 49 obejmują samochody do 2,3 m, z dostawczych metalu. Potem przyszedł ciężarówki do 5 ton, wyposażone w mocne silniki z turbodoładowania. Od lat 80. cały lineup samochód dostał silnik komory wstępnej, który został zwiększony skok 2 mm. Seria „TurboDeyli” nastąpiła. Wyszła wygładzone i krata kabiny podobne.

W 1989 roku, modele te stanowiły 2 procent floty europejskiej. Zakres „Iveco-Daily” (producent – Kraj Włochy) składała się z 59 opcji. Cabover samochodów ciężarowych do średnio ciężkich zostały utworzone na podstawie wcześniejszych znaków OM i „Fiat”. Party po to Z ( «zeta"). Ich celem było 100 modeli o wadze od 5 do 10 ton. Silniki były takie same – od 85 do 135 KM.

Napęd na wszystkie koła modelu „Iveco”, kraj produkcji, gdzie Włochy, pozostało bez istotnych zmian. Na podstawie „Fiat” rozpoczęła produkcję średniego zasięgu, który otrzymał suwaki 8060. Pod koniec 80 z nich pozostało tylko bardziej zaawansowanych modeli. Jest to nowa seria „TurboDzeta”. Skład samochodów wyniosła ponad 100 opcji.

Samochody ciężarowe (firma) „Iveco”

Kraj pochodzenia modelu nie zmieniła się od wielu lat. Koncern rozpoczął rozwój ciężkich samochodów ciężarowych w 1976 roku. Kabiny otwierały i miał łóżka. Silniki tej serii szybko zostały poprawione 6-cylindrowy 8210. A dzięki montaż turbosprężarki przyszedł całą rodzinę silników od 340 do 380 koni mechanicznych. Te silniki w 1980 roku, wszedł do serii Base „Turbo”, który miał 22 wersje samochodów ciężarowych burtowych i ciągników. Różnią się one pod względem wielkości i pojemności kabin Rozstaw osi.

W 1981 roku nie było ciągnik „TurboStar” z silnikiem 8280.42. Model ten stał się podstawą dla innych ciężkich samochodów „IVECO”. Od 1989 roku zaczął używać silnik z pośrednim impuls chłodzenia. W rezultacie, moc silnika wzrasta do 476 litrów. a. Potem przyszedł nowy model ciężarówki z samochodem dwu- i trzyosiowe o masie od 24 do 33 ton. Zostały one wyposażone w silniki o włoskich chłodzenia cieczą. Starsze modele stosowane głównie do budowy.

Zakończenie tworzenia gospodarstwa

Formowanie „Iveco” została zakończona przez 1983. Większość samochodów zostały wyprodukowane pod marką gospodarstwa. I zaczął się drugi etap rozbudowy poprzez zaszczepienie inny firmę i tworzenie nowej produkcji jugosłowiańskiej (austriackiej fabryki, etc.). licencjonowanych montażu pojazdów „Iveco” został ustalony. W latach 90. istniały oddziały gospodarstwie w Rosji i na Ukrainie. Strażackie „Iveco” (kraj pochodzenia – Włochy) zaczęła produkować także w Niemczech. W rezultacie, „Iveco” stał największe korporacje.

W 1996 roku został wydany trzeciej generacji „daily”, a w + 1.999-gie – czwarty. Posiada szereg 3.000 opcji. Ta nagroda ciężarowe „Van 2000” został przypisany. Nowa seria „YuroKargo” zdobyła tytuł „Truck 1992”. Ciężka seria „YuroTek” otrzymał w 1993 roku najwyższe wyróżnienie. Lineup "YuroTrakker" ma 700 opcji konfiguracyjnych.

W 1999 roku było „YuroMuver” podwozie niskiej ramki, z automatyczną skrzynią biegów. W tym samym roku firma „Iveco” gospodarstwo produkowane 140.000 samochodów ciężarowych, zakres których istnieją 4500 opcje. A liczba samochodów o masie ponad 6 ton niepokoju wydanych na 9. miejscu na świecie. W rezultacie, spółka holdingowa został definiowania globalny postęp.

klientela

W siedzibie „Iveco” (Turyn) Zapewniam, że kluczowym problemem sukcesu – nie tylko ugruntowane produkcji, ale również dbałość o klienta. Projektanci poprawę technologii samochodowej – Produkcja i inne działy zaktualizować system obsługi firmy.

Na przykład, nie jest program „Virtual Classroom”, w którym prowadzone są mechanikę wszystkich usług „Iveco”. W tym programie, nagraliśmy niemal wszystkich nieprawidłowości, ich przyczyny, wskazano, że zmiany i jak to wygląda. Pracownicy Grupy twierdzą, że dziesiątki razy program podniósł świadomość maszyny.