620 Shares 8530 views

Deniel Redkliff – Filmografia aktor. Filmy z udziałem Daniela Radcliffe'a

Dwadzieścia cztery brytyjski aktor Deniel Redkliff jest szeroko znany w świecie dla nich grać wizerunek Harry'ego Pottera w filmach, na podstawie książki Dzhoan Rouling swojego rodaka. To wspaniała opowieść o kreatorze chłopiec był tylko fakt, że miliony ludzi spodziewaliśmy. Jak w naszym nudnym i monotonnym życiu z codziennych tras „praca-dom” czasami brakuje magii!


Wszyscy pamiętamy, jak uważnie czytamy w baśni z dzieciństwa raz pierwszy Andersena. Jak zachęcające, że sztuka pisania bajkę nie jest zatopiony w zapomnienie, w XXI wieku! Miliony czytelników Jesteśmy wdzięczni Brytyjczyka Dzhoan Rouling dla kontynuacji tradycji europejskiej bajki.

Bohaterem tego artykułu poświęcił dziesięć lat filmowej adaptacji jej powieści. Nie każda kreatywna osoba nie tak szybko, jak tylko zacząć swoje życie w sztuce, by osiągnąć sukces zawodowy bezwarunkową. 10 lat swojej kariery poświęcił potteriade najlepiej opłacanym aktorem w ostatniej dekadzie – Deniel Redkliff. Jego filmografia – tematem tego artykułu.

dzieciństwo

Daniel urodził się w zachodniej części stolicy w UK 23/07/1989 w dzielnicy Fulham twórczego rodziny. Jego matka pracowała jako agent odlewania aktorów do serialu, a jego ojciec – agent literacki. Ci ludzie wiedzą, jak rozpoznać zawód dług utalentowanych ludzi i organizować swoją pracę. Ku ich zaskoczeniu, jedynak był utalentowanym artystycznie zdolny do przekształcenia sceny. Rodzice z dzieckiem czuł lukę i romans swojego jedynego syna.

Wystarczy pomyśleć! W wieku ośmiu lat, on zakochał się w dziewczynie Lucy. Chłopak starał się powiedzieć o swoich uczuciach kochanie, starannie przyniósł uznanie pióra jej linii. Młody Daniel Dzheykob Redkliff czekał z drżeniem, że będzie ona reagować. Ale przedsięwzięcie nie wyszło. Zaledwie linie nie zostały odczytane. Nie, Lucy odebrał nas i starał się ją przeczytać, ale widziała przed sobą tylko mazać. Powodem jest to, że Daniel nie została podana do pisania, a także wykonywanie innych prostych czynności zleconych. Miał trudny los – chory dyspraksja: bez sznurowadeł tie, lub guziki w kolorze. Niezdolność do wykonywania prostych codziennych czynności, które są dostępne nawet dla małych dzieci. Chłopiec czuje swą niższość, jego chorobę, która, podobnie jak ściany, nie mógł przezwyciężyć wszelkie ich pożądania. Cierpiał i płakał, a moi rodzice uspokoił …

Teatr studio

Mama i tata zrozumieć, że ani ekonomistą, ani prawnikiem lub IT-person ich syn nie będzie działać. Choroba nie będzie. Ale samoocena być facet podnieść, inaczej będą kłopoty. Kochający rodzice i rozumienia cudu, znaleźli intuicyjnie, być może, pojedynczą nić Ariadny, dając synowi teatralnej pracowni. A moja mama nawet nie wtedy nadzieję, że pewnego dnia nie będzie filmy z Daniel Radcliffe. Wszystko było znacznie prostsze. Człowiek powinien wyskoczyć psychicznie. O zawodzie aktora nie było. Dlaczego warto mężczyzna, którego przyczyną zaburzeń ruchowych jest brak rozwoju neuronów mózgowych, działających w zawodzie – potencjalny niszczyciel emocjonalny nakłada swoje piętno na duszy i przeznaczenie?

kino

Zajęcia w Teatrze Studio to nie tylko składa się z Danielem zakresie zainteresowań, ale także przyniósł jego przyjaciół, ponieważ w szkole miał zrozumienia z kolegami. Był na jego występy, jakby na skrzydłach. Naturalna i realistyczna gra dano mu przez Boga. A otworzy jak dziecko, z ukrytą niespodzianką patrzeć fascynuje filmowców. To może być długi czas bez pracy chłopca z takich danych – Deniel Redkliff? Jego filmografia już się rozpoczęła! I jak tylko miał godnej pracy. Wysoka klasyczny brytyjski Charles Dickens (co A. N. Tołstoj i Dostojewski F. M. Uważa swojego nauczyciela), jeden z najbardziej popularnych brytyjskich powieści „David Copperfield”, główną rolę. Praca nad filmem była pierwszym wielkim sukcesem młodego aktora. Został zauważony. Następnego zdanie nie musieli długo czekać – „Krawiec z Panamy” make epizod w

Casting główną rolę w filmowej adaptacji powieści Dzhoan Rouling

Oczywiście, czuję napęd odlewu, z niecierpliwością oczekując nowych ofert młody Deniel Redkliff. Jego filmografia zaczęło się 12 lat i nadziei, nadziei …

„Odwróciłem się” przypadek w 2000 roku. To był wspaniały adaptacja filmowa dobre i magia historii … Z jakiegoś powodu, wyobraźnię milionów czytelników współczesnego życia w sposób pragmatyczny i spędza większość swego życia w komputerze, zwrócił magiczną historię Dzhoan Rouling – jej powieść „Kamień Filozoficzny”, która stała się już światowym bestsellerem. Cały świat patrzył na Wielkiej Brytanii i w oczekiwaniu na zatwierdzenie: tutaj kinematografii stworzyć namacalny opowieść o współczesności.

Kierowany przez Kris Kolambus stóp utraconych w poszukiwaniu aktora do głównej roli. Ocenił 16.000 kandydatów, zawrotne, ale nikt nie przyszedł. Przez przypadek jego ramię skręconą kasety „David Copperfield”, a on zobaczył to, czego szukał dla: wyraziste oczy, zwycięsko otwartymi oczami dzieci. Taki wygląd jest w pełni zgodny z planem powieści. Z reżyserem w pełni zgodził się producent David Heyman. Okazało się również, że od dawna świadomi ojca Daniela. Aktor Deniel Redkliff został zaproszony na casting. I lo! Okazało się, że szedł w sumie 60.000 kandydatów do tej roli. (Casting nie spędził tylko Kris Kolambus). Potem długo nie mógł uwierzyć, że wygrał. W sierpniu 2000 roku został zatwierdzony do roli, to było naprawdę łut szczęścia.

Prace nad Potteriadoy

W 2001 roku obrazie „Harry Potter i kamień filozoficzny” został nakręcony. Sukces z publiczności, entuzjastyczne recenzje i pierwsze, aby zarobić więcej pieniędzy. Ale filmy tego „Pottera” z Denielom Redkliffom nie zostanie zakończone, to właśnie zaczynał. Sytuacja opracowane zgodnie z prawem kinowej rurociągu. Druga część serii – „Harry Potter i Komnata Tajemnic” – ukazał się w 2002 roku. Następnie filmy Daniel Radcliffe mnożą się następujący obraz „Harry Potter i więzień Azkabanu” w 2004, „Harry Potter i Czara Ognia” w 2005, „Harry Potter i Zakon Feniksa” w 2007 roku. Potem były „Harry Potter i Książę Półkrwi” w 2009 roku i dwie części „Harry Potter i Insygnia Śmierci” w 2010 i 2011 roku.

Oryginalność i styl reżyser Chris Columbus, który stworzył pierwszy film, został zastąpiony przez emocji i działań zorientowanych, nowego reżysera Alfonso Cuaron. Tak więc, jak widzimy, Potteriada zajęło 10 lat życia bohatera tego artykułu. Zaczął działając w filmach o Kreatorze chłopiec 12 lat i zakończyła 22-letni mężczyzna. filmy Daniel Radcliffe „Pottera” z aktorem przyniósł bogactwo i 40 mln fortunę. Kupił dwa mieszkania. Jeden w Londynie, drugi – w Nowym Jorku. Zacząłem żyć w oderwaniu od swoich rodziców.

Szkoła i Harry Potter

Jak wygląda badanie na temat uczenia się w szkole? Niestety, rzeczywistość tutaj nie było tak skuteczne, jak w kinie. Okazało się, że nasz bohater słabo przystosowane do „normalnego okrucieństwa dziecko” tak powszechne u dzieci społeczności szkolnej. Mówiąc o swojej biografii, już przypomniał „tonkokozhest” i vpechatlitelnost. Uczęszczał do prywatnej szkoły dla chłopców «Sussex szkoły dom», a następnie – w City of London School. Daniel musiał porzucić studia, przyczyną był konflikt z jego kolegów. W przeciwieństwie do nich była Deniel Redkliff. Filmografia, gdyż nie mógłby jednak spowodować zazdrość pewnej kategorii dzieci. Był w klasie nie jest „ich” czarna owca.

Ostatni filmografia

Przypomnijmy, że w roku 2007, bohater tego artykułu starał się „uciec” z wizerunkiem Harry Potter radykalnych środków: w sztuce „Evkus” to, według krytyków, „spalenie”, odegrał psychicznie chorego człowieka. Próbują „wyjść poza”, grał na skraju upadku. Jednak w tym czasie głównym celem jego pracy nadal pozostawał adaptację powieści Dzhoan Rouling.

Prasa zauważyć, że młodego aktora na ramieniu i innych dużych projektów. On naprawdę dojrzał. Jego maniery w społeczeństwie udoskonalany, tworzywo, stał mocno na nogach.

W 2012 roku Daniel w końcu wyszedł poza Potteriady grał prawników rolę w mistycznym thrillerze „Kobieta w czerni”. On jest, jak widzimy, stopniowo rozluźnia i usuwa się z dekady transformacji w obrazie Harry Potter. Jego następny surrealistyczne rola w serialu „Zapiski młodego lekarza” (2012) oraz w produkcji „Na śmierć i życie” (2013) przekonany.

plany natychmiastowe

Mówiąc o aktualnych planach gwiezdnej faceta, to warto pamiętać, podpisana w styczniu tego roku umowę z reżyserem Douglas Makgaftom projektu „Brooklyn Bridge”. Oprócz filmu, aktor bierze pozytywną perspektywę ich udział w produkcjach teatralnych. Więc Daniel Radcliffe Filmografia – nie tylko kierunek jego działalności twórczej.