774 Shares 7010 views

Co to jest terapia Scenar? Scenar-terapia: wskazania, przeciwwskazania, opinie

Każde wyjście z ciężkiej choroby – to radosna okazja nie tylko dla pacjentów, ale także dla jego rodziny i przyjaciół. A dzisiaj jednym z głównych dyrygentów taki cud jest terapia Scenar, których opinie wypełnia niemal cały świat.


prehistoria

Nie jest tajemnicą, że jedną z głównych metod leczenia nawet w czasach starożytnych było zachęcanie wytrzymałość przy minimalnym wpływem narkotyków. To o niej i mówi motto starożytnych lekarzy, który stanowi, że pierwszą rzeczą, którą trzeba leczyć pacjenta, a nie choroby.

Wieki minęły, ale wykonalność tego stwierdzenia potwierdza tylko. Jest to szczególnie istotne, gdy stało się ostatnim z badania potwierdzają teorię, że skóra ciała ludzkiego jest to, że niby polu informacyjnym, który wysyła informacje o stanie wszystkich narządów wewnętrznych. Ponadto skóra ludzka zawiera biologicznie aktywne punkty, które mają dużą czułość na działanie różnych czynników z zewnątrz. To jest manipulacja tym polu informacyjnym i zbudowany terapia Scenar, pozwalając na zewnątrz wpływa chorego narządu i funkcjonalny system jako całość.

opis

Sam przyrząd waży około 300 gramów, a jego wygląd przypomina pilota od telewizora. Ale jak to mówią, to nie ilość, ale w wyniku, który został osiągnięty przez urządzenie. Nietypowo, jest ekspozycja skóry prowadzi nie tylko do zmian funkcjonalnych, ale także pozwala na odwrócenie procesu, który doprowadził do pozornie nieodwracalnych zmian organicznych. Warto również wspomnieć, jest fakt, że taka terapia ciało jest idealne jako metoda elektroterapii i akupunktury.

Co można łączyć?

Jako ostatnich badaniach przydatnym stosunkiem takiego leczenia wynosił 90% (a całkowite wyleczenie pacjentów zostało stwierdzone w 60% przypadków, a dodatnia dynamika była obserwowana w 30%). Ponadto dowody naukowe, że stosowanie tej metody przyspiesza odzyskiwanie co najmniej 3 razy, a co najważniejsze, nie wystąpiły przypadki, gdy szkoda została zadane na końcu lub w trakcie leczenia zdrowia pacjenta.

Fizjoterapia z tym urządzeniem w pełni zgodne ze wszystkimi procedurami medycznymi (przynajmniej znacznie zmniejsza negatywne skutki stosowania innych zabiegów). Niestety, doświadczenie wykazuje, że związek według niniejszego sposobu z niektórych zabiegach terapeutycznych, w końcowym etapie osiąga cel przypisane im w 100%. Więc idealnie nadaje się:

 • koc leczniczy OLM-1.
 • Psychoterapia.
 • Terapia elektromagnetyczna.
 • Hirudotherapy.
 • Czyszczenie procedur.

Problematyczne połączyć rozpoznany akupunktury oraz rozmaite metody oparte na wykorzystaniu akupunktury. Obniżenie efektu terapeutycznego jest ze względu na fakt, że zwiększone obciążenie na informacjach ciała.

Połączenia nieuzasadnione uznane leki przerywające samoregulacji (antybakteryjne, hormonalnych i chemioterapeutyczne leki). Należy jednak pamiętać, że nawet w przypadku ich stosowania terapii Scenar znacznie zmniejsza ich negatywne skutki.

Efekty

Aby efekty tej terapii obejmują: normalizacja funkcji sfrustrowany, szybszy czas redukcji procesów patologicznych, które wcześniej były wyraźne. Ponadto, należy wziąć pod uwagę, że więcej niż 95% pacjentów, którzy przechodzą terapię fizyczną czuł znaczną poprawę ogólnego dobrego samopoczucia. Ponadto, w większości przypadków obserwowano działanie przeciwzapalne, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne i immunomodulujące działanie. Ponadto, wynik osiągnięty nie jest tymczasowa, o czym świadczą ostatnie badania przeprowadzone. Warto również zauważyć, że taka terapia jest jeden wspólny Kluczową cechą – całkowite wyeliminowanie wszystkich następstw jakiegokolwiek stanu stresu i aktywacji funkcji regeneracyjnych organizmu człowieka.

świadectwo

Do tej pory, wskazania do tej terapii są prawie wszystkie choroby ortodoksyjnej medycyny, ale największym sukcesem cieszy się w zakresie rehabilitacji i odbudowy. Ponadto, jest on również stosowany w kosmetykach.

Scenar natury – panaceum, które służy do przywracania różnorodne funkcje organizmu, które wcześniej były uważane za praktycznie stracili. Niestety, funkcje, które zostały całkowicie stracone, odzysk jest nie być, ale przypadki zmniejszenia nasilenia choroby zanotowano.

Ponadto, z uwagi na brak właściwości niszczących tego urządzenia jest nieskuteczna w przypadku, w którym opcjonalnie (kosmetologii działania).

Ponadto, takie wspólne leczenie organizm jest to, że może on być stosowany zarówno do intensywnej terapii (wycofanie szoku, aktywność krążenia, Instant przeciwbólowym) oraz w długotrwałym leczeniu chorób przewlekłych.

Warto zauważyć, że liczne badania potwierdziły skuteczność Scenar zarówno podczas przygotowań do zabiegu oraz w leczeniu później. Ponadto, okazało się dość skuteczne w działania profilaktyczne z urazami, oparzenia, odmrożenia, odporności i procedur odzyskiwania po ciężkich ładunków, syndrom chronicznego zmęczenia.

Terapia Scenar jest również często stosowany do usuwania następujących schorzeń:

 1. układu oddechowego (zapalenie tchawicy, zapalenie płuc, gruźlica).
 2. układu pokarmowego (żołądka, choroba wrzodowa żołądka, dyskinezja, zapalenie wątroby, zespół postcholecystectomical).
 3. zakażenie dróg oddechowych (odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie kłębuszkowe nerek, choroby nerek, kamień, kolka nerek, zapalenie pęcherza, zapalenie cewki moczowej).
 4. Położnicze i ginekologiczne (znieczulenie i stabilizacja porodu, zapobieganie przed- i poporodowej okres, a wady wrodzone w leczeniu niemowląt, profilaktyki różnych chorób u kobiet w ciąży).
 5. Narządów płciowych u mężczyzn (zjawisko prostaty, zapalenie cewki moczowej, problemów związanych z procesami zapalnymi w zakresie rozrodczym).
 6. choroby układu krążenia (żyły zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie osierdzia, niedociśnienie, dystonia, żylaki).
 7. układ krążenia (pewne postacie niedokrwistości, tłumienie hematopoezy skaza).
 8. Układ nerwowy (nerwobóle, zapalenie nerwów, rwa kulszowa, Plex opryszczka na plecach, liczne zaburzenia asthenovegetative, epilepsja, udar mózgu, podwzgórze syndrome).
 9. układu mięśniowo-szkieletowego (różne choroby kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów, zapalenie stawów, uszkodzenie mięśni, więzadeł, złamania i dyslokacje o różnym znaczeniu, opuchlizna).
 10. Choroby chirurgiczne (ropień wrzenia chłonnych, owrzodzeń troficznych, krwiak).
 11. Laringootorinologii (katar, zapalenie migdałków, zapalenie zatok, zapalenie zatok czołowa, indywidualna utrata słuchu choroby).
 12. Wzroku (zapalenie naczyń krwionośnych, różne uszkodzenie oczu, zmniejsza zmęczenie i powikłania po zabiegach chirurgicznych przeprowadzanych).
 13. Dentoalveolar (choroba przyzębia, paradontoza, ból zęba, szczękościsk po procedur dentystycznych, zapalenie i możliwe powikłania).
 14. Neonalogicheskih (słabo rozwinięte narządy i układy, kefalogetomy, pneumopathy, niedotlenienie).
 15. choroby skóry (atopowe zapalenie skóry, łysienie plackowate, rumień guzowaty, atopowe zapalenie skóry).

Jak pokazuje praktyka, jest to szczególnie udany fizjoterapia osiągnęła w pediatrii, a mianowicie w patologii opóźnionego rozwoju umysłowego i fizycznego, dysbioza, kręcz szyi, skazą.

Ponadto, urządzenie to okazało się bardzo dobrze w onkologii i intensywnej opieki obszarze.

Nie ulega wątpliwości, taka bardziej niż imponującej listy patologii w wątpliwość, ale tu trzeba dodać, że Scenar leczenie nie jest skierowany do leczenia niektórych chorób, a do przywrócenia systemów funkcjonalnych organizmu jako całości.

Terapia Scenar: przeciwwskazania

Można powiedzieć, że czysto teoretycznych przeciwwskazania do takiego leczenia. Tak więc, jeśli masz rozrusznik powinien przeprowadzić procedurę z ostrożnością. Kiedy choroba psychiczna jest również niepożądane Scenar leczenie. Gdy objawy „ostrego brzucha” nie jest warte ryzyka, trzeba iść do lekarza i dowiedzieć się charakter bólu. Inne absolutnych przeciwwskazań do stosowania tego sposobu obróbki nie jest. Ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że po przeprowadzonym zabiegu istnieje pozytywna tendencja u chorych na raka, u noworodków, kobiet w ciąży … ale należy rozumieć, że wynik leczenia nie zawsze jest natychmiastowy, a czasami przedłużony czas. Ponadto, czas odzyskiwania zależy przede wszystkim od początkowego stanu zdrowia organizmu człowieka.

Dlaczego jest to tak skuteczne?

Niewiele osób wie, że terapia Scenar, przeglądy, które już osiągnęły kraje europejskie i pod warunkiem, że cały system innowacyjnych elementów technicznych i metodologicznych. Jako przykład można wymienić wysokiej amplitudzie (nie szkodliwe) efekty, obecności sprzężenia zwrotnego, zmieniając impedancję skóry i eliminując (zmniejszenie) zależność. W końcu, na takiej ekspozycji aktywowane prawie wszystkich włókien nerwowych, w tym C-włókna cienkie, i jak wiadomo, przewody chemiczne w nich neuropeptydów.

Numer referencyjny: Niedawno przeprowadzone badania wykazały, że neuropeptydów wraz z różnymi czynnikami humoralnej są odpowiedzialne za wszystkie działania biologicznego.

Jak wygląda leczenie?

Terapia Scenar jest następujący. W pierwszym kroku jest określona przez optymalny pozycji przez pacjenta, spełniające jego affordability leczenia. Potem trzeba uwolnić ciało od części odzieży, w których efekt terapeutyczny będzie realizowany. Jeśli musisz zgolić włosy oni ogolił, lub jeśli jest to dozwolone w tej sytuacji, a następnie lekko zwilżyć wodą. Ponadto, należy wziąć pod uwagę, że w przypadku braku możliwości wpływania bezpośrednio w dziedzinie patologii (na przykład, jeśli stosuje się gips), konieczne jest, w celu odkażenia sąsiednie obszary ciała. W szczególnie ciężkich przypadkach terapia ciała jest możliwe tylko za pomocą zdalnego elektrodę.

Przejściowy czas procedura zależy od zadań: 30 sekund (najszybsza eliminacja epizodów ostrego bólu) i do kilku dni, kiedy chcesz zaoszczędzić pewną władzę. Z reguły, procedura zajmuje od 15 minut do godziny. Szczególnie zalecany jest w żadnym wypadku nie może przekraczać tych zabiegów fizyczne dłużej niż 40 minut, gdyż nadmiar długości korpusu procedury przestaje reagować na krótko manipulacji wykonanego z niego.

Ważne! Zastosowanie dwóch urządzeń w tym samym czasie znacznie zwiększa efekt terapeutyczny.

Czas trwania choroby jest ustalona. Tak więc, dla ostrego stanu będzie wystarczające i kurs standardowy. W chorobie chłoniaki, które mają tendencję do częstych i gwałtownych zaostrzeń, zaleca się przeprowadzić kilka kursów po pewien okres czasu jest zazwyczaj 60 dni. Ważny jest fakt, że pozytywny trend może wystąpić już w pierwszym cyklu, ale efekt zagojenia rany po pewnym czasie po zakończeniu leczenia, która wykorzystuje Scenar aparat, który podsumowuje jedynie potwierdzić to stwierdzenie.

Należy również pamiętać, że w celu osiągnięcia maksymalnych korzyści z procedury leczenia zaleca się rozpocząć na początku zaostrzenia choroby.

Wyjątkową cechą leczenia uważa się to, że podczas przebiegu procedur obserwuje wszystkie objawy choroby w odwrotnej kolejności (jak w przypadku filmu do tyłu). Nawiasem mówiąc, większość pacjentów jest odnowiony ból, który powstał z nich na długo przed rozpoczęciem leczenia, ale w przyszłości, jak twierdzą, ból minął, a zacząć się poprawiać. Możemy założyć, że skenar w pełnych zastępuje sprzęt medyczny, którego cena jest dosyć wysoka.

Powstające podczas leczenia zaostrzeń są dwie kategorie:

 1. Nadchodzące trakcie postępowania, a ustępuje po 1-2 dniach.
 2. Pojawiające się po środkach zaradczych.

Pierwsza kategoria obejmuje:

 • Wali.
 • Ogólne osłabienie, gorączka, odruchy wymiotne, drżąc na całym ciele.
 • Ból różnych lokalizacjach.

Druga kategoria charakteryzuje się:

 • Ból w narządach wewnętrznych.
 • Drętwienie, swędzenie łatwe.
 • Biegunka, kaszel, różne wysypki na skórze.
 • koordynowanie zmiany, słuch, węch.

Ale jak pokazuje praktyka, wszystkie zaostrzenia są krótkotrwałe. Każdy z nich charakteryzuje się pozytywnego trendu, a są one dość łatwe do przeprowadzenia. Warto również zauważyć, że terapia Scenar nie może powodować nawrót choroby u około 10% pacjentów.

Kto dziś mogą korzystać Scenar?

W tej chwili w naszym kraju, to urządzenie jest aktywnie wykorzystywana przez lekarzy z różnych dziedzin. Popyt specjalny cieszy się chirurdzy uraz, internistów, neurologów, ginekologów. Ponadto prostsza wersja jest już dostępna dla zwykłych obywateli, którzy nie mają specjalnego wykształcenia medycznego.

Terapia Scenar: cena przyjemności

Jednym z pierwszych pytań prosty laik idzie mniej więcej tak: „Czy to możliwe, aby taki Pieniądze można taki efekt?” I to naprawdę zaskakujące, biorąc pod uwagę, że zakup urządzenia, zakupione prawie całą klinikę – i to wszystko w jednej kieszeni. Cena urządzenia, w zależności od wersji, wynosi od 900 do 3480 rubli. Wydawałoby się, fantazję, jeśli nie jest to potwierdzone przez badania naukowe i tysiące pozytywnych rezultatów dla osób w całym kraju.