846 Shares 9085 views

Jaki będzie rok Konia Węża

Lat pod patronatem Końca, obiecują znaczące zmiany i zmiany praktycznie wszystkich horoskopowych oznaczeń, które tworzą Koło Zodiaka. Okres ten stanie się rodzajem bariery nadmiernej wyceny: wartości i priorytety ulegną zmianie. Rok Koni budzi zarówno dobre, jak i złe cechy, z tego wynika, że istotne aspekty w ogóle będą zależeć. Sprzeczność, do pewnego stopnia nieodłącznie związana z tym znakiem, będzie również odzwierciedlona u ludzi. Porozmawiajmy o tym, co rok Roku Końca przygotowany dla Węża w różnych sferach życia.


Ludzie urodzeni w roku węża, przede wszystkim poczują się ognistym temperamentem konia. Przez cały okres czekasz na fajerwerki emocjonalne, syczące, przepływ pianki i pęcherzyków powietrza. Oczywiście, trudno radzić sobie z tak nietrwałością, ale nie ma nic do roboty. Co mogę doradzić? Trzymaj stabilność emocjonalną pod kontrolą.

Miłość, relacje

Już na samym początku 2014 roku Serpent nie zaczyna się w najbardziej romantycznym związku. Są nieaktywne i irytujące dla swojego partnera, który wcześniej był w trybie uśpienia. Sputnik życia po prostu stanie się dla ciebie "czerwoną szmatką", a ty poważnie myślisz o kontynuacji relacji.

Dla Węża będzie decydujący rok konia w planie miłości. Nawet takie drobiazgi jak chrapanie mogą stać się destrukcyjnym mechanizmem. Jeśli partner, który mieszka obok, może tolerować wszystkie drwiny i bezzasadne oskarżenia, to para ma szansę na szczęśliwy wspólny starość. Choć Snake nie jest bardzo zdenerwowany, zerwanie relacji. Z filozoficznym spokojem bierzesz ten fakt i prawdopodobnie będzie miał rację.

Samotność jest krokiem ku nowości, która obiecuje radość i dobre samopoczucie Wężowi. Rok Końca przyciąga kuszącymi obietnicami i szerokimi horyzontami, więc nie ma sensu opłakiwać dawnej miłości i zatrzymać się – to tylko historia. Okres jakiś nerwowo wpływa na węże, drażnią najbliższych przyjaciół. Najważniejszą rzeczą nie jest syczenie, a nie potłuczenie trucizny, a nie spieszanie się w stronę strzelnicy.

Nie zapominaj o zasadach przyzwoitości i norm moralnych. Pamiętaj: życie boomerangu, a każda nieprzyjemna chwila powróci w podwójnym rozmiarze. Nie trać nerwów, lepiej dostroić się do nowego etapu, który przyniesie Ci niezapomniane przygody miłosne – tak mówi chiński horoskop. Snake w roku Koń może spotkać prawdziwą miłość i stworzyć rodzinę. Romantyczne stosunki całkowicie cię przytłoczą i zapominają o dawnej sympatii. 2014 obiecuje wiele emocji, więc przygotuj się na zmianę losów.

Chwile robocze. Kariera

W pracy nie wszystko jest gładkie i spokojne, w ogóle, jak w miłości. Będziesz wobec niesprawiedliwości i niezrozumienia ze strony przełożonych i kolegów. Ale radzimy nie martwić się i nie wspinać się po blasku: delikatność i delikatność – są to główne asystentki w biznesie. Wąż w roku konia będzie pracować w potu twarzy i zainwestować wszystkie siły, które osiągną wyznaczone cele. Ostrożnie podejdź do dowolnego pytania, uważnie przeanalizuj wszystkie propozycje.

Ważne jest, aby wykazać, że drapieżniki biura węża przebiegły i profesjonalizm. Wrogowie nie powinni widzieć w was ofiary i słabej osoby, robić wszystko chłodno, kontrolować każdy krok, niech wszyscy wiedzą, że jesteś niezwyciężony. Skrupulatnie tworzyć pułapki, ukrywając je, to główna broń w walce o przywództwo. Nie zejdź do obelg, plotek i drobnych skłóceń – dbaj o zdrowie psychiczne i reputację.

Trzymaj neutralność, zostań szarym kardynałem, ostrożnie ściskając nieuwagi kolegów między sobą, aby osłabić i usunąć przeciwników. Chwyć pożądane i "zdejmij się". Uwierz mi, zarobki wystarczą na normalne życie. Ogólnie rzecz biorąc ten okres jest dobry pod względem biznesowym. Już na początku roku poczujesz wzrost energii. W połowie 2014 r. Możliwe jest zwiększenie lub korzystna oferta. Nie przegap ptaka szczęścia. Wszystkie przedsiębiorstwa przyniosą dobre wyniki.

Finanse

Ogólnie rzecz ujmując węża, nadchodzący rok odniesie sukces. Zapewni to pewność siebie i stabilność finansową. Koń pomoże zwiększyć aktywność zawodową, w wyniku której osiągniesz materialny dobrobyt, możesz przyzwoicie zarabiać i wydawać pieniądze z przyjemności. Ale wszystko to można osiągnąć przez wysiłek. Lęk nie jest Twoim doradcą. Po upływie dni roboczych czeka nas długo oczekiwana podróż i pełne odpoczynek.

Gwiazdom zaleca się uważać na nowe wątpliwe propozycje. Kieruj się logiką i powodem. Jeśli najdrobniejsze szczegóły budzą wątpliwości, porzuć pomysł. Najbardziej krytycznym okresem jest od września do grudnia. Astrologowie zalecają, aby nie angażować się w zobowiązania kredytowe i nie zbierać długów, w przeciwnym razie zakończy się źle. Lepiej jest robić duże inwestycje w miesiącach letnich.

Zdrowie

Jeśli chodzi o dobrobyt węża, rok konia może nie być dobry. Bądź uważny na zdrowie, we właściwym czasie, traktuj zęby, przejdź, zbadaj i przyjmuj leki zalecane przez specjalistów. Węże, które będą wyraźnie postępować zgodnie z instrukcjami lekarza, będą mogły chronić się przed chorobami i chorobą. W listopadzie i grudniu możliwe są urazy i zmęczenie. Stan emocjonalny zostanie wstrząśnięty. Porada: poruszaj się więcej, jeść prawidłowo, weź witaminy i chodź na świeżym powietrzu.

PodsumowujĘ … c …

Okres przyniesie wiele sprzeczności i doświadczeń. Pozbądź się niepotrzebnych połączeń, wyrzuć wszystkie śmieci, w tym od głowy, dążenie do pozytywnych emocji. Otaczaj się miłymi ludźmi, bądź mniej zdenerwowany na temat drobiazgów i poświęcaj więcej czasu rodzimym ludziom. W chwilach smutku i tęsknoty nie zamykam, nie idź do siebie. Co sprawi, że rok Roku Kończy się dokładnie węża, czy kardynalne zmiany (zmiana obrazu, pracy, ukochanej osoby, miejsce zamieszkania) podnoszą nastrój.