746 Shares 8354 views

window dressing. window dressing w aptekach oraz w sklepie

Atrakcyjne towary w oknie wystawowym – klucz popyt ze sklepu duża liczba ciekawych kupujących. Na podstawie tematów i zakresu oferowanych produktów, należy wybrać i projektowanie sklepów bocznej ulicy. Jakie są zasady rejestracji i jest najkorzystniejsza je stosować?


sklepowa. zasady ogólne

W takim przypadku, jeżeli sprzedawca może zaoferować towar do kupującego kilku znanych producentów, wskazane jest, aby zorganizować okno najbardziej markowych produktów, które są prezentowane w sklepie szerokim zakresie. Produkty Making pokazać, co nie jest popularne lub nie przedstawiono najpopularniejsze rozmiary, mogą być przyczyną zmniejszenia liczby gości, więc nabywca nie spełnia swoją potrzebę kupowania odpowiednich towarów do niego jeden raz, jest mało prawdopodobne, aby przejść w dół ten sam sklep ponownie. Wystawiane towary muszą być w zgodzie z ogólnie wnętrze prezentuje siebie i swoją gamę kolorów i wywołują pozytywne emocje i rozweselić potencjalnych nabywców.

Okna wystawowe na wyższych piętrach

Najbardziej atrakcyjne dla kupujących towary w oknach na pierwszym piętrze, więc użytkownicy mogą przeglądać propozycję w szczegółach. Jeśli okno znajduje się powyżej poziomu oczu (2 piętro i więcej), to konieczne jest stosowanie innych technik, aby przyciągnąć klientów. Jednym z nich jest wzrost wielkości oferowanych produktów, można to zrobić poprzez wydawanie dużych układów sprzedawanych towarów, a także zdobienia zdjęcie z dużym obrazem produktów.

W tych oknach wskazane jest, aby maksymalne wykorzystanie powierzchni szklanych, należy bardziej żywe i „fun” kolory, fantazjować z kontrastów i nietypowych akcesoriów. Okno opatrunku na wyższych piętrach budynków jest skomplikowana przez fakt, że informacje powinny być przekazane nabywcy (wielkości i czasu dyskonta, ofert specjalnych i tak dalej. D.), konieczne jest, aby przeznaczyć szczególnie. Dobre i korzystne rozwiązanie tego problemu mogłoby stanowić emisji światła.

Korzystanie manekiny

Nie jest tajemnicą, że każdy produkt wygląda o wiele bardziej opłacalne, jeśli nie wisi na wieszaku lub położyć na blacie, i ubrany na manekinie. Sprzedawca, odsłaniając manekin w oknie, może rozwiązać niektóre z ich problemami. Po pierwsze, z udanym połączeniu rzeczy może sprzedawać produkt, który pozostaje nieodebrane przez długi czas i leży zbyt długo na półkach. Po drugie, może on sprzedać komplet kilku sztuk odzieży prezentowanej na manekinie, t. Aby. Nabywcy często zakup towarów z okien. Po trzecie, na manekinie może przedstawić ekskluzywne i drogie modele razem w markowych. Po zmieszaniu ceny prezentowane na manekinach produktu, istnieje bardzo duża szansa, że korzystnie będzie sprzedawać droższy model. W tym ostatnim przypadku, w celu przyciągnięcia klientów może być uzupełniony różnymi akcesoriami manekinów, buty, biżuteria, i tak dalej. D.

Posunięcie to firma będzie przyciągnąć więcej odwiedzających do sklepu, to jest o wiele bardziej przyjemne patrzeć na manekinie, który przypomina człowieka niż postać plastikowej, przypominający ludzkie ciało bez głowy i kończyn. dekoracji okien wystawowych sprzedaży obuwia i odzieży, powinny być skoncentrowane na wydarzeniach z życia klienta. Może to być romantyczny instalacja 2 „zakochany” manekiny przy stoliku w kawiarni. Lub „rodzina” idylla w ośrodku narciarskim, gdzie rodzice uczą dziecko, aby stanąć na nartach. Fantasy ma tutaj żadnych ograniczeń.

Gra światła przy wyborze projektu

W okresie rozkwitu technologii komputerowej i grafiki komputerowej, a także wszelkiego rodzaju rozwiązań oświetleniowych, problem przyciąga uwagę klientów do gablot zmniejszył się znacznie.

Szeroko stosowany porcje informacji oświetlenie LED gabloty. Gra światła może być korzystne, aby oddzielić poszczególne elementy lub przedmiotów, za które sprzedawca chce płacić maksymalną ilość wyświetleń nabywców. dekorowanie witryn w aptece jest często towarzyszy podświetlenie LED, ponieważ charakter sprzedawanych produktów nie obejmuje duży wybór połączeń, aby przyciągnąć nabywców.

Wielu producentów użyciu podświetlenia i oświetlenie oraz zdobienia w ciemności, mimo że sklep nie pracuje w tym czasie. Mijając oknie sklepu, nabywca będzie z pewnością zwrócić uwagę na to, że wywołuje pozytywne emocje i pobudza pragnienie, aby przejść do sklepu w godzinach pracy.

Okno opatrunku z różnych wydarzeń, oczywiście stwarza dodatkowe koszty finansowe dla sprzedawcy, ale wszystkie święta miłosne i świąteczny nastrój. I to „elegancki” Showcases zawsze stwarza poczucie świętowania i pragnienie, aby dokonać zakupu za niego.

Potencjalny nabywca sklepu

Sprzedawca musi wiedzieć, do jakiej kategorii jest skierowany nabywcy, świadomy swego popytu na produkt, który chce zaoferować. Showcase powinno być możliwe, aby odzwierciedlić wszystkie specyfiki sprzedawanych towarów i pokazać całą swoją zwycięską rękę. Nabywca, gdyż okna muszą mieć pewność, że ten sklep, aby zyskać zainteresowanie swoim produktem na dobrą cenę.

Gabloty ekspozycyjne powinny być regularnie aktualizowane, a interesy konsumentów są różne, a częste aktualizacje okna mają możliwość przyciągnięcia nowego klienta, a zatem uzyskanie większych korzyści. Jeśli sklepowa jest długa, można utworzyć kilka oddzielnych wystawy na różne tematy, które zadowolą gusta różnych kategorii odbiorców.

W tym przypadku, sprzedawca będzie mógł wykazać większą ilość i bezpiecznie strefowego wizytówką informacyjnych i wystawowych kawałki.

czynnik ludzki

W naszych czasach, kiedy spacer do dowolnego miasta olśniony liczby fascynujących kolorowych Okna wystawowe. Nie każdy właściciel sklepu może samodzielnie stworzyć arcydzieło, które przyciągają wzrok kupujących. Dlatego wszyscy sprzedający coraz częściej polegają na zdobienia swoich specjalistów sklepu. Ale to nie jest gwarancją zwiększenia liczby nabywców.

Po utworzeniu oblicze swojego sklepu konieczne jest monitorowanie i dbać o niego. Wybredni kupujący nie przychodzi do sklepu, jeśli jego gablota są ślady czyichś palców lub kurzu w kątach. Ponieważ przeprowadzenie czyszczenie i utrzymanie stałej czystości zapewni przechodniów z godną pozazdroszczenia tempie będzie wyglądać do sklepu. Aby przyciągnąć klientów, możesz umieścić okna zakładu fotograficznego, których dekoracja przeprowadzono zgodnie z zasadami, w wolnych broszury miasta.

W dobie mega-miast i katastrofalnym brakiem terenów zielonych na obszarach miejskich, jest bardzo pociągający wygląd gabloty ozdobione krzaczaste rośliny i kwiaty ozdobne. Nawet jeśli użytkownik nie wejść do sklepu planuje kupić nowe rzeczy, wszelkie miłośnicy przyrody będą chcieli odwiedzić oaza podobny i może wyglądać po sobie coś na przyszłość.