878 Shares 6890 views

Zapalenie błony śluzowej żołądka i wrzód – przyczyny i objawy choroby żołądka

Dziś niektóre z najczęstszych problemów z przewodu pokarmowego. Statystyki potwierdzają – ponad 75 procent obywateli rosyjskich cierpieć „żołądek”. W tym przypadku, nie więcej niż połowa z nich uważa objawy choroby żołądka jako potencjalne zagrożenie dla życia. Lekarze odpowiedzialny za to z kilku powodów: a niski poziom życia i w efekcie nie dość dobre jedzenie, nieuwaga do ciała, brak niezbędnych pierwiastków śladowych i witamin. Jednak, jak zwrócić uwagę eksperci, często nieznacząca problemy z żołądkiem i ołowiu przewodu pokarmowego do powikłań i nawet śmierć.

Według statystyk, większość ludzi cierpi z powodu choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy i żołądka. Teraz trochę o tych chorób, przyczyn pojawienia się i objawów.
Wrzód – to zniszczone fragmenty błony śluzowej. Przyczyny – trafienie w organizmie zakażenia Helicobacter pylori. Wnika to częściej z recepcji w piśmie niemyte warzywa i owoce. Ponadto, lekarze są izolowane i wtórną przyczyną wrzodów – zaburzenia neuropsychiatryczne, często spożywaniem alkoholu, paleniem, wlot antybiotyków. Objawy chorobie wrzodowej żołądka: odbijające z kwaśnym smaku, zmniejszenie apetytu i utrata wagi. Rzadko wydalanie krew w kale – jako wskaźnik choroby wrzodowej, ale objawem jest to pokazane tylko w czasie ostrej choroby. Wczesne ból (czyli wynikające po godzinę lub pół godziny po posiłku) mówić o wrzody w górnej części żołądka. Potem ten sam (półtora do dwóch godzin) – o choroby dolnych podziałów. Innymi słowy, objawy choroby żołądka może zmieniać się w zależności od wrzód rozwija się w dowolnej części.

Zapalenie błony śluzowej żołądka – zapalenie błony śluzowej. W tej chorobie objawy żołądkowe mogą być najbardziej znane ludzi, gdyż nieuchronnie związana jest z zatruciem pokarmowym, zatruwając toksyny (z powodu alkoholu i nie tylko), zaburzenia mikroflory (co jest związane z przyjmowaniem leków wpływających na mikroflorę żołądkową, jak również biorąc pewna rodzaj pokarmu: fast food, zbyt ostre lub zbyt tłuste).

Więc objawami zapalenia żołądka: po jedzeniu czujesz skurcze brzucha i nudności, wymioty i biegunka, a także bladą cerę, pojawia się białym nalotem na języku, suchość lub ślinotok. W tym przypadku, objawy owrzodzenia żołądka (nieżyt żołądka) zmieniają się w zależności od zwiększona lub zmniejszona w zależności od wydzielniczego ludzkiego. W pierwszym przypadku, ból po spożyciu pokarmu, nudności i odbijanie z kwaśny smak. W drugim – kwaśny smak w ustach otrzymuje metalu, istnieje biegunka, zaparcie, nudności.

Oprócz charakterystycznego bólu, istnieją inne objawy choroby żołądka, które podpowiedź właścicielowi, że nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na swoje ciało. Ten oddech, częste odbijanie, wzdęcia, uczucie ciężkości, wzdęcia, zbyt obfite ślinienie, dyskomfort podczas połykania żywności, częste biegunki.