598 Shares 5692 views

Sałatka z awokado i łososia

Dobry, naturalność i prostota – to jest najważniejszym elementem każdego naczynia. Jeśli masz trochę czasu, ale jest wielkie pragnienie, aby zaimponować gościom, a przynajmniej, traktuje się na oryginalny i jednocześnie smaczne danie przygotować zdrowe sałatki do prostych receptur.

Zaledwie kilka lat temu, to dziwne, ale przemiły owoców jak awokado, uważany konwencjonalnego kształcie gruszki owoce o dużej zawartości tłuszczu. Ale dziś, tysiące gospodyń użyć awokado w przygotowaniu różnych dań, zwłaszcza sałatek. Stało się bardzo popularne Sałatka z awokado i łososia. Przepis jest prosty.

Do przygotowania potrzebne będą:

– papryka słodka (1/2 szt.)

-pomidory Cherry (7-8 sztuk).

-Wykaz sałaty (6 sztuk).

-Mały pęczek rzeżuchy,

-gorst kiełki sojowe,

-4 gałązki kolendry,

-primerno 6-8 liście rukoli,

-pair łyżki oliwy z oliwek,

Nieznacznie musztardy, ząbek czosnku, sól, pieprz,

-avokado (1 PC).

-somga (solone, około 150 g).

Ze względu na obecność wszystkich tych składników, można łatwo przygotować sałatkę z awokado i łososia.

Sposób wytwarzania prosty sałaty: przemyto dokładnie pod bieżącą wodą i zielone sadzonki, następnie awokado wcześniej obrane, przecięty na pół i ostrożnie w celu usunięcia kości. Sam miąższ awokado pokroić w drobną kostkę. To samo zrobić ze słodką papryką, pomidorami i łososiem (pokrojone na małe kawałki). Wszystko zielenie, sałaty i kapusty shinkuem drobno i wymieszać wszystkie składniki sałatki w głębokiej miski.

W przypadku opatrunku używać oleju z oliwek, musztardę i czosnek (po przejściu przez prasę). Mieszaninę tę dokładnie widelec trzepaczki do gładkości, co w dalszej części opisu, że wypełnienie wszystkich składników sałaty. Sól, pieprz do smaku, i sałatkę z awokado i łososia serwowane. Zaleca się, aby każda jednostka dawki płyta dekorować z zieleni i pomidorów, sałaty lub zgrabnie umieścić „wieżyczkę”, aby dać bardziej wyrafinowany wygląd. Sałatka z awokado i łososia będzie niezapomnianym dekoracja dla każdego stołu świątecznego, a nawet codziennego.

Oczywiście, ilość zieleni i ich zasięg może się zmieniać w zależności od smaku. Jeśli nie ma kolendry, rzeżucha i kiełki sojowe, to całkiem możliwe, zastąpić dużo sałaty lub innego rodzaju zielony (które można kupić w każdym supermarkecie).

Łosoś pozostaje jedynym składnikiem sałatki z awokado. Dość często substytutem łosoś dla tuńczyka. Sałatka z awokado i tuńczyka słynie wśród smakoszy nie tylko dla jego niesamowity smak, ale również ilość witamin i pierwiastków korzystne dla organizmu ludzkiego śladowe. Większość dietetyków użyć kombinacji tuńczyka i awokado do wzmocnienia organizmu i zwiększenia odporności. Receptura preparatu jest tak proste, jak poprzedni.

Jako zielony do użytku sałatka kopru, czerwona cebula i pietruszka (opcjonalnie) ponownie. Ale zamiast oliwy z oliwek i musztardy, można użyć soku z cytryny, które dadzą radość do świeżych sałatek. Tuńczyka pulpy awokado lub drobno pokrojone lub zmiękczony widelcem aż do uzyskania masy przecieru. Otrzymaną mieszaninę mieszano z ziół, przypraw dodać smaku i położył na talerzu. Nie zapomnij udekorować wszystkie zielenie lub pomidory.

Oprócz tych receptur są również wysoko cenione sałatkę z awokado i selera. Biorąc pod uwagę właściwości kojące, która seler, to sałatka jest często zalecane dla osób z wysokim obciążeniu stresem w pracy. Warto zauważyć, że te sałatki są nie tylko łatwe do przygotowania, ale również wartości odżywcze, dzięki czemu mogą one zastąpić ciężkie niepożądane dania dla żołądka. Zaleca się również, aby dostarczyć garderobę kurczaka.