415 Shares 6909 views

Jak narysować bat pięknego?

Bat – obraz raczej symboliczny w wielu kulturach na całym świecie. Jednakże, w różnych grupach etnicznych zwierzęta te są odbierane w różny sposób. W kulturze europejskiej, ich charakter jest dość niejednoznaczne. Z jednej strony, one symbolizować magię, obłudę, zemsty, a po drugiej – mądrość, pomysłowość i zaradność. W azjatyckich kultur Dalekiego Wschodu, na przykład w Wietnamie, zobaczyć bat – to dobrze.


Potem symbol szczęścia, dobrobytu i szczęścia. Plemiona Maya czczony bat i wiele afrykańskie narody uznają to uosobienie ciemności. Pomimo faktu, że zwierzęta raczej nieprzyjemny wygląd, w sztuce one silnie zajmowanej niszy ich wygląd nie jest bez melancholijnego piękna i romantyczna tajemnicy.

Jak narysować nietoperza?

Nie ma nic prostszego! Obraz, który ma być zgodne z prawdą, najpierw warto poznać realistyczne fotografie przedstawiające te dzieciaki. Duże, odróżnia je od innych cech są ultrainny, całkiem membranowych skrzydeł, a ich małe, zaokrąglone uszy, trochę przypominające płatki kwiatów. Bez tego nie da się realistycznie przedstawiać tych myszy. Po tym wszystkim, jak narysować nietoperza, jeśli jej nie widzi?

Wskazówki

Ich główne siły starają się skupić ją na ukazać specyfikę. Na co zwrócić skrzydła i uszy, to zależy nie tylko od tego, jak zwierzę będzie podobna do oryginału, ale również charakter dziecka.

To będzie dobry lub zły mały potwór, czy będzie on dość przerażające, ale, na przykład, wesoły. Najbardziej popularne, jak narysować bat w etapach, to jego obraz ze skrzydłami rozpostartymi na ciemnym nocnym niebie na tle jasnym pełni księżyca. Aby to zrobić, musimy tylko kilka prostych kroków:

1. Znak Lekko sylwetkę myszy, a tym samym powinien on być wprowadzony w postaci kleszczy tłuszczu, jego boków – to skrzydła i róg – krótki ogon naszego zwierzęcia. Aby dać więcej realizmu niezbędne, aby obraz trochę asymetryczne. Take it easy, nabrosochnymi, małych uderzeń.

W centrum naszego kleszczy zobrazowania małego okrągłego głowę przymocowane do małej owalny łydki. Ale jak narysować bat bez uszu? Oczywiście, nie jest to możliwe, dlatego nadal przedstawiają małe uszy w postaci płatków, stojąc, znajdujących się na głowie zwierzęcia, jak wiewiórka. Ich wysokość jest prawie taka sama jak w głowie, ale dla podkreślenia, że obraz był jaśniejszy, mogą być nawet dwukrotnie. Jeśli obraz wymaga rysunek drobnych szczegółów, a potem idziemy do pyska naszego dziecka.

Kolejnym etapem

Nos jest jak mały pysk i oczy jak zwykle – paciorki. Jak narysować bat straszny? W celu uzyskania bardziej niesamowity widok z naszego małego zwierzęcia, możemy otworzyć szczęki z bardzo ostrymi zębami.

Następnie narysuj charakterystykę naszych skrzydeł nietoperza. wyraźnie pokazują, że poprzez przedramienia i czterema palcami, które rozchodzą się z jednego punktu jak promienie. Trzy z nich są długie, a piąty – tylko pazur. I na górze to wszystko jest pokryta membraną.

Ostatnim etapem

Teraz pozostaje tylko narysować zwierzę bardziej szczegółowo, i gotowe. Dać mu pewne cechy: uśmiech, czyszczenie zębów, czy coś innego. Oto jak rysować ołówkiem BAT. To proste. Po prostu podłącz swoją wyobraźnię i trochę cierpliwości. I będziesz miał bardzo ładne lub przerażające, a może bat-joker. Co najważniejsze, nie bój się rozpocząć i odebrać ołówek. można następnie pomalować swoje zwierzę, jeśli czujesz, jeśli chcesz, że liczba ta nie jest wystarczająca.