410 Shares 1479 views

Rozszyfrowywanie marzeń: co marzy winogrona

Są ludzie, którzy są obojętni na różne znaki, przepowiednie i przesądy. Ale są też ci, którzy dosłownie na każdym kroku widzą "znaki" wysyłane z góry i biorą bardzo poważnie różne przejawy nadnaturalne. Jeśli należysz do drugiej kategorii ludzi, prawdopodobnie wiesz, że jeden z tych zaszyfrowanych wiadomości to sen.

Dzieło naszej podświadomości, zawsze słuchające pragnień, obaw i wątpliwości własnej osoby, zablokowanych przez świadomość i rozum, ujawnia się nam przez sny. Są to odbicia naszych prawdziwych pragnień, motywów, lęków, przekształcanych w obrazy wizualne.

Mechanizm marzeń nie jest tak prosty. Trudność polega na tym, że podświadomość chce otworzyć nasze oczy na te aspekty życia (pewne momenty, uczucia, pragnienia), w których skupiamy się zbytnio lub całkowicie zaprzeczając istnieniu zainteresowania nimi. W tym ostatnim przypadku rozpaczliwie próbujemy zamknąć naszą podświadomość i zapobiec ujawnieniu prawdy, dlatego podświadomość musi szukać sposobów pomocniczych. Sen to jeden ze sposobów opowiedzenia nam prawdy o sobie i naszych preferencjach. To prawda, tu ponownie zostaje poddany atakowi świadomości i rozumu w formie cenzury. W wyniku cenzury mamy wizualny obraz własnych pragnień, ale nie zawsze możemy go rozszyfrować. To, co ci, którzy analizują marzenia, robią różne książki z marzeń.

W tym artykule omówimy, co marzy o winogronach. Jak można traktować w świecie marzeń jagody winogron, winorośli i wszystko, co w ten czy inny sposób łączy się z winogronami?

Chcesz tylko powiedzieć, że marzyć o winogronie to dobry znak. Istnieją oczywiście pewne niuanse, ale ogólnie sen "grape" obiecuje pozytywne zmiany. Wszystko w porządku.

Dla ortodoksyjnych ludzi, winogrona są błogosławionymi jagodami, symbolizującymi płodność i bogactwo (Chrystus nazywał się winoroślą). Dlatego też, jeśli miałeś okazję zobaczyć winogronę we śnie, możesz liczyć na sukces w biznesie, szacunek w społeczeństwie i uznanie. Jeśli winogrona marzyły o chorym człowieku, może liczyć na szybki powrót do zdrowia.

Ostrzeżenia: dlaczego marzenia o winogronach. Według badań znanego austriackiego uczonego Freuda, winogrona symbolizują pragnienie przyjemności i pragnienia przyjemności. Dla człowieka, takie sny symbolizują męską moc, pragnienie. W śnie są winogrona – dać pierwszeństwo intymnej stronie życia, próbując rozwiązać wszystkie problemy z pomocą fizycznej miłości. Taki sen niesie jakieś ostrzeżenie o potencjalnym ryzyku, ponieważ życie intymne jest tylko składnikiem całej egzystencji człowieka.

Jako ostrzeżenie można rozważyć sen, w którym pojawiają się niedojrzałe winogrona. Uważa się, że symbolizuje potencjalne niebezpieczeństwo. Aby wybrać właściwą decyzję i nie popełniać błędu przy wyborze, musisz dać ci więcej myśli.

Jeśli będziesz musiał traktować kogoś we śnie, to najprawdopodobniej w niedalekiej przyszłości doświadczysz serdecznych doświadczeń. Straty symbolizują sen, w którym widać winogrona, ale bez jagód. O porażkach w biznesie, sen mówi w formie symbolu rodzynki, a sen, w którym widać pędzle z dojrzałych czerwonych jagód, symbolizuje strach. Czarne winogrona są symbolem strat. Tu, w rzeczywistości, to wszystko. A teraz o dobrym. Takie przewidywania są dużo większe.

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, co marzyli o winogronach, ale nie znalazła odpowiedzi, nie martw się. Aby zobaczyć winogrona we śnie, jest wielka radość, sukces, bogactwo. Jeśli we śnie widzisz proces zbierania winogron, możesz liczyć na spełnienie pragnień i wzajemnej miłości. Szczotki winogronowe poprawiają dobrobyt materialny, wysokie dochody, szczęście i uznanie. Weź pędzel winogron od kogoś – do nowego znajomego.

Jeśli będziesz marzyć z odrobiny winogron, bądź przygotowany na to, że sytuacja w społeczeństwie zostanie wzmocniona, osiągniesz uznanie i szacunek, a szansa na to pomoże. Jeśli wyciąć winogrona, bądź spokojny, szczęście wyprzeda cię, nawet jeśli masz problemy.

Dlaczego marzysz o winogronach, co jest składnikiem czegoś? Jeśli zebrać winogrona, aby wypić z niego wino, możesz traktować sen jako potwierdzenie własnej słuszności. Jesteś na dobrej drodze, chociaż jest za wcześnie, aby liczyć na szybką realizację planu.

Jeśli we śnie widzisz, jak robić winogrona – przygotuj się do pokonania chorych.

Dla kobiety sen "moszcz gronowy" jest zwiastunem spełnienia pożądanych pragnień, miłości zwycięstw i ewentualnego małżeństwa.