853 Shares 8099 views

Smartphone HTC One Dual Sim E8

HTC – notorycznie Tajwan-brytyjska firma zajmująca się produkcją smartfonów i tabletów. Produkty tej firmy zawsze była znana z wysokiej jakości i niezawodności. W tym artykule omówimy szczegółowo opublikowanym niedawno HTC pomysł – One E8 Dual SIM. Chcesz wiedzieć więcej o tym telefonie? Zapraszamy do tego artykułu.


HTC One E8 Dual Sim: przegląd

W rzeczywistości, nowy E8 – jest nieco uproszczony model flagowy One M8. Telefon HTC One E8 Dual Sim zapożyczona z poprzednich władców projektowania i niektórych technologii. Ale to nie znaczy, że nowy smartphone – tylko bladą kopię flagowego. Jeden E8 mają mnóstwo ciekawych i unikalnych cech, które wcześniej nie spotkałem w telefonach HTC. Upewnić się, że można przeczytać tę recenzję.

projekt

Smartphone HTC One E8 Dual Sim ma dość ciekawą konstrukcję. W rzeczywistości, jest to mieszanina dwóch innych flagowych firmy. Dzięki zaokrąglonymi narożnikami, zakrzywione tylny panel i płaskie powierzchnie smartfon wygląda bardzo stylowy. Co do materiału, korpus jest całkowicie wykonany z tworzywa sztucznego o wysokiej jakości. Istnieją również wersje z błyszczącym i matowym wykończeniu.

Telefon idealnie leży w dłoni, jak to ma podjąć. Jednostka obudowa nie jest lepki, jest dość przyjemny w dotyku. Kolejną zaletą tworzywa – to jest prawie nie widoczne drobne zarysowania, uszkodzenia. Ponadto, zadowolony z różnych modeli. Smartfony są dostępne w różnych kolorach (ciemno czerwony, szare, niebieskie, białe i tak dalej. D). Dlatego też, każdy może wybrać gadżet do własnych preferencji smakowych.

parametry techniczne

Na pokładzie zainstalowano HTC One E8 Dual SIM quad procesor Qualcomm Snapdragon o nazwie 801. Jej częstotliwość zegara wynosi około 2,5 GHz. Adreno 330 służy jako potężne karty graficznej. Sam telefon ma 2 gigabajtów „baran” i 16 gigabajtów do przechowywania różnych aplikacji danych. W razie potrzeby, można kupić microSD-mapy oraz zwiększyć do 128 gigabajtów pamięci. Należy również powiedzieć kilka słów na temat budowy. Przez dobrej lokalizacji komponent smartfon nie przegrzać nawet przy wysokim ciśnieniu ciągłym.

produktywność

Fabrycznie nowa E8 – bezpośrednie potwierdzenie, że dobra optymalizacja ważniejsze niż „nadzienia”. Chociaż HTC potomstwo i nie może pochwalić się wysokiej mocy „żelaza”, pod względem wydajności może konkurować nawet z telefonów 64-bitowych. Osiągnięcie tego celu jest możliwe dzięki cudownym optymalizacji. HTC Jeden E8 podwójny SIM w stanie bez ugięcia i opóźnienie uruchomienia najbardziej wymagających gry (np NOVA 3 „KSW”, „smoły” i T, D).

pokaz

E8 odziedziczyła od swoich poprzedników nie tylko design, ale także ekran. Główne cechy wyświetlaczem 5-calowym są wysokiej jasności, kontrastu i maksymalne kąty widzenia. To chroni przed irytujące olśnienia i pozwala na odczyt nawet w słońcu. Co więcej, wysoka gęstość pikseli zadowala. Dzięki tej smartfonie daje bardzo wyraźny, szczegółowy obraz. będzie można znaleźć model z lepszym ekranem wśród nowoczesnych smartfonów jest mało prawdopodobne. Dotyk warstwa może obsługiwać do 10 równoczesnych elementami.

dźwięk

Wysokiej jakości system dźwięku – Chip big-smartphone od HTC. I fabrycznie nowa E8 – nie jest wyjątkiem. Telefon posiada głośniki przednie i unikalną technologię BoomSound. Wszystko to sprawia, że bardzo intensywny, czysty, żywy i głośno. A dzięki składany parawan wysokich i średnich częstotliwościach bardzo dobrze czuł głęboki bas. Słuchać muzyki przez HTC One E8 Dual Sim -on przyjemności.

kamera

Jest to kolejna zaleta Jeden E8. Główny aparat 13 megapikseli zapewnia prostu niesamowite zdjęcia w wysokiej rozdzielczości. Ich jakość jest nawet porównywalna z profesjonalnym „lustrzanki”. Ponadto, aparat ma dość szeroki kąt widzenia. Dlatego nie ważny szczegół nie jest stracone. Z punktu widzenia problemów również powstać nie powinna, ponieważ telefon jest bardzo ergonomiczny i wygodnie strzelać z każdej pozycji.

Jeśli chodzi o „frontalki”, tutaj też, wszystko jest na równi. Wtórna aparat 5 megapikseli pozwala na robienie ostrych i szczegółowych zdjęć. Ponadto smartfon posiada unikalną technologię o nazwie Up dotykowy, dzięki któremu można dokonać prostych zmian kosmetycznych. Dzięki wszystkim tym HTC One E8 Dual SIM można nazwać telefon do autoportretów.

Również smarfton jest cechą oprogramowania od HTC o nazwie Zoe. To pozwala łączyć zdjęcia ze sobą, a jego krótki film daje nowe możliwości edycji, i tak dalej. D.

bateria

Jeden E8 z jego starszy brat dostał M8 litowo-polimerowa Pojemność baterii 2600 mAh. Z tego typu smartphone posiada wspaniały autonomię. Pełna bateria wystarcza na 2 lub 3 dni od operacji. Ponadto telefon posiada dwa tryb oszczędzania energii. Po pierwsze tylko optymalizuje procesor obniża jasność danych graficznych i usuwa drgania tła. Drugi (awaryjne) przekształca telefon w specjalnym trybie z nowym interfejsem, w którym przechowywane są tylko podstawowe funkcje. Smartfon, podczas gdy w trybie awaryjnym i o około 10% ładunku jest w stanie dłużej niż 30 godzin.

funkcje

Trzeba też mówić o nowe funkcje, które zostały wdrożone w One E8. Być może jednym z najbardziej innowacyjnych głośnych i ważnych – Motion uruchamianie systemu. Dzięki nim można kontrolować swój telefon za pomocą gestów. Jest to bardzo wygodne. Na przykład, aby odebrać połączenie, wystarczy przynieść telefon do ucha. A żeby włączyć kamerę, należy posiadać smartfon w pozycji poziomej, a następnie naciśnij jeden z przycisków głośności.