626 Shares 2914 views

Restauracje Astana: fotografie, menu, recenzje

Astana restauracje oferują najwyższą jakość usług. W tym artykule zebraliśmy dla czytelników do jednych z najlepszych szkół w mieście, które mogą odwiedzić z rodziną, drugą połówką, albo po prostu wielką grupę przyjaciół. Bądź pewien, że restauracje Astana zadziwi jakości obsługę i pyszne jedzenie.


„Anor” – przedstawiciel kuchni uzbeckiej

Restauracje Astana zdjęcia, które można znaleźć w tym artykule są w tym kuchni orientalnej. Na liście znalazły się takie instytucje i restaurację o nazwie „Anor”. To może być słusznie nazywany Hoveyan orientalny smak w połączeniu z komfortem stylu europejskim. I ta kombinacja naprawdę mile zaskoczony przez wielu użytkowników do danej instytucji. Służy ona, na przykład, uzbeckie pierogi, ale istnieją pewne tradycyjne potrawy. Wśród nich jest legendarny Sałatka cesarska, ser mozzarella, steki i tak dalej.

Kontynuowały tradycje Wschodu

Jeśli zwracamy się do przedmiotu opinii i szanować je, możemy znaleźć wiele odniesień do faktu, że restauracja „Anor” w Astanie kontynuuje tradycję orientalnych, polegająca na obfitym posiłku dla słodkim, niespieszne rozmowy. Ten tutaj to interesująca definicja podana niektórzy z gości, którzy odwiedzili uczelnię. Jeszcze bardziej interesujące jest wnętrze pokoju. Jest urządzone zgodnie z nowoczesnymi zasadami stylistycznych i czasami dostrzegalne i orientalnych smaków. No, na przykład kolorowych tkanin i akcesoriów. Chociaż nawet wtedy, gdy niezgodność, wydawałoby się, style europejskie i orientalne, wygląda na więcej niż dość. Faktycznie, taka fantastycznie urządzone wnętrze i pomaga odtworzyć atmosferę gorącego Uzbekistanie.

ciekawostki

Tłumaczenie z języka, nawiasem mówiąc, „Anor” oznacza „granatu”. Dlaczego tak jest? Powodem stosowania takich nazw jest w tradycji wschodniej. Tam granaty, a także jej kwiaty są symbolem przyjaźni. Nigdy nie słyszałem o tym, idąc do gości, obywatele Uzbekistanu są często podejmowane z granatem? Aplikacja Zdjęcia uniemożliwia docenić wygląd wewnętrzne i ogólnie przyjemna restauracja. Jednak zawsze można odwiedzić go, w celu zapewnienia najwyższej jakości usług z pierwszej ręki.

„Sato”: przystępne ceny we wschodniej restauracji

Menu restauracji Astana często składa się z większości pozycji odnoszących się konkretnie do kuchni wschodniej. To nie powinno nikogo dziwić. Ale restauracja „Sato” wyróżnia się wśród mas podobnych instytucji. A powodem tego są przystępne ceny, dzięki czemu niemal każdy może mieć wielki czas tutaj.

kulinarny repertuar

Restauracja znajduje się restauracja z kuchnią orientalną. I po odwiedzeniu tutaj, ludzie natychmiast zakochują się w niej, ona docenić. Wędrówka w żadnym wypadku nie bij kieszenie w dużej mierze jest to okazja, aby przyjść do restauracji jest nie jeden i nie dwa, ale cała rodzina lub firma przyjazna. W tym momencie, goście zawsze mogą poczuć, co narodowe barwy i przekonaj się, że panuje atmosfera gościnności. Jeśli chcesz zorganizować spotkanie biznesowe, romantyczną randkę, wakacje lub po prostu rodzinny obiad, personel restauracji jest zawsze gotowy do podjęcia wagi tych problemów na swoich barkach.

Diverse „Arsenał”

Nawet najbardziej doświadczeni smakosze będą pod wrażeniem różnorodności menu restauracji. Zawsze trzeba zamówić kilka rodzajów Laghman, dużo zup i sałatek, deserów i dań na zimno. I że istnieje tylko jedna partia! Wszystkie posiłki są przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy, którzy nie tylko inwestują część swojej mądrości w każdym gotowanego posiłku, ale robić to dobrze z miłości. Każdego dnia w placówce są wyłącznie świeże produkty. Mięso jest zamawiany tylko na jeden dzień. I razem, oznacza to, że niskiej jakości produktów do tej instytucji po prostu usunięte i nie może być.

„El Olivo”: kieliszki wina

Kawiarnie i restauracje w Astanie słynnej kuchni orientalnej, a teraz mamy więcej niż jeden raz wspomniano. Cóż, co inne rodzaje potraw narodowych? Gdzie można je znaleźć? „El Olivo” – to jest miejsce, gdzie może po prostu chcesz spróbować classic (i nie tylko) kuchni włoskiej. Ogólnie rzecz biorąc, to miejsce jest, jak mówią, szalenie popularne, ponieważ jest to dość wygodne, i nie zawsze jest miło powitać nowych użytkowników.

Kuchnia włoska spotyka nas z jego niesamowite, opracowany przez wiele lat tradycji. W „El Olivo” można skosztować najbardziej popularne wśród swoich potraw, które są przygotowywane w wykonaniu autora. To, oczywiście, mówimy o makarony i ravioli. Istnieje wiele desery powietrze i zapach świeżo upieczonego chleba może nawet obrócić głowę. Można zafundować sobie i kieliszek pysznego wina.

Ozdobą restauracji jest jej szef. Ten bramkarz języka, sztuki i tradycji kulinarnej, który przybył w Kazachstanie do pracy prosto ze słonecznej Italii. Kucharz ma wielkie zestawy przyjmowania w liście, który obejmuje tworzenie potraw czekoladowych. Tylko on wie, jak serniki pięciu gatunków. Naprawdę imponujący repertuar. Edukacja duma z restauracji „El Olivo”, która odbyła się w Londynie.

Specjalnie dla turystów

Włochy nie są tak dawno temu, jest tylko jeden kraj. Nawet na jego terytorium wyróżnia się wiele różnych dziedzinach. Jeśli czytelnik ma co najmniej raz tam, to na osobistym doświadczeniu jest znane z tego, że tradycje kulinarne różnią się nawet we Włoszech. Każda dzielnica jest zaangażowana wymyślić coś nowego, aby wnieść swój wkład w kulinarną biznesu. Nie gorzej niż zdajemy sobie sprawę z tego szefa kuchni restauracji „El Olivo”. Jeśli kiedyś czuł jakąś szczególną atmosferę danego obszaru, można zwrócić się do instytucji z dumą, że on przygotował danie dokładnie tak, jak to było. Bądź pewien, że szef będzie w stanie wykonać wszystko tak jak powinno. Może się jeszcze smaczniejsze niż to było we Włoszech.

Od 12 do 15 pm czasu lokalnego w restauracji „El Olivo” utrzymywane lunchów biznesowych. Każde menu jest aktualizowany codziennie, a odwiedzający mają do wyboru zaledwie cztery rodzaje dań gorących. A co powiedzieć o różnych przystawek i sałatek. Tak, i nie zapominajmy makaron. sosy Arsenal są wykorzystywane w kuchni, jest również imponująca.

Liczba restauracji Astana:

Specjalnie dla czytelników, rozmawialiśmy o trzech popularnych zakładów stolicy Kazachstanu. Jesteśmy w oparciu o ilość i jakość komentarzy pozostawionych przez gości restauracji. Jak się okazało, wyroby zakłady naprawdę wyróżnia się jakością, ale tym bardziej uderza (w najlepszym znaczeniu tego słowa) poziomu usług. Cały personel jest ustawiony przyjazny i zawsze wie, jak to lepiej przedstawić pensjonatem. Zwiedzając restauracja o nazwie, czytelnik jest wyraźnie nie żałuję czasu spędzonego.