811 Shares 8818 views

Podsumowanie: „profesora DOWELL Głowa”. Informacje, które pomogą Ci zrozumieć, czego się spodziewać z książki

Nazwa jednego z najbardziej znanych dzieł Aleksandra Belyaeva wygląda raczej niejasne i nie w pełni zrozumieć, co dzieje się w powieści. I krótkie podsumowanie nie rozwiać „mgłę” nad treścią. Aby pomóc tym, którzy mają wątpliwości, czy nie czytać – podsumowanie. „Profesora DOWELL Głowa” – książka, która prowadzi do skomplikowanych i użytecznych odbicia. Zrób to!


Pierwszy rozdział Podsumowanie: głowa profesora DOWELL spotkała się z Mari Loran

Poważne myślących młode kobiety do pracy Mari Loran zorganizował laboratorium słynnego naukowca – prof Kern. W pierwszy dzień Kobieta oczekuje szok – w jej miejscu pracy „mieszka” … ludzkiej głowy, pozbawione tułowia. To było dla niej, że musi zająć. Mimo swojej urody i względnej młodości, Marie postanawia zrozumieć pracę, tym bardziej, że naprawdę potrzebują pieniędzy.

Gdy tylko odkryć, profesor DOWELL głowy (podsumowanie byłaby niepełna bez tego faktu) nie tylko rozumie, ale także myśli jasno, a jednak, jak się okazuje Marie na własne ryzyko, może mówić. Od tej chwili panna Laurent uświadamia sobie, jak to jest bogaty, ma ciało! Jak dziwne, jak może się wydawać, ale Marie i szef profesor mógłby zaprzyjaźnić.

Dowiaduje się, że nawet w jego obecnym stanie Dowell działa. I wszystkie wyniki jego pracy Kern przewiduje ich rozwoju. Dowell dzieli również z podejrzeniami Marie, że celowo nie mają pomocy kolega w czasie ataku astmy, który był rzekomy powód porzucenia naukowiec życia. Laurent zaczyna odczuwać niechęć do Kern.

Ciąg dalszy Podsumowanie: głowa profesora DOWELL dostaje „przyjaciół”

Profesor Kern postanawia kontynuować pozytywne doświadczenia celów rewitalizacji – w swoim laboratorium „załatwić” szef pracę Tom i aktorki Brigitte. Taki „Zmartwychwstanie” dla nich – coś zupełnie niezrozumiałe. Chcą żyć jak przedtem ponownie. To sugeruje Kern na założeniu, że można spróbować szyć i ciało. Jednocześnie, dowiaduje się, że Maria jest od dawna rozmowy z szefem Dowell. Ona posiada informacje, które w istocie czyni przestępcę Kern. Naukowiec szantażuje Laurent, który będzie wyłączyć telefony, które zapewniają funkcje życiowe głowy, jeśli ona nie chce pracować i starać się opuścić swój dom.

Podsumowanie niesamowite postępy: głowa profesora DOWELL zakładała w rewitalizacji briquet

Z pomocą swojego bogatego doświadczenia w chirurgii i cennych wskazówek Dowell Profesor Kern Brigitte szyje głowę do ciała piosenkarza Anzheliki Gay, który zginął w katastrofie kolejowej. Eksperyment zakończył się sukcesem! Ale aktywność i niespokojny Brigitte Kern ucieka z domu, jak tylko w pełni przywrócone.

Co stało się potem?

Po ucieczce Brigitte ze swoimi przyjaciółmi opuszcza Paryż i przypadkowo spotyka się z Armand Lara, który był zakochany w martwym Angelica i Arturom Douelem – syn profesora, który, jak wszyscy myśleli był martwy.

Pod presją Lara mówi przyjaciołom prawdę, a oni decydują o zbadanie sytuacji. Tymczasem Brigitte zapalny rany na nodze, która była Angelica.

W tym czasie, Mari Loran jest w szpitalu psychiatrycznym. Tam, jak kierowany przez Kerna, metodycznie starają się jeździć mad. Ale ona przychodzi z pomocą Arthur Dowell.

„Głowa profesora DOWELL za”: treść ostatniego rozdziału

Brigitte i jej przyjaciele nie może wyleczyć ranę, dziewczyna gorzej. To idzie do rdzenia, który stara się jej pomóc, ale jest już za późno! On znowu pozbawiać ciało Brigitte. Living głowy pokazał na specjalnym posiedzeniu, co stanowi Mari Loran. Ona gniewnie naraża profesora. W swoim laboratorium jest odwiedzana przez przedstawicieli prawa.

Tam znaleźliśmy głowę profesora Dowell, która jest prawie niemożliwe, aby znaleźć powodu zastrzyków parafiny – Kern zadbał, aby ukryć ślady swoich działań, ale to nie było możliwe do końca.

W ostatnich chwilach Dowell widzi jego syn, który przyszedł do domu z policji i straży rzędu mówi, że Maryja wie wszystko o sprawy Kern. Wszystko znalezione! Kern popełnia samobójstwo.

Książka „profesora DOWELL Głowa” – arcydzieło, myślenia

Wydaje się, że ludzie od dawna marzy o tym, jak pokonać śmierć. Ale za jaką cenę jest to możliwe? Tylko pełnometrażowy powieść pozwala nam zrozumieć całą Globalność problemu!