791 Shares 9665 views

Wycieczka do Paryża kosztu trasy. Wycieczka do Disneylandu. Niezależny wyjazd do Paryża

Nie pytaj mnie, aby porozmawiać o Paris –
Jak mogę przekazać smak
Pocałunek miłości Niny Richchi
I Van Gogovsky czerwony zachód słońca?

T. Woroncowa

Rzeczywiście, czytać i rozmawiać o Paryżu – niewdzięczna! Cóż, jak mówią słowa o mieście, chwalony przez poeci i pisarze, starożytne i nowoczesne, romantyczne i pragmatyczne? Możesz przeczytać wszystkie książki o nim, ale na wycieczkę do Paryża pomoże Ci zrozumieć, co to miasto i zakochać się w tobie przez resztę swojego życia.

Niezależnie czy „nadzorowane”?

Wycieczka do Paryża można, przede wszystkim, kupując wycieczkę w podróży agencji. Ta opcja jest odpowiednia dla początkujących turystów, ale także dla tych, którzy są bardzo zajęty i nie może zorganizować wycieczkę do Paryża sam. Dla tych, którzy mają już doświadczenie pasażerom i nie boi się podejmować decyzje, aby dokonać takiego poczucia objazd nie jest trudne, a także ten wyjazd, w porównaniu pakiet wakacje od touroperatora, dużo więcej.

Jakie są zalety? wyszczególniać:

1. Ty decydujesz kiedy, w jakiej formie transportu idziesz lub latać.

2. Granice niczego, z wyjątkiem daty wizy, jesteś od długości pobytu we Francji.

3. Można dowolnie wybrać, gdy masz zamiar żyć w schronisku, hotelu lub zdjąć mieszkania.

4. Po otwarciu Schengen multivisa można przejść na kilka dni, na przykład we Włoszech lub Hiszpanii.

5. Przy samodzielnej rejestracji wszystkich dokumentów, rezerwacji biletów i zakwaterowania was kilka razy może zmniejszyć koszty podróży. Na przykład biuro podróży oferuje spędzić romantyczny weekend dla dwojga w Paryżu za 77 tysięcy rubli. Kwota ta obejmuje zakwaterowanie w 4-gwiazdkowym hotelu i lotów. Dodatkowe koszty wizy, ubezpieczenie zdrowotne oraz opłaty paliwowej lotniczego wyniesie około 10 000 rubli. Tak więc, romantyczny weekend we francuskiej stolicy będzie kosztować 87 000 rubli za osobę. Doświadczeni podróżnych Szacuje się, że w niezależnej wizy, wybierając tańsze bilety (lotnicze ze zmianą zarówno we wczesnych godzinach porannych) i mniej niż gwiazdy hotelu, można zaoszczędzić od 9000 do 20 000 rubli. Imponujące?

Na pozytywnych rzeczach, które przyniosą samodzielną wycieczkę do Paryża i mówił teraz o jakie działania trzeba wziąć wszystko idzie zgodnie z planem, a podróż pozostawiła tylko dobre wspomnienia i emocje.

Kiedy jechać?

W każdej chwili, francuska stolica będzie w stanie cię zaskoczyć, oczarować i się zakochać. Jednakże, jeśli podróż do Paryża zorganizowany przez siebie i chcą zaoszczędzić pieniądze znaki, to lepiej trafić drogi po nowym roku, a do połowy marca lub na koniec września i na czas przed świętami. W tym czasie we francuskim kapitałem „niski” sezonu, co oznacza spadek cen na przelot i pokojach hotelowych.

zbierać dokumenty

Przed zamówić bilety oraz zarezerwować hotel, trzeba dowiedzieć się, jakie są oficjalne dokumenty trzeba zebrać, aby otrzymać wizę do sprawdzenia ważności paszportu. Szczegółowe informacje na temat tego, co jest potrzebne dokumenty, gdzie i jak ubiegać się o wizę francuską, prosimy odwiedzić ambasadę. Wymagania dotyczące dokumentacji są takie same jak w przypadku wizy Schengen dla każdego kraju: loty lub zastrzeżeń, ważny paszport z marginesem ważności 3 miesiące oraz obowiązkowych trzech pustych stron, dokumenty potwierdzające zdolność finansową (zaświadczenie o pracę lub oświadczenia bankowe) , Koniecznie ubezpieczenie zdrowotne oraz potwierdzenie rezerwacji hotelu. Teraz pierwsze rzeczy pierwsze.

rezerwacja zakwaterowania

Przed przystąpieniem do tego etapu, to nie ma znaczenia, zaplanowane na weekendowy wypad do Paryża albo przez cały miesiąc, zdecydować, który obszar dużego miasta chcesz żyć. Ceny za nocleg w stolicy Francji są bardzo różne: od 15 euro za łóżko w schronisku w strefie podmiejskiej do bardzo dużych ilościach w wysokiej klasy hotelach.

Jeśli planujesz dużo chodzenia, i do odwiedzenia na przedmieściach Paryża, konieczne jest rozważenie możliwości hotelach położonych blisko Wschodu lub Gare de Lyon. Na przykład, Helvetia lub Hôtel de l'Aveyron, położony w pobliżu dworca Gare de Lyon, będzie kosztować około 80 euro za noc.

Mimo stosunkowo niskiej cenie, to nie jest konieczne, aby zarezerwować hotel, położony w całkiem przestępczej dzielnicy Paris Gare du Nord, w pobliżu stacji Północnej i Zachodniej.

W takim przypadku, jeśli planowany wyjazd do Disneylandu, a następnie skupić się lepiej w hotelach w pobliżu tego ogromnego parku rozrywki. Koszt pokoi w tych hotelach położonych w odległości spaceru, zaczyna się od 100-110 euro.

Gdzie i jak jest wykonany z ubezpieczenia?

Wykaz dokumentów wymaganych do uzyskania wizy do Francji, należy określić polisę medyczną dla podróży zagranicznych. Taka polityka jest dość łatwe do kupienia i Ambasada Francji ma listę firm ubezpieczeniowych z akredytacji konsularnej.

Jeśli planowany wyjazd do Paryża dla dwóch osób, można go kupić albo u operatora ubezpieczeń dealerskiej, lub korzystać z zasobów sieci znanych lub akredytowane przez francuskiego konsulatu i firm ubezpieczeniowych do wydawania politykę Internecie.

Powstały polityka jest niezbędna w każdej chwili być w posiadaniu. Ponadto, przed wyjazdem powinny być skanowane i przechowywane w skrzynce odbiorczej poczty e-mail, tak aby w przypadku wystąpienia siły wyższej, aby uzyskać do niej dostęp bez żadnych problemów.

Jak dostać się do Paryża?

Dziś do francuskiej stolicy można dojechać autobusem lub pociągiem, który jest dość długi i żmudny, czy lecieć do Paryża samolotem. Bez względu na to, jaka metoda transportu zostanie wybrana, jest to najbardziej kosztowny etap zbliżającej się podróży. Dla większości turystów do Paryża rozpoczyna się przelot.

Nie mieszkają w jaki sposób kupić wycieczkę autobusem Europy z wizytą do Francji i dostać się do Paryża pociągiem. Samolot choć droższe, ale znacznie szybciej. Z góry, wybierz datę wyjazdu i zarezerwować bilet na jednym z regularnych lotów. Loty bezpośrednie i niskie (z jedną przesiadką) do Paryż tam od wielu rosyjskich miastach, zwłaszcza w Moskwie i Sankt Petersburgu i Rostów nad Donem, Tiumeń, i wiele innych.

Aby zaoszczędzić trochę pieniędzy na wycieczki i inne przyjemnej rozrywki, który jest organizowany przez niezależną wyjazd do Paryża, to lepiej kupić bilet i pojechać tam iz powrotem. Ostateczny koszt dokumentów podróży będą niższe.

Przy wyszukiwaniu i rezerwacji biletów należy zwrócić uwagę na lotnisku docelowym. Ważne jest, aby był w mieście, jak transport publiczny w Paryżu nie jest tanie. Najbardziej dogodne międzynarodowe lotnisko Charles de Gaulle.

Paris Transport

Niezależny podróż do Paryża, najprawdopodobniej, nie będzie bez przemieszczania się po mieście. Oczywiście, można wynająć samochód lub wziąć taksówkę, ale i inne opcje są dość drogie. Oraz, dodatkowo, system transportu publicznego w stolicy Francji jest bardzo dobrze rozwinięta. Dla autobusów, tramwajów i metra są tego samego rodzaju biletów, które są podzielone tylko przez liczbę występów. Kupić je można w biurze, a kierowca. Ta ostatnia opcja będzie kosztować nieco droższe.

Zdaniem paryżan, najbardziej wygodnego transportu metropolitalnego – jest metro, które jest podłączone do sieci podmiejskich pociągów RER. Na schemacie podziemnego są oznaczone literami od A do E.

Innym wygodny tryb podróży transportu są autobusy. W Paryżu oprócz zwykłych trasach miejskich, istnieje specjalna wycieczka, które przechodzą przez historyczną część miasta, obejmujące większość atrakcji.

Jeśli masz zaplanowane na wycieczkę do Paryża budżetu, taryfa na tych autobusach turystycznych będą zadowoleni – ona jest jednym z najtańszych! Można zaoszczędzić na biletach Indywidualnych: na przykład, jeden bilet na podróż kosztuje € 1.70, ale zestaw będzie kosztował tylko 10 € 13,70.

Tramwaj w stolicy Francji nie jest bardzo rozwinięta – tylko cztery linie. I tylko tramwaj nr 3 biegnie wokół miasta, wszystkie inne służą przedmieściach.

Gdzie iść i co zobaczyć?

Dla kogoś, kto większość swego życia marzy o podróży do Paryża, to pytanie nie brzmi: Pola Elizejskie i Łuk Triumfalny, Katedra Notre Dame i Wieża Eiffla, Luwr, Wersal, Fontainebleau i Montmartre. Każdy ma listę atrakcji!

Jeśli chcesz zobaczyć wszystko na raz, i jest trudny do określenia z rzędu, można korzystać z usług różnych biur podróży i rosyjskojęzycznych przewodników.

Dzieci w Disneyland Paris

Dla osób podróżujących z dziećmi, na wycieczkę do Disneylandu pozwoli dać dzieciom historię, a dla niektórych dorosłych czas, aby poczuć się jak dzieci. Zanim pójdziesz tam, należy do odkrywania atrakcji i ich lokalizacje i należy kupić co najmniej pięć dni bilety online. Taka przezorność pomoże Ci zaoszczędzić do 30 euro za osobę.

Ogólnie rzecz biorąc, ceny biletów do parku rozrywki jest inny, a oni mogą kosztować od 55 € do 145 €. Jednak należy zauważyć, że okres ważności od 6 miesięcy do roku.

Jeśli chcesz dodatkowo obniżyć koszty podróży do Disneylandu, to najlepiej, aby zaplanować go do końca września – w połowie grudnia, a także z wyprzedzeniem, aby zarezerwować hotel w pobliżu tego centrum rozrywki. W takim przypadku, jeśli mieszkasz w centrum, trzeba poświęcić czas i pieniądze na drogi, jak Disneyland w małym przedmieściach Paryża – Marne-la-Vallee, położonym 35 km od stolicy.

Tak więc, jeśli jesteś właścicielem, aby przejść do Disneylandu, trzeba będzie wydać 250-300 € na podróż, 75-100 zł – na noc w hotelu, 55 euro – na najtańszego biletu do parku. Wynik wygląda 400-450 € bez wizy i ubezpieczenia. Cena może być nieznacznie wzrosła, ale tylko ze względu na położenie hotelu, jak opłaty za pobyt z dala od Disneylandu będzie musiał zapłacić. touroperatorzy oferują zapłacić za wakacje od € 700 za wyjątkiem kosztów wizy, ubezpieczenie zdrowotne, oraz wiele dodatkowych funkcji.

Warto odwiedzić Paryż przynajmniej raz w życiu poczuć romantyczną atmosferę wąskich uliczek, piękno Sekwany i jej mosty, aby zrozumieć wszystkich pisarzy, artystów i poetów na cześć tego pięknego miasta. I ile zapłacić za to wszystko – to zależy od Ciebie!