593 Shares 8059 views

Kapsułek „Vagilak”: opinie i mechanizm działania

Dzisiaj, diagnoza „dysbioza”, niestety, dość powszechne. Ale nie każdy wie, że to patologia związana jest nie tylko z jelit. Coraz częściej jest to naruszenie pochwy microcenosis, zarówno kobiet i dorastających dziewcząt. Według statystyk, około połowa kobiet cierpi dzisiaj z takimi zaburzeniami, ale często dysbioza pochwy występuje bez objawów klinicznych. Tymczasem zmiana mikroflora nie jest najlepszy sposób wpływa na zdrowie reprodukcyjne. Lekarze udowodnili, że istnieje związek pomiędzy tą chorobą i powikłań ciążowych.

„Vagilak” Wiele świece są już znane. Teraz jednak pojawił się w aptekach i środki w postaci kapsułek i tabletek. Lek „Vagilak” że opinie lewo dla wielu kobiet, to suplement diety, który został zaprojektowany w celu przywrócenia flory i pochwy i jelita. Oznacza uwalnia firmę farmaceutyczną Jadran (Chorwacja). Składa się on z bakterii mlekowych, które aktywnie przenikać przez ściankę jelita do pochwy. Kapsułki zawierające pożyteczne bakterie rozpuszczają się dopiero w jelitach, z pominięciem żołądka.

Tabletki „Vagilak” – nowa generacja probiotyków, lek przeznaczony specjalnie dla młodych kobiet i dziewcząt, których wprowadzenie czopków dopochwowych przeciwwskazane. Jednakże, kobiety w wieku rozrodczym zauważyli, że ta forma jest bardzo wygodny w użyciu.

kapsułek akcji opinii „Vagilak” farmaceuci wskazują, że opiera się na fakcie, że lek wystarczająco szybko wchłaniane w jelitach i naczyniach krwionośnych wchodzi do cewki moczowej i pochwy. W przypadku, gdy kolonie bakterii kwasu mlekowego, proliferacji, co prowadzi do normalizacji flory. Przydatne bakterie wytwarzają kwaśne środowisko, które jest szkodliwe dla oportunistycznych i chorobotwórczymi mikroorganizmami. W ten sposób zahamowany ich wzrost. Ponadto, bakterie kwasu mlekowego, są znane – są normalne mieszkańców jelit, a ponieważ oba leczy i błon śluzowych.

wskazania

Lek „Vagilak” odpowiedź lekarzy potwierdza, z powodzeniem stosuje się:

  • stany zapalne dróg moczowo-płciowych u kobiet w dziedzinie (w złożonej terapii);
  • w bakteryjnego zakażenia pochwy u dziewcząt w wieku powyżej 10 lat, kobiet w ciąży oraz kobiet w starszym wieku;
  • na remont dróg rodnych w przygotowaniu do porodu;
  • W przygotowaniu do badań diagnostycznych lub ginekologicznych;
  • Sanitarny dróg rodnych przed wprowadzeniem urządzenia wewnątrzmacicznego;
  • w leczeniu chorób, które są transmitowane przez kontakt płciowy;
  • w trakcie i po leczeniu antybiotykami i virostatics;
  • w procesach zapalnych pochwy na tle niedoboru estrogenów.

Szczepy bakterii kwasu mlekowego należącymi do „Vagilak” oznacza komentarze przez ekspertów podkreślić, że są odporne na działanie środka plemnikobójczego. Kapsułki mogą być podjęte w kontekście stosowania w antykoncepcji, czopków, na przykład, oznacza „Pharmatex”.

przeciwwskazaniem tylko do użycia składników nietolerancji środki.

dozowanie

Kapsułki „Vagilak” należy dziennie przez jeden z żywnością, wyciska małe ilości cieczy. Jeżeli środek jest przypisany do tła terapii przeciwwirusowej lub przeciwbakteryjnym, dawkę zwiększa się o połowę. Pamiętaj, aby odróżnić virostatics odbiorczych czasowych lub antybiotyków i danego leku. Pomiędzy dawkami powinno przejść co najmniej dwie godziny.

Oznacza „Vagilak” opinii pacjentów pokazać nie działa natychmiast. Kolonie pożytecznych bakterii hodowanych śluzowych przewodu moczowo-płciowego i zaczął aktywnie hamują warunkowo patogennych flory, muszą być co najmniej dwa do czterech tygodni. Na dłuższą odbioru leku może przywrócić normalne biocenozę, która jest najlepsza profilaktyka chorób zapalnych u kobiet.

Przechowywanie konieczne, w temperaturze 25 ° C w ciemności, suchym znaczy. Lek ten jest dostępny bez recepty.