360 Shares 7809 views

„Aeroflot”: OLT (bezpłatnie). OLT bagażu podręcznego i bagażu w towarzystwie „Aeroflot”

„Aeroflot” jest uważany za numer 1 linia lotnicza w Rosji nie tylko z powodu swojej długiej historii i bogatej floty samolotów, ale także ogromnej liczby lotów, doskonała obsługa i bogate doświadczenie współpracy z innymi liniami.

Klasy rezerwacja i stopy

Linia lotnicza oferuje swoim klientom do wyboru kilka taryf z różnymi poziomami usług zawartych w bilecie. Główne różnice między klasy rezerwacji, jak w przypadku wielu innych linii, to jest ilość i jakość usług świadczonych przez firmę „Aeroflot”, limit bagażu; 2014 wprowadzono pewną liczbę zmian i uzupełnień do standardowego zestawu taryf.

W dniu 21 czerwca 2014 roku w dodatku do zwykłej klasy biznesowej i ekonomicznej „Aeroflot”, klienci mogą wybrać najbardziej dogodny klasy rezerwacyjnej z opcji wymienionych w poniższej tabeli.

Nowe taryfy na Aeroflot

klasa

Cena / bonusowe mile

krótki opis

biznes

kont premium

250%

2 przestrzeń bagażowa (32 kg)

Ręka bagaż do 15 kg

Zniżki dla dzieci w wieku do 2 lat – 90%, do 12 lat – 50%

optymalna firm

150%

komfort Premium

200%

2 przestrzeń bagażowa (23 kg)

Zniżki dla dzieci w wieku do 2 lat – 90%, do 12 lat – 50%

gospodarka

gospodarka Premium

200%

optymalna gospodarka

150%

1 bagaż

Zniżki dla dzieci do 2 lat – 90%, do 12 lat – 25%

Budżet gospodarka

75%

budżet /

zniżka

gospodarka Promo

25%

1 bagaż

Nie zniżki dla dzieci od lat 2 do 12

młodzież

Pasażerowie do 24 lat

1 bagaż

Rabaty nie są dostępne

Brak mile premiowe.

Często przy wyborze taryfy, pasażerowie są najbardziej zainteresowani w cenie i limit bagażu. Jeśli cena jest bezpośrednio zależny od kierunku i daty wyjazdu, zasady dotyczące bagażu, nie zmieniają się i dlatego mogą być rozpatrywane w sposób bardziej szczegółowy.

typy przechowalnia

Bagaż, transportowane spółki osobowe „Aeroflot” na pokładzie samolotu, podzielone na dwa typy – bagaż rejestrowany i bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany oznaczone specjalnym znacznikiem wskazującym kierunek końcowy ze wszystkimi stacjami pośrednimi, zauważa również tag linku z numerem biletu bagaż, odpowiednio, i należy szczególną pasażera. Bagaż podczas lotu jest w bagażniku.

Bagaż podręczny – to jest coś, że pasażer zabiera ze sobą do kabiny. Zazwyczaj jest ona ograniczona w wielkości i ciężaru torby, plecaka lub walizki i kilka dodatkowych elementów.

W zależności od rodzaju bagażu, który zabiera ze sobą w płaszczyźnie lotów pasażerskich „Aeroflot” Spółka, OLT może się różnić. Oprócz tych dwóch głównych typów, bagaż może być:

  • dodatkowe – plac bagażowe, dzieci czy wózek inwalidzki ;
  • w nadmiarze – przekraczające dozwoloną liczbę bagaży, wagi lub objętości;
  • specjalne – sport sprzęt, instrumenty muzyczne, broń i zwierząt.

Linia lotnicza „Aeroflot”: OLT

Zanim zagłębić się reguł, warto zauważyć ważny punkt – bagaż może być dwóch kategoriach: Free (wliczone w cenę biletu) lub opłaty (przekroczenie ograniczeń nałożonych przez wybranej taryfy). W zależności od kategorii, zasady bagażowe Bagaż „Aeroflot” może być motywowane przez różne okoliczności i różne od siebie.

W sprawie zasad płatności dodatkowych oraz możliwość podjęcia samolot nadbagaż to najlepiej skontaktować się z operatorem wyprzedzeniem. W przypadku przeciążenia i lotu samolotu, przewoźnik zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia na pokład dodatkowy ciężar.

Wiele lotów są udostępniane przez inne linie lotnicze. W przypadku „Aeroflot” to nie jest głównym operatorem lotów code-share, ale tylko pozostałe linie partnerskie, aby działać zasady bagażowe lot spółki działającej.

Jeśli lot składa się z kilku lotów, a przez kilka linii lotniczych, nie tylko przez „Aeroflot”, OLT odpowiadają zasadami stosowanymi przez dominującego przewoźnika na lot. Na przykład, jeśli Soto lot z trzech lotów, z których jeden zasysa powietrze przez 2 godziny i eksploatowanych przez „Aeroflot”, drugi jest grunt na godzinę i jest prowadzony przez firmę Turkish Airlines, a trzeci obsługiwane przez firmę Lufthansa i trwa 8 godzin, bagaż podlegają podlega kontroli regulacyjnej Lufthansy.

Bezpłatny bagaż

Linia lotnicza obsługuje standardowy plan, który jest zdominowany przez normę 1RS bagażu. „Aeroflot” zapewnia dwa bagaż (2PC) w klasie biznes i klasie ekonomicznej tylko w niektórych dziedzinach, takich jak Los Angeles, Nowym Jorku, Tokio, Szanghaju, Erewaniu, i inne.

Jedno miejsce bagaż jest ograniczona przez masę i objętość. Maksymalna waga jednej dołączonego przestrzeni bagażowej dla klasy biznesowej wynosi 32 kg, podczas gdy w klasie ekonomicznej – 23 kg. Objętość walizce lub torbie jest obliczana przez dodanie trzech wymiarach: długość, szerokość i wysokość. Mogą przewozić bagaż, kwota nie przekracza 158 cm, niezależnie od klasy rezerwacyjnej i planu taryfowego.

Bezpłatny bagaż podręczny

Mała torba, plecak lub walizka o wadze do 10 kg mogą zabrać ze sobą do kabiny samolotu każdy pasażer „Aeroflot”. Bagaż w kabinie ma bardziej rygorystyczne wymagania i ograniczenia. Przykładowo w parze bagaż nie może wykonywać płynów w pojemnikach o 100 ml, w całkowitej objętości 1 litra.; Musimy pozbyć się piercing i elementów tnących, takich jak zestawy do manicure, nożyczki papierniczych i ostrza, instrumentów medycznych.

ograniczenia bagaż podręczny o objętości 115 cm dla wszystkich klas rezerwacji. Maksymalna waga bagażu podręcznego do 10 kg w klasie ekonomicznej i 15 kg dla klasy biznesowej. Że, jak iw jakich ilościach mogą być przewożone w kabinie, ma bezpośredni wpływ na limit bagażu „Aeroflot”. Aby nie napotkać nieoczekiwane trudności, to najlepiej do zapoznania się z zasadami.

Oprócz głównego bagażu podręcznego, nadal istnieje wiele rzeczy i przedmiotów osobistych, które obejmuje bezpłatnego bagażu. „Aeroflot” oferuje swoim pasażerom możliwość podjęcia lot w małej damskiej lub męskiej torby, odzież outdoor, komputera przenośnego, zdjęcie i kamera wideo, druk, parasol, Zakup Duty Free i kilka innych rzeczy.

Bagaż dla dzieci

„Aeroflot” Są dwie główne kategorie dzieci do 2 lat i od lat 2 do 12. Dzieci w wieku poniżej dwóch lat otrzymują zniżkę na bilet w wysokości 90%, ze względu na fakt, że nie dano osobnego miejsca. Dzieci od lat 2 do 12 lat ma pełną miejsce w kabinie, odpowiednio, podlegają tym samym zasadom bagażowych.

Wiele linii lotniczych zapewniają praktykę zarejestrowanej przechowalni dla dzieci do 2 lat. Nie jest wyjątkiem, a firma „Aeroflot” – OLT dla niemowląt ogranicza się do zapewnienia objętość bagażu 115 cm i wadze 10 kg. Również mały bagaż, jest „bilet” obejmuje niemowlęta i bagaż podręczny: worek z rzeczami wózek o wadze do 12 kg, przenośne łóżeczko, niezbędną ilość ciekłej mieszaniny lub innej żywności dla niemowląt.