828 Shares 3744 views

Czerwony matowe chrom: Charakterystyka i właściwości materiału

Film jest matowy chrom zachwyca atrakcyjne na pierwszy rzut oka. Rzeczywiście, taki materiał ma efekt luminescencji, która objawia się w słonecznej pogodzie. To nie jest nudne i fascynujące. Samochód pokryty matowym chromem, wygląda imponujące i chwytliwe, który pozwala właścicielowi urządzenia, aby podnieść swój status w oczach innych. Ponadto ta powłoka nie wymaga szczególnej opieki.


Właściwości materiałowe

Mat chrom stosowane łatwiej niż konwencjonalną winylu. W czasie ogrzewania materiału bardzo łatwo rozciągane. W związku z tym, że powierzchnia jest idealnie płaska. Jednocześnie koszty pracy są minimalne. Należy zauważyć, że chrom matowy rozciąganie nie traci koloru i nie zanika. W obszarach wysokiego obciążenia taki materiał zachowuje swoją jasność.

Czy łatwo przykleić

Film czerwony matowy chrom na samochody przyklejone dość łatwo. Najważniejsze – przestrzegać stosowania technologii. Folia ma rodzaju mikro-kanałów, które umożliwiają powietrzu ostrożnie usunąć pozostałości podczas klejenia. Dzięki temu znacznie ułatwione przez zastosowanie materiału o skomplikowanych szczegółów.

Okleit zderzak lub kaptur może być bez wysiłku. Ale to nie wszystkie zalety tego materiału. Oprócz otworów powietrznych, matowa chromu ma wystarczająco silne adhezyjny. Materiał mocno przymocowane do powierzchni nadwozia pojazdu. Tak więc WWW spoczywa łagodnie na farbie, która zapobiega powstawaniu szczelin.

właściwości folii

Czerwony matowy chrom przyciąga wielu właścicieli samochodów nie tylko jasny kolor, ale również dla jego właściwości. Wśród nich wyróżnia się:

  1. Szczelność. Krawędź folii powłoka jest przymocowany wystarczająco bezpiecznie. W wyniku tego, korpus pojazdu jest dobrze chronione przed mechanicznymi oddziaływania drobnego żwiru, pozostawia sobie chipów i zadrapań, wilgoć i inne czynniki, które powodują rozwój korozji.
  2. Ochrona przed promieniami słonecznymi. Dla wielu jest to bardzo ważne. Matowy chrom nie zezwala na światło słoneczne przeniknąć jego strukturę. W związku z tym, urządzenie farba nie pęka i nie palić.
  3. Odporność na uszkodzenia. Matowy chrom film jest w stanie chronić pojazd przed zadrapaniami i chipy, które często występują w wyniku uderzeń na ciele małych kamieni. Osiąga się to przez odpowiednio wysoką gęstością powłoki.
  4. Wytrzymuje chemikaliów. Powłoka jest odporna chromu mat sole, benzynę, rozpuszczalniki, olej maszynowy i innych substancji, które często stosowane są do obróbki chodnika pomiędzy mrozów. Dzięki korpusu foliowego jest niezawodnie chroniona.
  5. Folie matowe dla samochodów zdolnych wytrzymać nagłe zmiany temperatury. Dlatego też taki materiał uważany jest za idealny dla zarówno latem jak i zimą, ponieważ właściwości matowej folii są zachowane.

dlaczego czerwony

Czerwony matowy chrom doskonale czarne. Jest to dobra okazja, aby ozdobić oryginalnego samochodu. Taki nietypowy projekt jest idealny nie tylko do klejenia ciało, ale również na wnętrze szyte. Ponadto, chrom matowy czerwony doskonale ukrywa wszelkie otarcia małych zadrapań i innych uszkodzeń, chroniąc samochód przed korozją i wypalenia.

Na koniec

Red Satin Chrome – materiał, który sprawi, że uderzający pojazd, oryginalny i niepowtarzalny. Samochody, wklejony film wyglądają imponująco i przyciągają uwagę. Należy zauważyć, że materiał ten jest inny i nasycony głęboki odcień.

Czerwony – jest wybór zwycięzców, jak również osób, które są pewne siebie i wiedzą czego chcą od życia.