704 Shares 4769 views

Jak używać lakieru żelowego? Jak stosować i usunąć lakier żelowy?

Do tej pory, żel paznokci staje się coraz bardziej popularny, pozostawiając ostatnie paznokci akrylowych. To doskonale zastępuje konwencjonalne lakiery, ale przechowywane znacznie dłużej bez utraty koloru. Utrzymanie dokładność, mogą być przekazywane z doskonałym manicure do 3 tygodni.

niezastąpioną rzeczą

Żel Lakier – specjalne substancje w różnych pigmentów barwnych powszechnie stosowanych do powlekania górnego paznokci. To musi być polimeryzowany w lampie UV przez około 2 minuty. Jeśli przyczyna oznacza tylko jedną warstwę, a następnie pojawi się półprzezroczysty kolor, a jeśli dwa – gęsta i bogata. Najważniejsze – aby wiedzieć, jak używać lakieru żelowego, a następnie, bo nie będzie trudne, aby szybko uzyskać ładny schludny manicure. W przeciwieństwie do prekursora, powłoka nie jest konieczna do składania mechanicznie, to łatwo rozpuszcza się w specjalnym płynie. Aby to zrobić, należy użyć produktu z acetonem lub remuver. Teraz można zobaczyć w magazyn manicure lakier żelu pomysły żadnych kobiet, są pod wrażeniem różnorodności i pozwalają wybrać najbardziej odpowiedni do obrazu i wzdłuż opcji.

Prawidłowa aplikacja

Niewłaściwe przygotowanie paznokci i stosowanie materiału wpłynie na okres, w którym manicure będzie wyglądał pięknie. Technologia jest bardzo ważny polski żel pokrycie paznokci, dlatego trzeba znać podstawy pracy z nim.

Najpierw trzeba starannie przygotować się do zabiegu paznokcie, wyczyścić je za pomocą stabilizatora, środka odtłuszczającego i osuszacza dla tych potrzeb.

Na pokrycie długo trzymać i nie pęka, jest niezbędna, aby usunąć warstwę tłuszczu z paznokci. Pomoże to podkład, jeśli nie jest stosowana, farba może pękać. Takie nowoczesne produkty nie zawierają alkalicznych, dlatego naturalną gwóźdź nie cierpi. Nie dotykać palcami już przetworzonego wafla. Obowiązkowy etap stosuje się tylko podstawę lakieru żel, który chroni gwoździe o różnych kolorach i pigmenty kolorowe warstwy skleja się z płytki paznokcia.

doskonałe wykończenie

Podczas pracy z lakierem żelu, konieczne jest, aby zastosować wszystkie składniki płynne ruchy z góry na dół, pomaga zapewnić idealnie płaską powierzchnię. Najcieńszy Zasadowy produkt należy stosować warstwy. Sporo o tym, aby zwilżyć pędzlem i nałożyć na płytkę paznokcia, jakby tarcie go. Najważniejsze – aby zamalować paznokcia i końcówka całą drogę, aby uniknąć problemu podnoszenia pokrywy. Jeśli koniec gwoździa do malowania źle, możemy uzyskać odpryski warstwy kolorów w przyszłości. Następnie będziesz potrzebował specjalnej lampy dla paznokci żelem, gwoździe wysłać go do 2 minut do polimeryzacji.

jasne farby

Manicure kolorowym lakierem żelu jest nieznacznie różne, na przykład, jasne kolory należy zastosować co najmniej dwie warstwy.

Jak używać lakieru żelowego do manicure było bez wad? Nałożyć pierwszą warstwę lakieru i całkowicie ciemnej zamalować paznokci jest trudne, ale następujące warstwy powłoka pokrywa i wyrównuje powierzchnię wszystkie braki.

manikiurzystka zaleca się zastosowanie 3 cienkich warstw materiału i nie zapomni do końca malować paznokci. I musimy odesłać nagietki w lampie przez 2 minuty

manicure francuski

Aby uzyskać doskonałą french manicure bez żółte plamy, ręce w rurze powinna być 1,5 minuty. Dla czystej białej linii „uśmiechu” na paznokcie białą warstwę można nanosić kilka razy z płaszczem.

W końcowych etapach trzeba wziąć gwóźdź kotwicę i stosuje się go na gwoździu, warstwa powinna być nieco grubsze niż kolor. Po paznokieć pokryty lakierem, należy odesłać do lampy polimeryzacji w ciągu 2 minut. Jeżeli środki zabezpieczające nie jest całkowicie wysuszone, paznokcie stracić swój blask. Zachować szczególną agenta bez acetonu i usunąć lepką górną warstwę, a następnie pojawi się paznokcie z pięknym połyskiem.

Usuwanie żelu lakier

Ci, którzy manicure w salonie piękności, to lepiej, aby usunąć farbę z wybranym specjalistą lub zadać mu nazwę firmy produkcyjnej, która została użyta w manicure, a następnie kupić specjalne narzędzie do usuwania.

Jak użyciu lakieru żelowej, powszechnie znane. I uczenia się, jak go usunąć bardzo starannie? Spróbuj zrozumieć. Zaletą tej procedury w domu to jest jasne dla wszystkich – nie trzeba nigdzie iść i czekać w kolejce do swego pana.

W tej procedurze, płyn jest wymagana do usunięcia lakieru, jednak niekoniecznie w kompozycji powinna być aceton. przygotować również wełna, pomarańczowy kij, zwykłej folii, pilniczek i szlifierki.

Lakier żel usuwanie się w etapach: pierwszy kawałek bawełny zanurzenia w cieczy z acetonem i zamocować płytkę paznokcia. Następnie trzeba owinąć górną folią i moczyć przez około 15 minut. Z kolei usunąć folię z każdego palca, usuwając resztki pomarańczowy sztyftu żelu do paznokci. Pamiętaj: jeśli lakier jest usuwany z złej paznokcia, nie spiesz się otkovyrivat, po prostu zawinąć go w kawałku folii przez jakiś czas. Po usunięciu procedury powlekania może być szorstka paznokci delikatnie wypolerować miękką szlifierka. Następnie zrób manicure, dając paznokcie ulubiony kształt i długość.

Plus i minus manicure żelem polskim

Żel polska ma swoje pozytywne i negatywne strony. Jeśli mówimy o meritum, przede wszystkim jest idealnie dopasowane paznokcie i łatwość procesu aplikacji. Ta powłoka wysycha szybko specjalnej lampy, a paznokcie wyglądają o wiele bardziej naturalne rozszerzeń. Jednak największą zaletą jest to, że trwa długo, od jednego do trzech tygodni. Dobrze studiował technologia pokrycia paznokci żel polski przyniesie ci pewne zalety.

Wadą są wysokie koszty postępowania, specjalisty lakierniczej. Aby całkowicie go usunąć, to zajmie około 20 minut.

Również istnieją pewne przeciwwskazania do stosowania lakierów Gel – reakcja alergiczna na składniki aktywów i osłabiony własne paznokcie. Czasami konieczne jest, aby dać paznokcie odpocząć od lakieru żelowego. Ponadto, eksperci zalecają, aby usunąć je w ciągu dwóch tygodni, i nie trudno utrzymać manicure przez długi czas.

prawidłowe przechowywanie

Ważne jest, aby przechowywać produkt prawidłowo. Jeśli nie przestrzegać zasad, wówczas agent może szybko gęstnieć, więc nie można użyć lakieru żelowego w przyszłości. Po pierwsze, nigdy nie umieścić go w pobliżu dołączonego lampą UV i nie pozostawia butelkę na bezpośrednie działanie promieni słonecznych (promieniowanie ultrafioletowe jest taka sama). Po paznokci żel spowoduje wszystkie paznokcie, przetrzeć szmatką bubble szyi, usunąć resztki farby i dość zamknąć butelkę.

żel lakier do manicure pomysły

Piękny manicure zależy od sposobu korzystania lakier żelu i jaki kolor wybrać. Najbardziej popularna powłoka manicure paznokci lakier jest monotonna. Paleta kolorów jest tak wszechstronny, że oznacza, że można podnieść do każdego stroju.

Znakomicie wygląda gradientu rodzaj manicure, gdzie kilka kolorów, zwykle dwa lub trzy spotykają. Robi ten manicure jest dość prosta, ale jaki efekt!

Ale niekwestionowanym liderem jest klasyczny francuski manicure. Jeżeli końcówka kolor lakieru do paznokci rysować i dodać kilka błyszczy, można wybrać się na każdą okazję. Miłośnicy kurtka, eksperci radzą, aby spróbować zrobić moon manicure, który również wygląda dość elegancki na paznokciach.